Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gra Ostrogotami

  1. #1
    Pampa
    Gość

    Gra Ostrogotami

    Jak w temacie, miejsce rozmowy na temat gry tą frakcją.

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Właśnie zaczynam swą przygodę z Ostrogotami i podczas zabawy w naukowca (badania) natknąłem się na opis zmieniający jednostki rzymskie - czy to bug jakiś ze strony CA czy naprawdę można werbować rzymskie jednostki u Ostrogotów? O ile wiem, to jedyna u nich jednostka rzymska to zdrajcy z gockiej palatiny.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To nie bug, jak zdobędziesz rzymskie miasta z ich budynkami wojskowymi to będziesz mógł werbować kilka ich jednostek. Gocka palatina to Twoja jednostka. Całkiem dużo się da rekrutować typowo rzymskich jednostek. W Hiszpanii miałem kilka miast z III poziomem rzymskich budynków wojskowych i uzupełniałem tam moje armie kusznikami rzymskimi i innymi.
    Ale jak przebudujesz ich budynki na własne to nie dar rady werbować rzymskich jednostek co jest logiczne. Ostrogoci mają cechę spadkobiercy Rzymu, czy coś w ten deseń i dlatego mają możliwość rekrutacji rzymskich oddziałów.

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Jakieś porady na początkowy etap gry jak pokierować Ostrogotów? Gdzie się osiedlić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •