Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 96

Wątek: Wymagania sprzętowe i wasze konfiguracje.

  1. #81
    Pampa
    Gość
    No, i jaki to ma związek?

  2. #82
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Mam marginalne doświadczenie w obserwacji silnika Attyli, zdążyłem jednak ustalić z pewną dozą spekulacji, że tekstury jednostek są wyświetlane w wyższej rozdzielczości, co ma kompletne przełożenie na wydajność. Gdyż to rozdzielczość ma fundamentalne znaczenie dla stabilności silnika na określonej konfiguracji. Gry są więc nieporównywalne.

  3. #83
    Łowczy Awatar Hannibal Barkas
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    189
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 8 podziękowań w 4 postach
    Taki iż komputer który poradzi sobie z Attyla poradzi sobie z Rome

  4. #84
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam pytanko . Posiadam gry Empire, napoleon, shogun II total war. Nie mam dość dobrego komputera dlatego gram na średnich albo ustawieniach. Jednak na tych ustawieniach gry działają płynnie i graficznie chociaż na średnich grafika jest jak na ultra. System operacyjny: Czy z poniższymi parametrami Attila pójdzie mi na niskich. ?
    Windows 7
    Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
    Dysk twardy: 35 GB wolnego Karta graficzna: GeForce GT 520 1gb pamięci graficznej Procesor: Hp pavilion 2007

  5. #85
    Pampa
    Gość
    Aleś podał dokładne informacje o komputerze. Poproszę wszystko: ilość RAM, kartę graficzną, procesor.

  6. #86
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Post poprawiony

  7. #87
    Pampa
    Gość
    Na najniższych może pójdzie, ale jaka będzie z tego przyjemność skoro pewnie będzie to w okolicach 10-15 klatek?

  8. #88
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    222
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Może ktoś pomóc bo mam problem z płynnością gry, mój sprzęt i5 6600K podkręcony płyta asus Z170 pro gaming grafa gtx 970 i ram 8 giga ripjaws V no i gralem bitwe 5 tysiecy wroga i 5 tysiecy moja armia i cała armia wroga zaatakowała w jednym punkcie no i cieło się w cholere :/ czy to wina tego ze wszyscy wojacy sie zebrali w jednym miejscu czy gra jest tak slabo zoptymalizowana nie wiem sam :/ sprzęt nówka czegoś tu nie rozumiem

  9. #89
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    To wina słabej optymalizacji, nawet na dużo lepszym sprzęcie duze bitwy są praktycznie niegrywalne, czego dowodzi ten test:

    https://www.youtube.com/watch?v=O9JcrztR8UI

    Według mnie błędem w Attili było usunięcie opcji walki w formacji z Rome 2, tam nie dochodziło do takich sytuacji jak w nowszej częsci, czyli zbierania się wojaków w jedna wielką masę...

  10. #90
    Pampa
    Gość
    Dochodziło. I to bardzo długo. Po którymś patchu dopiero dodali walki w formacjach. Co do samego pytabia, to nie ma sprzetu ktory to uciagnie. Trzeba by mieć ze 3 procesory

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •