Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 96

Wątek: Wymagania sprzętowe i wasze konfiguracje.

  1. #41
    Cześnik
    Dołączył
    Jun 2012
    Postów
    310
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 7 podziękowań w 2 postach
    Może i wylęgarnia fanbojów z Nvidi a nie pomyślał kolega że ta strona którą podał może być wylęgarnią fanbojów z AMD, sam mam Radeona i zauważyłem że na moim dobrym procku i5 4690K karta graficzna także w Shogun 2 i Rome 2, nie jest do końca wykorzystywana tzn. nie grzeje się tak jak przy innych grach. Po za tym weź pod uwagę że AMD pod względem sterowników leży i kwiczy, ostatnie sterowniki wydali chyba z 3 miesiące temu a ile wyszło gier od tego czasu, nawet żadnej bety nie wydali.

    Zawsze kiedy włączam Attile pod napisem graj mam komunikat że moje sterowniki są nieaktualne, problem w tym że nowszych nie ma, niech się wypowie ktoś kto ma kartę od Nvidi z najnowszymi sterami czy też tak ma.

  2. #42
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Ja mam nowe stery Nvidi i też mam że stery są nieaktualne To chyba bug i tyle. Albo może kwestia tego, że mam lapka, co za tym idzie dwie grafiki i gra "widzi" tą zintegrowaną?

  3. #43
    Pampa
    Gość
    Możliwe, na mojej nie ma żadnych problemow w lancherze.

  4. #44
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Ja mam podobnie jak kolega wyżej. Na laptopie, na luncherze pokazuje mi, że mam nieaktualne sterowniki, a jestem pewien, że mam aktualne. Idzie to jakoś naprawić czy cuś?

  5. #45
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam Windowsa 7 32-bitowe, 4 Gb RAM procesor Intel i3 2.93 GHz i kartę dwurdzeniową Radeon 5900. W innych grach np. War Thunder czy wcześniej odsłony Total War włącznie z Rome 2 moje FPS są na granicy 60. Gdy gram w Attile, bitwy non stop się crashują a średni wynik po teście Benchmark to 2.93 FPS. Po prostu dramat, przeinstalowałem Attile i nic nie pomogło może macie jakąś radę? Gra jest oryginalna.

  6. #46
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    A przed patchem miałeś tak samo?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #47
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dziś jakimś cudem zaczęło mi nagminnie ścinać w menu gry, wcześniej tak nie miałem. Gram na najniższych ustawieniach gry.
    i3 1.9GHz 2 rdzenie
    8GB RAM
    GT 830M 2GB

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #48
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    minimalne wymagania jeśli chodzi o procesor to 2 rdzenie ja mam 4 rdzeniowy i7 950 troche stary ale przeciez lepszy niz te marne 2 rdzenie a w bitwach muli sie na potege nawet jesli obnize poziom grafiki :/ czy to moze przez ostatni patch to jego wina nie wiem rome 2 nie przycinał sie zbytnio a tu w attili to jakaś masakra a niby wymagania są mniejsze niz w rome 2 ma ktos jakis pomysł jak to rozwiązać

  9. #49
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    W TW liczy się nie ilość rdzeni a ich taktowanie. Tak przykładowo 2 rdzeniowy procek o taktowaniu 3.0GHz poradzi sobie lepiej z tą grą niż 4 rdzeniowy 1.9GHz powiedzmy. Tak przykładowo podałem te wartości.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #50
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć,

    szukam laptopa na którym mógłbym pograć w gry z serii total war. Nie wiem na co bardziej zwrócić uwagę: czy na kartę graficzną czy procesor, chociaż ponoć tego typu gry obciążają przede wszystkim procesor. Ponadto, myślałem o matrycy FullHD , ale słyszałem też, że do 15 calowego monitora FullHD jest bez sensu i że karty graficzne w tym przedziale cenowym kiepsko obsługują wyższe rozdzielczości.

    cena: 2600 zł
    przeznaczenie: gry typu total war
    wielkość monitora: 13-15 cali
    matryca: matowa
    system: tak

    Znalazłem kilka propozycji, ale proszę o radę osoby które mają większe ode mnie pojęcie na ten temat
    Czy na czymś z tego przedziału cenowego da się pograć w Attile?

    Acer V5-573PG
    http://www.x-kom.pl/p/239697-noteboo...50m-dotyk.html
    Lenovo Z50-70
    http://www.x-kom.pl/p/242496-noteboo...fhd-bialy.html
    Acer E5-571G
    http://www.x-kom.pl/p/249733-noteboo...n8-gf840m.html
    Acer E5-572G
    http://www.x-kom.pl/p/247140-noteboo...f840m-fhd.html
    Lenovo Z51-70
    http://www.x-kom.pl/p/260076-noteboo...375-bialy.html

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •