Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Osiągniecia

  1. #1
    Wojski Awatar EvilDoom
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    67
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    25
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach

    Osiągniecia

    Witam! Co sądzicie o osiągnięciach/achievements w grach? Ja uwielbiam je zdobywać. Często gram tak aby zdobyć ich jak najwięcej (a najlepiej wszystkie). Gram tylko na PC i głownie wbijam osiągnięcia na steam. Spotkałem się z opiniami, że osiągnięcia psują gry (szczególnie skierowane do wielu graczy). Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Według mnie nie ma w nich nic ciekawego. Jeżeli jakieś wskoczy przy okazji grania to spoko, ale jeżeli mam specjalnie grać w określony sposób aby odblokować jakiś mały obrazek to nie widzę w tym żadnej frajdy. No ale to też kwestia o jaką grę chodzi i jakie jest to osiągnięcie, pamiętam że w BC2 wbiłem wszystkie bo i całkiem fajnie się to robiło przy okazji bawiąc się bronią której normalnie nie używałem. Czasami jednak osiągnięcia są wymyślane na siłę w stylu "podbij świat San Marino". Zasadniczo do osiągnięć steam mam taki stosunek że gram na trybie offline więc nie odblokowałem nawet tych które grając choćby w Skyrim zrobiłem już pewnie kilka razy.

  3. #3
    Asuryan
    Gość
    Uwielbiam kończyć gry w 100% w czym pomaga zdobywanie osiągnięć. Choć niestety nie wszystkie są dobrze przemyślane, a już najbardziej wkurzają mnie związane z grą w multi. Przeważnie staram się zdobyć je wszystkie - ot, dla własnej satysfakcji.

  4. #4
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Nigdy nie grałem dla achievementów... Nie rajcuje mnie to. Gdyby wiązało się to z odblokowywaniem jakiś dodatków czy np. jakiś perków (king's bounty) to spoko, ale tak? Nuuuuuda

  5. #5
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Za mało grałem w gry z takimi dodatkami ale ogólnie uważam to za taki obojętny dodatek. Podobne zdanie mam jak Volo. Rozwiązanie w CoDach mi się podobało. Zabij np 100 przeciwników z danej broni to dostaniesz jakieś dodatki do broni. Takie coś mi się podoba. Zaś sama odznaka... Też jakbym miał patrzeć na odznaki by przechodzić gre specjalnie po to to by mi się nie chciało

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •