Strona 13 z 48 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 477

Wątek: Patche / DLC / FLC - dyskusje i spekulacje

  1. #121
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Przeciw si to człowiek i samym cohors wygra.
    Tu nawet nie chodzi o to, że dostają od Jutlandzkich rzeźników, którzy są piechotą szturmową.Problem jest dlatego, że rzymianie włącznie z herculani dostają w dupkę nawet od Saskiej straży przybocznej za 400 w murze tarcz.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pop517 za przydatny:


  3. #122
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Najsłabsza? To chyba w inne gry graliśmy. Mi sie udało cała kampanię przejść na legio comitatenses i wlocznikach feoderati. Ta mieszanka miazdzyla każdą piechotę wroga.
    Hahahahahaha Przecież rzymska przegrywa z każdą, jak ktoś przegra Zachodnim Rzymem, chociaż heroika by dostał to wciąż się go szanuję, że próbuje cokolwiek ugrać tym czymś. Już nie mówiąc o piechocie szturmowej, lub lansjerach...

    Testudo jest zbugowane tak jak Popo napisał

    http://scr.hu/54y8/p96ug
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  4. #123
    Pampa
    Gość
    Cóż, mi się jakoś udało jak mówiłem kampanię wygrać bez większych problemów jeżeli chodzi o walki. Nie testuję 1 na 1 bo co mnieto obchodzi skoro takie bitwy nie mają miejsca? Według mnie jest w porządku wszystko.

  5. #124
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    CA ma w zwyczaju nie pisać o wszystkich zmianach, może naprawili, a zapomnieli umieścić informację albo się wstydzą przyznać do tego buga
    Granie bitew w kampanii o niczym nie świadczy. Do kampanii wystarczy, że dana frakcja jest jako tako zbalansowana ma jazdę, strzelców i piechotę na przyzwoitym poziomie. Resztę załatwią umiejętności gracza i głupota kompa.
    Siła danej frakcji wychodzi w grze z żywym graczem. Na tym paczu rządzą germanie i inne frakcje są przy nich słabe, a najgorszy jest Zachodni Rzym, który nie ma żadnych atutów, Ma gorszą jazdę, niepraktycznych strzelców i bardzo przeciętną piechotę, która miała być ich główną siłą.

  6. #125
    Pampa
    Gość
    Dlatego mówię że nie narzekam bo multi obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

  7. #126
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    A Rzym faktycznie miał już wtedy słabiutką piechotę...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #127
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Przez takie właśnie podejście seria total war od czasu Shoguna 2 schodzi po równi pochyłej Tylko i wyłącznie dzięki świetnemu mp w Shogunie 2, Rome 2 sprzedało się tak dobrze. Rome 2 było pełne bugów i wykastrowane pod względem multi. Wiele osób zraziło się przez to do całej serii. Attila sprzedał się już tylko średnio i muszą wypuszczać szybko dlc. Także miłoby było gdyby CA zadbała na równi o graczy single jak i multi. Uważam że gracze single sami psują tą grę stawiają CA poprzeczkę bardzo nisko. Większość patrzy na otoczkę graficzną, krew i inne pierdoły, a nie na mechanikę gry, która przecież w głównym stopniu świadczy o miodności w grze.

  9. #128
    Pampa
    Gość
    Pokaż mi dane, na potwierdznie Twoich słów. Z tego co widzę to tylko jakiś procent graczy gra w MP.

    I tak jak Gajusz mówił, Rzym był wtedy SŁABY to i ma słabą piechotę i drogą w utrzymaniu co jest logiczne dla upadającego imperium. Ja szukam w grze osadzonej w czasach historycznych realizmu, a nie balansu. Jak chcę balansu to gram w Starcrafta II.

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pampa za ten post:


  11. #129
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    A Rzym faktycznie miał już wtedy słabiutką piechotę...
    Spoko, może być sobie słaba, dla multi ważne jest to, żeby była wtedy, wydajna, czyli odpowiednio tania

  12. #130
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Wielki strateg ze smyrny najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy, że statystyki w multi są takie same jak w singlu i fakt, że Rzym był wtedy już słaby nie jest powodem aby miał jednostki warzywa.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Strona 13 z 48 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •