Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gra Wandalami

  1. #1
    Pampa
    Gość

    Gra Wandalami

    Jak w temacie, miejsce rozmowy na temat gry tą frakcją.

  2. #2
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Bardzo fajnie się gra, Rozwijanie hordy, podbijanie barbarzynskich plemion lub cesarstwa zachodnio rzymskiego. Dla mnie nie za trudno, chociaz gra mowi ze poczatek bardzo trudny...

  3. #3
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Opracowałem fajną strategie grając Wandalami - sprawdza sie na bardzo trudnym poziomie.
    Na początku szybko podbijamy wszytsko co sie da dookoła, ale tylko pladrujemy i podporządkowujemy.
    Przebijamy się w ten sposb do Brytani, tam osiadamy o podbijamy całe wyspy, z tamtad rozpoczynamy spokojna ekspansje do europy zachodniej.

  4. #4
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Co gracz, to inaczej. Ja z dwiema hordami ruszyłem na południe. Z Dalmacji przeprawiłem się do Italii i w południowej części, założyłem państwo. Tarent, Mediolan, Rzym łatwo się zajęło, z uwagi na słabe garnizony. Problem będzie tylko to utrzymać... Gdyby jednak uwolnić Rzym, to stworzyłoby się niezły bufor na północy i można wtedy spokojnie opanować Sycylię i w perspektywie: Afrykę.
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •