Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Gra Hunami

  1. #21
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Poniżej buźki generała mamy cechy, zdolności i inne bonusy. Jedyna zielona ikonka u Hunów, na lewo od postawy (grabież). Sądząc po położeniu rozwinięcia szczegółów, musiałem najechać właśnie na nią.



  2. #22
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Właśnie Attyla mi dorósł i szału nie ma. Dostajemy po prostu nowego generała bez żadnych specjalnych cech i zdolności.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #23
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To lipa, naprawdę spodziewałem się fajerwerków.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja też. Mógł chociaż specjalną zdolność jak Cezar w CiG dostać.

    W ogóle lipa robi się w kampanii. Nagle pełno frakcji, w tym moje protektoraty i nacje z drugiego końca mapy, których nigdy nie widziałem stwierdziły, że ich życiowym celem jest wojna ze mną. Najlepsze jest to, że 2-3 tury wcześniej mieliśmy dość dobre stosunki dyplomatyczne.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #25
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Nie ma nawet jednej specjalnej cechy? W mojej kampanii Sasanidami ma ich aż nadto. Pamiętacie mój poprzedni zrzut ekranu z tego tematu z bonusem obniżającym koszty utrzymania wojsk? Teraz nawet mogą na nich zarabiać.



    -102%

    To teraz wyeliminujmy tego młokosa.



    Przy 0% szans na zabójstwo jest to nader kłopotliwe (a szpieg jest zmontowany pod zabijanie i ma do tego ekwipunek!). Chcecie więcej? Pierwsza próba wyszła. Tylko to 0% szans na zabójstwo mi umknęło i wczytałem by sprawdzić czy dobrze widziałem. Powtórka tej sztuki trwała pół godziny i nie miała pozytywnego rezultatu. Za to osiągnięcie wpadło mimo tylko zranienia głównego bohatera.

    Wbrew wieściom, które słyszałem, Hunowie cierpią na rywalizacje hord. Minus do dochodów z grabieży i do żywności (zapewne w zależności od ilości hord w pobliżu).



  6. #26
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Po zaliczeniu pierwszego poziomu zwycięstwa lecę dalej z kampanią, bo chcę wszystkie filmiki zaliczyć. Na razie zanosi się, że zamiast militarnego szybciej wpadnie mi kulturowe.
    Co do Attyli to jak na razie była jedna ciekawostka w wydarzeniach losowych. W którejś turze pojawiło się nawiązanie do zdobycia przez niego miecza Aresa, który został znaleziony przez rolnika. Był wybór co z nim zrobić i po zatrzymaniu dla siebie dostał nową cechę, która daje mu kilka bonusów.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  8. #27
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Po dłuższych zawirowaniach na temat wyboru nacji do kampanii zdecydowałem się ostatecznie na Hunów. Po tak długiej monotonii, jaką był wybór przeze mnie nacji do gry skusiłem się, by jeszcze raz spróbować na vh spalić obie części Cesarstwa Rzymskiego i przy okazji zrobić z Sasanidów krwawą papkę. W sumie nawet mi się to udaje powoli, gdyż stoję przy Konstantynopolu mimo tego, że mam tylko 2 armie. Jednak mam drobne pytanie - odnośnie rozwoju hordy - czy podpalenie regionu zalicza się do zwiększenia przyrostu rozwoju? Pytam się, gdyż chcę powołać kolejną hordę Hunów do walki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •