Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kampanie Online w Medieval 2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Kampanie Online w Medieval 2

    W czasach głodu i mrozu przychodzi mi zaapelować raz ponowny o przemyślenie dołączenia do najwspanialszej rozrywki trybu przewlekłego jaką są Kampanie Hot Seat, na naszym forum, w odpowiednim dziale. Pierwszy raz od wielu wielu lat doszliśmy do stanu osobowego tak przetrzebionego, iż trudno jest obsadzić Wielką Kampanię (i to trwającą - gdzie część państw już odpadła, co dopiero mówić o 22 graczach). Każdy gracz jest na wagę złota, a marazm który nas opanował działa jak gwóźdź do trumny.

    Zachęcam do porzucenia tych nowych gadżecików TW i powrotu ku staremu - dobremu klasykowi. Rome Total War też "opracowaliśmy", więc nie tylko Medieval jest do dyspozycji. Zawsze męczyło was durne AI, rzucające zerowe wyzwanie niezależnie od tego jaki by to był mod i jak bardzo zachwalany by był przez Aravena czy podobnych mu nad-entuzjastów? Czy nie chcieliście odrzucić prymitywnej taktyki bitew na rzecz spotęgowanego wyzwania strategicznego mapy kampanii, dzielonego z przeciwnikami z krwi, kości i mózgu? (Niekoniecznie odrzucić, bo graliśmy np na Rome KO z bitwami, choć trzeba w to dużo zaangażowania i 99% stanowią zawsze niebitewne) Uważaliście się za bogów, ubijając komputer? Chodźcie do nas - nauczycie się życia. Nie spodziewajcie się intensywnej rozgrywki, tury idą sporo czasu, ale dzięki temu i braku połączenia online z innymi graczami w momencie samej gry jest to zabawa na dłużej, dochodzona kiedy ma się czas (choć w 24h limicie czasowym) Potrafi stać się to prawdziwą pasją. Mus dodać, że dyplomacja odbywa się na forum, przez co odczuwa się zupełnie inny wymiar grania. Szachy do setnej potęgi czekają panowie(i panie! Od niedawna mamy pierwszą w historii dziewczynę w KO, okaz egzotyczny, warty biletu)

    A jeśli jesteś starym naszym kolegą emerytem, dezerterem czy banitą... Przypomnij sobie jak to potrafiło pociągać i wybudź w sobie ponownie ten dawny sentyment. Odnajdź pośród nowych obowiązków te godzinki na strategiczną burzę mózgu i ocal swoją dawną przystań od śmierci naturalnej.

    Niech każdy komu Medieval 2, Kampanie Online - są lub były bliskie spróbuje chociaż nie pozwolić wymrzeć i podtrzyma starą tradycję! Odświeżcie ten zapuszczony i zmizerniały podupadłym morale lokal.

    Wzywam was...
    Tu:
    http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...ampanie-Online
    http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...24-Medieval-II

    Dodam, że KO Medieval 2 odbywają się na modzie WWMWE 2.0 i Kingdomsach. Mogą oczywiście odbywać się na innych, także na podstawce, ale mod ten preferujemy jako stworzony pod ten rodzaj rozgrywki, (a zresztą the best of the best - łapka Rapsod)



    WKO34

    Potrzebujemy graczy na Litwę i Kijów. Obie spokojne z potencjałem zależnym od preferencji nowych graczy! Pożrą się czy, będąc jedną siłą, namieszają w ogarniętej wojną dwóch koalicji Europie?




    STRONY:
    Spoiler: 


    MKO25

    Czy ktoś nie podjąłby wyzwania utorowania, najbogatszej z frakcji - Imperium Egiptu, drogi do zwycięstwa w wojnie na dwa fronty z obecną drużyną europejskich imperialistów? A może czas na pakty?
    Ostatnio edytowane przez Mefisto7 ; 09-02-2015 o 20:59

  2. #2
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Ja chciałbym dołączyć. Od dawna chciałem się nauczyć lepiej grać tylko bałem sie skopania tyłka. Ale chyba pora przemóc strach!

  3. #3
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Najwyższa! Nie przejmij się ewentualnym skopaniem rowa na początku. Różnie to bywa, ale ja tak zacząłem. Autorzy: Marat i Abu Yusuf. Zapraszam do zagrody i tutoriala przygotowanego kiedyś przez Joopitera. Wszystko da się z tego ogarnąć. Potem tylko mod i jedziemy.

    Red Mopczasty Orchestra dołącza do KO, zacne.

  4. #4
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Noo tylko chciałbym dołączyć jak będzie zaczynana nowa kampania bo tak w trakcie to trochę średnio chyba?

  5. #5
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Na razie nie ma szansy na nową, a braki są w starych. Dołączanie do trwających jest standardem, niczego <złego> z tego tytułu bym nie umiał wskazać. W mko25 masz spokojnie przebogaty Egipt, wprawdzie z zaawansowaną bardziej wojną z Gruzją, ale tylko wygodniej od razu wejść do prawdziwej gry. Podobnie, tylko jeszcze spokojniej w przypadku tych: Kijowa i Litwy z wko34. Tam żadnych wojen i wszystko zależy od ciebie. Oczywiście, że najlepiej się człowiek czuje zaczynając samemu od zera, ale na razie niespecjalnie się zanosi by można sobie było pozwolić na kręcenie nosem. Jakem wspomniał - marazm i zaraza. Panie, nie wahaj się, pan, bieraj w ciemno.
    Ostatnio edytowane przez Mefisto7 ; 13-02-2015 o 19:26

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Zagrałby ktoś jeszcze w w kampanie online? Jacyś chętni ?

  7. #7
    Podczaszy Awatar KapitanKatana
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    697
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Jak już mówimy o kopaniu tyłka na początku to chyba ja miałem najgorszy start XD Mówię o Anglii w chyba WKO gdzie Szkoci mnie w 3 tury podbili.

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam. Mam pytanie, czy da sięjeszcze jakkolwiek zagrać w kampanię online?

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam wszystkich, gram w Medievala już dobrych 13 lat, ale nigdy nie grałem kampani online. Jeśli byłaby możliwośc zagrania z kimś jakieś rozgrywki, to bardzo byłbym chętny.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •