Zobacz wyniki ankiety: Kogo popierasz w wyścigu po fotel prezydencki?

Głosujących
67. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Grzegorz Braun

    1 1.49%
  • Waldemar Deska

    0 0%
  • Andrzej Duda

    14 20.90%
  • Anna Grodzka

    0 0%
  • Adam Jarubas

    0 0%
  • Bronisław Komorowski

    18 26.87%
  • Janusz Korwin-Mikke

    18 26.87%
  • Marian Kowalski

    5 7.46%
  • Paweł Kukiz

    6 8.96%
  • Magdalena Ogórek

    4 5.97%
  • Janusz Palikot

    0 0%
  • Jacek Wilk

    1 1.49%
Strona 34 z 55 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 542

Wątek: Wybory Prezydenckie 2015

  1. #331
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta

    Bardziej nadaje się do tematu o KK,bo tam był spór pomiędzy mną a SreamHornem, czy Kościół w Polsce popiera Dudę. No cóż przemówienie z ambony po mszy świętej jest w naszym kraju czymś normalnym - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#Czolka3Img
    Ktos juz wrzucal film na ktorym Komorowski wyglasza "kwiecista mowe" z Jasno Gorskiej ambony.

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    jakby poszukać to każda wizyta czy to ministra, czy to premiera lub prezydenta w danym kraju powoduje, że robota aż się pali.
    Problem w tym ze przed i po wizycie roboty zwiazane z obwodnica leza i kwicza.Sam zamiescilem material video ukazujacy jak sie ta robota palila juz nastepnego dnia po ustawce.Fakt jest taki ze agent "Litwin" pieknie nawiazal do komunistycznych tradycji z PRLu.

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    A co do zarzutów wobec majątku Komorowskiego - jak rozumiem praworządni obywatele w tym kraju zamiast złożyć doniesienie do prokuratury wolą pisać książki lub blogi? Wymagamy od władzy by była jasna i przejrzysta, ale nie staramy się walczyć o sprawiedliwość w sądach.
    Za glupi zegarek Nowak sie wykrecil przed sadem wiec tym bardziej obecnie nam panujacy zrobi dokladnie to samo zapraszajac niezawisly sad do Belwederu gdzie bedzie mogl znow recytowac "nie pamietam","nie kojarze",etc jak to juz raz uczynil.Sprawiedliwosc w polskich sadach w ktorych siedzi komunistyczny beton pamietajacy pocalunki Jaruzelskiego i Komorowskiego?Pierwszy kwietnia juz minal .Poszanowanie dla prawa jak widac przechodzi z ojca na syna:





    Dzis wieczorem odbedzie sie publiczna debata z udzialem 10 kandydatow na fotel prezydencki.Zwolennik dialogu z Belwederu podwinal kite i bedzie sie o tej samej porze produkowac o bezpiecznej zgodzie na antenie Polsatu.Oficjalnie Komorowski sie wywinal podejrzeniami ze zostanie zmuszony samotnie stawic czola wobec pozostalych kontrkandydatow co mogloby sie przeksztalcic w klotnie.Widac ze magister nie zapoznal sie z formula debaty lecz tak naprawde zwyczajnie boi sie konfrontacji,kompromitacji i osmieszenia wobec milionow potencjalnych wyborcow jak i chetnych na jego posadke.Co innego jest odpowiadac na bezpieczne i uzgodnione pytania a co innego polemizowac z politycznymi przeciwnikami bez wsparcia w sluchawce i przyjaznego resortowego dziennikarza:

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-dni...olsacie/gz4nz9
    http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...go,nId,1727766

    Natomiast co do jeszcze jednego tlumaczenia sie ze swojej nieobecnosci ktorym jest sama liczba bioracych udzial to pragne przypomniec ze w UK odbyly sie TRZY publiczne debaty z udzialem liderow frakcji politycznych startujacych w tegorocznych wyborach:



    Wystarczy chciec i okazac odrobine dobrej woli a przede wszystkim szacunku wobec wyborcow panie Komorowski.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #332
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    W zdrowej demokracji ten nasz kochany prezydent powinien już przepaść.
    Niczym nie różni się od Tuska w tej kwestii.
    To zabawne, że może wygrać i najprawdopodobniej wygra kandydat, który nie wziął udziału w żadnej debacie. W dodatku zamieszany w różne afery i podnoszący ludziom podatki i wiek emerytalny. Co za motłoch.

    ps. do Szanowanego chochlika i Ponurego Joe'a w sprawie dyskusji o płacy minimalnej - zabieram się od długiego czasu, aby wam odpisać, ale jakoś nie wychodzi. Obiecuje, że się tam jeszcze odezwę.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  3. #333
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Ktos juz wrzucal film na ktorym Komorowski wyglasza "kwiecista mowe" z Jasno Gorskiej ambony.
    Co innego osoba prezydenta co innego kandydat na niego.

    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Problem w tym ze przed i po wizycie roboty zwiazane z obwodnica leza i kwicza.Sam zamiescilem material video ukazujacy jak sie ta robota palila juz nastepnego dnia po ustawce.Fakt jest taki ze agent "Litwin" pieknie nawiazal do komunistycznych tradycji z PRLu.
    To tak jak u mnie, przyjechał prezydent miasta, gdy powstawał obwodnica, mieszkańcy mało go nie zlinczowali za brak postępów, to kilka dni przy niej porobili a później było już tylko przesuwanie terminu odbioru.
    Jakoś nikt nie udowodnił, że Komorowski był agentem. Na teczce nie masz agenta operacyjnego, tylko, że był obserwowany.

    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Za glupi zegarek Nowak sie wykrecil przed sadem wiec tym bardziej obecnie nam panujacy zrobi dokladnie to samo zapraszajac niezawisly sad do Belwederu gdzie bedzie mogl znow recytowac "nie pamietam","nie kojarze",etc jak to juz raz uczynil.Sprawiedliwosc w polskich sadach w ktorych siedzi komunistyczny beton pamietajacy pocalunki Jaruzelskiego i Komorowskiego?Pierwszy kwietnia juz minal .Poszanowanie dla prawa jak widac przechodzi z ojca na syna:
    Ale, co ma ojciec do syna? Dorosły już jest.

    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Wystarczy chciec i okazac odrobine dobrej woli a przede wszystkim szacunku wobec wyborcow panie Komorowski.
    To samo można rzecz o pani Ogórek, która również, gdzieś znikła a wybory tuż tuż.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #334
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Co innego osoba prezydenta co innego kandydat na niego.
    Zadna roznica.Obydwaj poprawiali sobie wizerunek na tle KK.

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    To samo można rzecz o pani Ogórek, która również, gdzieś znikła a wybory tuż tuż.
    Nigdzie nie zniknela nawet bedziesz mogl jej posluchac podczas dzisiejszej debaty przed ktora stchorzyl nasz mysliwy.

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Ale, co ma ojciec do syna? Dorosły już jest.
    Nazwisko i to wystarczy czego potwierdzeniem jest material filmowy.

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Jakoś nikt nie udowodnił, że Komorowski był agentem. Na teczce nie masz agenta operacyjnego, tylko, że był obserwowany.
    Agenci obserwowali agenta,ok.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #335
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Moim skromnym zdaniem zwycięzcą debaty jest Jacek Wilk. Świetnie merytorycznie przygotowany, spokojny, jasno wyjaśniający swoje poglądy i pomysły na Polskę

    Ciekawą zagrywkę zastosował Korwin. Teoretycznie od wyborów w UK może dużo zależeć. Przedstawmy sobie hipotetyczną sytuację - UKIP dostaje 20 mandatów, Korwin się wycofuje i przekazuje swoje poparcie Kukizowi czym ten ostatni będzie miał bardzo dużą szansę na wejście do drugiej tury

  6. Użytkownicy którzy uznali post Bronti za przydatny:


  7. #336
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Moje osobiste uwagi odnosnie 10/11 kandydatow debaty telewizyjnej:
    -Grzegorz Braun;madry czlowiek chociaz troche odlecial z koszernym spiskiem i katolicka wizja Polski
    -Andrzej Duda;widac ze wykul na blache bo nawet w czasie sie miescil.Ogolnie nic ciekawego nie zaprezentowal
    -Adam Jarubas;jesli ktos nie widzial skazanca to mial okazje go zobaczyc
    -Janusz Korwin-Mikke;lubie goscia bo wiem ze dzieki niemu Kabaretony maja przyszlosc
    -Marian Kowalski;braki w elokwencji nadrobil kilkoma konkretami
    -Pawel Kukiz;bylo dobrze az do momentu debaty
    -Magdalena Ogorek;klasa sama w sobie plus kwota wolna od podatku
    -Janusz Palikot;w moim odczuciu cichy zwyciezca tej debaty
    -Pawel Tanajno;doradzam kursy aktorskie z naciskiem na artykulacje
    -Jacek Wilk;pozytywne wrazenie

    -Bronislaw Komorowski uciekajac przed publiczna debata tylko mnie upewnil w przekonaniu ze jest intelektualna miernota i pospolitym tchorzem nie majacym odwagi zmierzyc sie z wyzwaniem.Tylko osobniki jego pokroju moga oddac a raczej zmarnowac swoj glos wybierajac taka lekliwa kluche.Jutro w Radomiu gajowy bedzie nawijal makaron na uszy lokalnemu elemetowi partyjnemu.@chochlik bedzie relacja?(to nie jest zlosliwosc jakby co).

    Jesli ktos nie ogladal pod wskazanym linkiem moze zapoznac sie ze sprawozdaniem z debaty oraz materialem filmowym:
    http://www.tvp.info/19936882/debata-...w-tvp1-relacja

    Z cyklu TVP jest telewizja obiektywna i calkowicie niezalezna:

    https://www.facebook.com/PrezydentKu...82339/?fref=nf


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  8. #337
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Zadna roznica.Obydwaj poprawiali sobie wizerunek na tle KK.
    Zajac jest różnica, bo nawet poseł z PiS-u Czarniecki stwierdził, że część hierarchów popiera Dude. Mieliśmy też apel abp. Gądeckiego, który stwierdził:
    Przekonywał, że trzeba głosować "właściwie", czyli zgodnie ze swoimi przekonaniami moralnymi. - Ludzie wierzący winni oddać głos na te osoby, których postawa i poglądy są im bliskie, a przynajmniej nie sprzeciwiają się wierze katolickiej i katolickim wartościom oraz zasadom moralnym - powiedział.
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/abp-g...edbania/r8g92s

    W całej tej kampanii wyborczej widać jest kogo popiera Kościół w Polsce. Dla mnie różnicą czy przemawiał prezydent jako głowa państwa, czy też kandydat dopiera na niego. Zgodzę się jednak, że jest to poprawa i kreowanie wizerunku na tle KK.
    Zresztą robienie, gdzie się da kampanii wyborczej Dudzie wychodzi idealnie - http://www.fakt.pl/polityka/kampania...ly,537446.html

    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Nigdzie nie zniknela nawet bedziesz mogl jej posluchac podczas dzisiejszej debaty przed ktora stchorzyl nasz mysliwy.
    Można powiedzieć, że kandydatka się w końcu ujawniła bo jak do tej pory to jej obecność zarejestrowano na pokazie mody, firmy, która dostarcza jej ubranka. Później posłucham sobie kampanii, bo jestem ciekaw co też ona z siebie wykrztusiła. Zapytana przez dziennikarkę, czy uważa Leszka Millera za dobrego polityka wykręciła się stwierdzeniem - Mnie się pani pyta?


    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Nazwisko i to wystarczy czego potwierdzeniem jest material filmowy.
    Skończył 18 lat? Skończył. Jest dorosły, odpowiada sam za siebie i jeżeli nie potrafi dorosnąć to tylko jego sprawa.

    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Agenci obserwowali agenta,ok.
    Jak rozumiem masz na to żelazne dowody, a nie spekulacje, które podpierasz niechęcią do niego?

    Zajac umieścił materiał w skrócie, ja znalazłem całość - http://wyboryprezydenckie.tvp.pl/198...zydenckie-2015 - jak skończę oglądać, to napiszę coś o kandydatach, ale na czoło wysuwa się Palikot.
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 06-05-2015 o 09:05
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  9. #338
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    -Magdalena Ogorek;klasa sama w sobie plus kwota wolna od podatku
    Inaczej bym tego nie ujął, klękaj narodzie. Moda moda moda...


    Co na to wyborcy? Zobaczymy już niebawem. A propos pani doktor. Już pamięta na kogo głosuje? Czy ciągle szuka tej karteczki od Leszka?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #339
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Inaczej bym tego nie ujął, klękaj narodzie. Moda moda moda...


    Co na to wyborcy? Zobaczymy już niebawem. A propos pani doktor. Już pamięta na kogo głosuje? Czy zgubiła tą karteczkę?
    Dla mnie Ogórek to typowa celebrytka, która z szarej osóbki dzięki wyborom pragnie zaistnieć w szerszej rzeczywistości. Pewnie po przegranej odejdzie od polityki, a skupi się na byciu gwiazdą zwłaszcza, że pewnie wykopią Millera po wyborach.

    - Nie mogłam na czas kampanii zawiesić przyjaźni na kołku - powiedziała Magdalena Ogórek. - Przyjaźnię się z Joanną Przetakiewicz. Tak planowałam kalendarz kampanijny, żeby tu być - tłumaczyła kandydatka SLD.
    http://www.polskatimes.pl/artykul/38...ideo,id,t.html

    Jak dostaje od tej firmy wdzianka to nie dziwota, że nie mogła jej zabraknąć na pokazie. A Miller znów broni swojej kandydatki... http://www.fakt.pl/polityka/leszek-m...ly,542896.html inni w SLD również próbują robić dobrą minę do złej gry i próbują uratować co się da - http://polska.newsweek.pl/kampania-w...,362083,1.html ,ale czy jest co ratować?

    Warszawski działacz SLD: – Tak mówi Aleksandrzak? Przecież od kilku dni nie ma z nią kontaktu. – To normalne, że kandydat miewa własne pomysły, ale zawsze trzyma kontakt z bazą. My już dawno straciliśmy ten kontakt. Magda Ogórek odłączyła się od SLD. Uznała, że woli inną strategię marketingową. Właściwie wprost powiedziała, że uważa się za produkt marketingowy. Według mnie mogło zajść nieporozumienie. Ona mogła potraktować propozycję startu w wyborach biznesowo. Zbyt biznesowo.
    Po obejrzeniu debaty czas na podsumowanie:
    - Grzegorz Braun - odleciał całkowicie
    - Andrzej Duda - wyklepane odpowiedzi i zapowiedz, że zrzeknie się funkcji prezydenta jeżeli nie złoży dwóch ustaw, zabrakło mu jednak odwagi, by rzec, że odejdzie jeżeli one nie przejdą
    - Adam Jarubas - jestem ze wsi, głosujcie na mnie
    - Janusz Korwin Mikke - widać, że się hamował, ale ledwo ledwo, zaskoczenie związku z możliwością wycofania się przed 1 turą,co powinno być moim zdaniem gwoździem do jego trumny, i oczywiście straszenie wszystkim
    - Marian Kowalski - lansujemy się na patriotę uciskanego przez UE i oraz obrońcę uciśnionych kiboli i studentów prześladowanych za poglądy antyunijne, ogólnie sztywny
    - Paweł Kukiz - nieźle wypadł jak na swoją pierwszą debatę, mówił nawet z sensem
    - Magdalena Ogórek - kompletna klapa, gdyby nie mrugała i nie mówiła pomyślałbym, że jest to manekin z wystawy, zero życia. Gdy rzucała artykułami z konstytucji wyglądało jakby wykuła ją na pamięć. Ogólnie po pierwszej kobiecie, która startuje w takich wyborach spodziewałbym się znacznie więcej.
    - Janusz Palikot - według mnie wygrał, mówił z sensem, elokwentnie
    - Paweł Tanajno - nawet, gdyby dać mu cały dzień to i tak by się nie zmieścił
    - Jacek Wilk - nieźle wypadł, ale pomysł z polonijnymi okręgami to już przesada.

    Gdybym miał ustawić na podium:
    1 - Janusz Palikot
    2 - Paweł Kukiz
    3 - Jacek Wilk

    @Zajac - nie mam co relacjonować, bo nie przyjechał
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 06-05-2015 o 13:47
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. #340
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    JKM miał bardzo dobry występ, ale widzę, że niektórzy mają na niego alergie. Wyraził bardzo trafnie swoje poglądy i jeszcze zdążył dojechać Dude i Palikmiota.
    Z Kukizem mają umowę, że nawet gdyby w UK ten UKiP miał więcej niż 20 miejsc, ale Korwin będzie miał mniejsze poparcie od Kukiza, to mu je przekaże. I w odwrotną stronę.

    I trafnie przecież ujął, że jeszcze kilka lat temu każdy się z niego śmiał, a dzisiaj co widzieliśmy? Połowa mówiła o obniżce podatków, baa... nawet likwidacji. Gdzie wasze pytania, jakoby mielibyśmy dziury w budżecie?

    Gdybym miał ustawić na podium:
    1 - Janusz Palikot
    2 - Paweł Kukiz
    3 - Jacek Wilk
    To prowokacja jakaś? Palikot przyszedł tam chyba tylko po to, aby doczepiać się innych kandydatów. Wielce oburzony, bo reszta nie jest za związkami homoseksualnymi i legalizacją marihuanen. Sam chyba nie zna poglądów innych i błądzi bez celu. Mówię teraz o Braunie, który chce rozdziału państwa od kościoła, a ten Palikmiot i tak do niego podjeżdżał w tym temacie.

    Obiektywnie stwierdzam, że najlepiej wypadł Kowalski. Mówił od siebie, bardzo mądrze zresztą i można mieć do niego 100% zaufanie, że nie stanie się takim zdradzieckim *** jak Tusk i jemu podobni, którzy przed wyborami mówili o obniżce podatków, a później sami je podwyższali.
    Później Korwin i może Wilk.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  12. Użytkownicy którzy uznali post NexaT za przydatny:


Strona 34 z 55 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •