Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: PBF Skyrim Techniczny

  1. #21
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Zapoznam się mamy 4 postacie już, Froya musi zrobić.

    Może do wieczora powstawiam z poprawkami Postacie do postu nr 1. Deklarujcie w Wiedźminie.

  2. #22
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Kto nie dał opisu wyglądu jak niżej niech powstawia w tym temacie.

    Wygląd: wysoki, dobrze zbudowany, lekko ciemna skóra ( typowa dla mieszkańców cesarstwa)
    Wiek: 26
    Wzrost: 1,78
    Waga: 70 kg
    Kolor oczu: zielone
    Znaki szczególne: brak
    Włosy: brunet, krótko ostrzyżony
    Zbroja: kolczuga, hełm
    Broń: miecz półtora-ręczny, duża dębowa tarcza
    Ubiór: wełniane spodnie, dobrej jakości skórzane buty, solidny płaszcz wojskowy
    Ekwipunek: standardowy zestaw podróżny, zapas żywności na parę dni, kości i karty do gry

  3. #23
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    @Araven, czy jest opcja aby jeszcze jeden mógł dołączyć do tego PBF-u? Czy już nie bardzo?

    Jeśli bym się dostał, to to jest opis wyglądu mojej postaci - reszty nie pisałem, bo nie znam jeszcze tak dokładnie panującego tu systemu gry.

    Rasa:
    Altmer (Elf Wysokiego Rodu)
    Wygląd:
    wysoki, chudy, jasna - złocista skóra ( typowa dla mieszkańców Wysp Summerset)
    Wiek: 125
    Wzrost: 1,95
    Waga: 90 kg
    Kolor oczu: pomarańczowe
    Znaki szczególne: pociągła twarz o wysoko rzeźbionych kościach policzkowych i migdałowym kształcie oczu
    Włosy: krótko ostrzyżone, ulizane blond włosy i blond "hiszpańska" bródka (nie wiedziałem jak inaczej to opisać)
    Zbroja: brak
    Broń: elfi sztylet
    Ubiór: czarna szata z kapturem, czarne - doskonałe - buty
    Ekwipunek: butelka colloviańskiej brandy, bochenek chleba, srebrny pierścień z rubinem na palcu wskazującym prawej dłoni, 3 mikstury małego przywrócenia many
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  4. #24
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Ok w środę jak wrócę

  5. #25
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wolne miejsce jest w Narodzinach Legendy PBF-ie w Skyrim.

    Jest postać Iana Cesarskiego do wzięcia ta Froyi (kusznik), ona rezygnuje ze względu na brak czasu. Można grać własną postacią le trzeba ja sobie zrobić z moją pomocą albo napisać mi dokładnie co to ma być to ew. zrobię ją ja.

    Ian będzie albo NPC-em albo go odłączę od ekipy.

  6. #26
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Znaczy się Froya rezygnuje z sesji całkowicie? Bo myślałem że dała Ci postać do poprowadzenia tak jak ja Virę, na jakiś czas do powrotu.

    Niech żyje Gwardia!

  7. #27
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Skoro Froya ma nie grać to jestem za usunięciem postaci Jana z gry(niech go zeżre smok albo coś w ten deseń), chyba że ktoś będzie chciał ją przejąć. Nie za bardzo podoba mi się wizja postaci NPC, sadysty i rasisty w drużynie .

  8. #28
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Zrozumiałem, że rezygnuje całkowicie z braku czasu. Ew Ian będzie NPC-em a ew. nowy Gracz zagra postacią własną.
    Albo usunę całkiem, bo postać dość konfliktowa.

  9. #29
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Araven kazał wkleić swoje stosunki do innych BG, więc wklejam Mam tylko nadzieję, że tego nie pożałuję
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ahdara Khadar (Sadam86) - mój Altmer ją lubi i jej ufa. Ma na to wpływ m.in. to, że Andhara nie jest wobec niego wroga, jak i też historia z Księżycami i Plagą, która dotknęła Khajitów, a którą Altmerzy pomogli zwalczyć. Golradir lubi ją tak z powodów osobistych jak i historyczno-kulturowych.

    Inarix, średniozbrojny, argoniański wojownik (Lwie Serce)
    - mój Altmer chciałby mieć z nim lepsze relacje i jak tylko będzie to możliwe, to postara się do tego doprowadzić. Po pierwsze w relacjach Altmersko-Argoniańskich nie ma nic negatywnego, a jedyny powód jaszczurki, aby nie lubić Golradira jest to, że Dunmerowie (odrębny szczep Elfów) długo niewolili w Morrowind Argonian i Khajitów. Po drugie, polepszenie relacji z Inarixem jest na rękę Altmerowi, bo Harald i Silius najchętniej by go widzieli martwym.


    Harald Svensonn (Rhaegrim) - jego nienawiść do Elfów budzi poważne zaniepokojenie Golradira, stara się on jednak balansować w relacjach z nim, chociaż
    nie powstrzymuje go to przed rzucaniem w rozmowach z nim cierpkich i ironicznych słów.

    Silius Flavonius (Yourself)
    - wprawdzie twierdzi on, że "Nie bój się Golradirze, mimo że nienawidzę Twoich braci to swoją dotychczasową postawą nie dałeś podstaw do zakończenia Twojego żywota. Nie licz jednak na moją sympatię..." ale Golradir woli być ostrożny w stosunku do niego, w końcu nie wiadomo co temu Cesarskiemu najmicie strzeli do głowy - w końcu jego kręgosłup moralny jest wątpliwy.

    ***
    Z tych powodów Altmerowi zależy na tym, aby mieć dobre relacje z Argonianinem i jak najlepsze z Khajitką - w razie czego będzie troje na dwóch ludzi, a nie dwóch ludzi i jaszczurka na Elfa i Khajitkę.
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  10. #30
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Rusza część II Skyrima, zaraz po pierwszej, nie będzie osobnego tematu.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •