Strona 101 z 104 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 1031

Wątek: Dyskusja ogólna o grze Total War: Attila

  1. #1001
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Ok, ale ja odznaczam tę opcję, że chce żeby się przełączyli.... tylko ten przycisk nie działa, bug?

    Visca el Barca!!!

  2. #1002
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Acha takie cóś.No nie wiem lecz ten problem mnie nie spotkał.Może wyłącz i włącz grę.Ewentualnie problem może być wynikiem jakiegoś moda wpływającego na rozgrywkę samej gry.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #1003
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Użyłem tylko moda od palisad i technologii, no zobaczę potem co to da..... Na razie fajnie się gra po tak długim czasie i x patchach, warto było poczekać.

    EDIT:
    Dobra wiem o co chodzi, niestety.... Protektoratów nie można odhaczyć, albo się przyłączają albo nie, lipa straszna.

    Pamiętajmy o opcji edycji postów, zamiast pisania jednego pod drugim swoim w krótkim odstępie czasu.
    Asuryan.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 06-11-2016 o 16:28

    Visca el Barca!!!

  4. #1004
    Podczaszy Awatar LEGION
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    هندوکش
    Postów
    585
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Zdobyłem "Attyla martwy", a dalej dowodzi. Ktoś z Was też tak miał, może? Czy to wina modów na których gram?
    I jest może jakiś mod, który pozwala cięższym, od Liburny taranującej (przecież) okrętom wsparcia czy walki bezpośredniej na taranowanie? Wg uznania.
    Ostatnio edytowane przez LEGION ; 09-11-2016 o 23:07
    Tyberiusz wrócił na Capri..

  5. #1005
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ktoś się może orientuje, czy można spodziewać się w najbliższym czasie wreszcie w miarę kompletnego wydania gry. Od ukazania się "Królowie i tyrani" minie niebawem rok, a tu jakoś cichutko na ten temat. Oczywiście nie liczę na tę pomarańczową kolekcję za parę złotych, ale jakieś wydanie z większością DLC oscylujące w granicach powiedzmy 100 zł przyjąłbym z otwartymi rękoma. Jest na to szansa czy jeszcze za wcześnie?

  6. #1006
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Chyba jeszcze za wcześnie, ale możesz kupić "Królów i tyranów" a resztę DLC dokupić za -75% na promocji na steam (pewnie teraz na święta, a jak nie to później jakaś się trafi).

  7. Użytkownicy którzy uznali post Krwawy_Baron za przydatny:


  8. #1007
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    "Tocz bitwy osobiście by ponosić mniejsze straty, mieć większą szansę na zwycięstwo"

    Serio? Automat wygrywa mi każdą bitwę z 3x mniejszymi stratami niż gdy ja gram. Atakuję stolicę z murami i wieżami a on nie traci nawet jednego oddziału. Chciałbym tę bitwę zobaczyć bo to jest niewykonalne. Automat powinien robić z dużo większymi stratami, tak było w starych TW, tam zawsze miałem 3x mniejsze straty na osobistym prowadzeniu. Tak to spartolili, że się odechciewa grać. Nawet jakbym dał najłatwiejszy poziom trudności to bym takiej bitwy czystej nie zagrał jak automat robi na najtrudniejszym, śmiech.

  9. #1008
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Chłopaki szybkie pytanko. Jestem długoletnim fanem serii Total War, ale w Attile dopiero nabyłem + Ostatni Rzymianin + Era Karola Wielkiego. Zastanawiam się czy zacząć kimś podstawki (ale wiem, że Hunowie wszystko niszczą i spamują armią, co mnie zawsze wkurzało w poprzednich seriach), czy zacząć od dodatku? Ewentualnie jakąś nacją na wprowadzenie?

    Pozdrawiam
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


  10. #1009
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Podstawkę proponuję zacząć Sasami, tylko pamiętaj że na początku gry masz dwie armie - jedną w stolicy, a drugą przy Brytanii. Szybkie zajęcie tej wyspy, umowy handlowe z Celtami i inwazja na Normandię zapewnią oparcie finansowe i dobrą bazę do podboju Galii. Co do Karolka to na początek polecam Mercję lub Lombardię.
    ,,Vae Victis"


  11. #1010
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    W podstawce spoko jest zacząć od Hunów i samemu być niszczycielem wszystkiego . Chociaż z drugiej strony trzeba się przyzwyczaić do nowej mechaniki. Ewentualnie dość spoko na start są Burgundowie z germańskiego DLC, albo Himjaryci i Aksum z pustynnego dodatku. Z bardziej stacjonarnych nacji podstawki to Sasowie, jak mówił Polemajos, Lachmidzi i Sasanidzi są fajni na początek.
    W Ostatnim Rzymianinie najfajniejszy jest Belizariusz, ale tu trzeba znać mechanikę hordy.
    Co do Karola, to z Mercją się zgodzę, ale zamiast Lombardów lepiej chyba wziąć Asturię albo Awarów. Asturia ma spokojną pozycje startową, a Awarowie armię, której praktycznie nie da się pokonać przez dłuższy czas. Poza tym dość prosty start mają też wikingowie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 101 z 104 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •