Zobacz wyniki ankiety: Kogo popierasz w wyścigu po fotel prezydencki?

Głosujących
67. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Grzegorz Braun

    1 1.49%
  • Waldemar Deska

    0 0%
  • Andrzej Duda

    14 20.90%
  • Anna Grodzka

    0 0%
  • Adam Jarubas

    0 0%
  • Bronisław Komorowski

    18 26.87%
  • Janusz Korwin-Mikke

    18 26.87%
  • Marian Kowalski

    5 7.46%
  • Paweł Kukiz

    6 8.96%
  • Magdalena Ogórek

    4 5.97%
  • Janusz Palikot

    0 0%
  • Jacek Wilk

    1 1.49%
Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 545535455
Pokaż wyniki od 541 do 542 z 542

Wątek: Wybory Prezydenckie 2015

  1. #541
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    Masz rację, wyborcy też są przerażający. Tylko obecnie mamy coraz więcej ludzi niezadowolonych z takiego obrotu sprawy, a główne partie nic z nimi nie chcą zrobić. Liczą tylko, że "przezimują" inną partię i odbiją jej elektorat. Potem znowu stracą, pałeczkę przejmą ci drudzy i kółko się powtarza. Dlatego uważam, że są głupi po prostu. Sprzedawanie przysłowiowego "niczego" idzie coraz gorzej, jest mniej opłacalne i coraz bardziej ryzykowne.
    Nawet nie chodzi o to "nic" tylko o to, że ludzie mają dość tzw "klinczu" między PO a PiS. Taki obrót spraw nie przynosi żadnych nowych zmian i ludzie są tym zmęczeni, chcą świeżości w polityce. Mnie też to powoli zaczyna męczyć a chciałbym jakichś zmian, tylko że jak spróbuję zagłosować na tą "zmianę" to w efekcie do władzy dojdą obłąkani bo mają twardy elektorat. Kolejnym problemem na naszej scenie politycznej jest brak lewicy, po prostu nie istnieje żadna lewicowa partia, która byłaby w stanie chociażby zagrozić dwóm największym partiom. To mnie boli, że przez to też nie ma alternatywy.
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  2. Użytkownicy którzy uznali post Gaius Julius za przydatny:


  3. #542
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez szwejk Zobacz posta
    Oddajmy sprawiedliwość, że gdyby to Bronek wygrał, to pod słowami " Jestem tak zadowolony i szczęśliwy, że od trzech dni kładę się spać właściwie rano, bo świętuję." podpisałaby się cała wierchuszka PO i... chłopaki z WSI także . Więc w sumie czemu się dziwić?
    Oczywiście, racja! Raczej chodzi mi o to, jaki prezes jest i jaką ma o sobie opinię. Dodajmy - w pełni zasłużoną. (To Lech obalał wina z Tuskiem.) Praktycznie jedyny podejrzany aspekt trybu życia Jarosława (w dobie patrzenia PiS-owi na ręce i nie tylko przez większość mediów!) to pamiętne złamanie ręki pod pałacem prezydenckim gdy wychodził od brata. Poszło na śliski chodnik, który od tej pory jest podgrzewany. Jak dla mnie (sam mam brata) jaka by nie była wersja, mogło się zdarzyć każdemu.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 545535455

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •