Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gra Burgundami (DLC Długobrodzi)

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Gra Burgundami (DLC Długobrodzi)

    Tu dyskutujemy na temat gry nacją Burgundów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    W tym DLC miałem spory dylemat kim najpierw zagrać, bo lubię wszystkie trzy frakcje mniej więcej równo. W końcu na pierwszy ogień poszli Burgundowie, bo mają największy wybór koników i zaczynają prawie pod moim domem.
    Poza wartością sentymentalną położenie jest średnio fajne. Są najbardziej wysuniętą na wschód frakcją z tego dodatku i dość szybko odwiedzili mnie koczownicy. Drugim problemem jest główne miasto naszej prowincji. Mamy z nim PONa i umowę handlową, więc atak na nie trochę szkodzi naszej niezawodności, mimo to zdecydowałem się je zdobyć w miarę szybko. Plusem jest dostęp do dwóch portów.
    Następnym celem była prowincja bezpośrednio pode mną, ale był to nie najlepszy pomysł. Cały czas jakaś horda (albo kilka) wpadało na plądrowanie. Teraz sytuacja jest w miarę ogarnięta, bo większość z nich poszła na Rzym. Moje kolejne podboje będą już na zachód, żeby zdobyć wymagane prowincje (Recja i coś w Galii).
    Dość łatwo udało mi się pozyskać sojusze obronne z Danami i Gotami oraz wojskowy z Jutami oraz PONy z Sasami i Anglami, także od północy nie powinienem mieć przez dłuższy czas problemów.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •