Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Tłumaczenie - dyskusje

Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 454
    Otrzymał 937 podziękowań w 653 postach
    No cóż, taki urok tłumaczenia. Myślę, że petycja mogłaby załatwić sprawę, ale wątpię w ilość podpisów.

Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Moderatorzy Globalni Awatar Chaak
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    249
    Otrzymał 248 podziękowań w 186 postach
    Z tłumaczeniem Romka później też było słabo. Procarze w WoS zostali peltastami, któraś z jednostek piechoty miała dopisek konna, a to i tak nie przebija największego hitu - peltastów z pikami, których przemieniono na doborowych procarzy

寧我負人,毋人負我。
    曹操

Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    614
    Otrzymał 672 podziękowań w 337 postach
    Hehehe, ale poprawili te byki w WoS? Grałem w ten DLC tylko chwilę odkładajac na bardziej wolny czas.

Podkomorzy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    25
    Otrzymał 149 podziękowań w 88 postach
    Ech, 43 posty spłodzili, ponarzekali, ale zero konstruktywności Przecież mogli wysłać do twórców tłumaczenia swoje uwagi, też tego nie zrobili. Ot naród polski - w sytuacji kryzysowej za szablę chwycą, a w sytuacji niekryzysowej to tylko pobiadolić potrafią Leniuszki!

Jednak dziś, w ten dzień szczególny, po 101 latach od odzyskania niepodległości, dzięki której język polski nadal istnieje, możecie udoskonaloną wersję spolszczenia sobie pobrać!

Poprawiłem wszystkie wyartykułowane w tym wątku błędy oraz trochę udoskonaliłem niektóre opisy (głownie te pojawiające się w bitwach). Oczywiście będę nadal to dopracowywał, bo po latach grania w Medievala II czas na Attylę No a że Medieval drugi mi się trochę znudził, a na horyzoncie Medieval Kingdoms to nieuchronnie ten dzień, kiedy zacznę męczyć Attylę, musiał nadejść

Spolszczenie poprawione v.2 (z 3.12.2019)

Pobieramy i wrzucamy ten jeden plik do katalogu data Attyli, nic więcej Czy działa z modami? Tego nie wiem, bo dopiero zaczynam delektować się tą grą, na mody przyjdzie czas.
    Ostatnio edytowane przez wino ; 03-12-2019 o 21:04
    Człowiek nie jest stworzony do roboty! Od roboty są roboty! - Jan Himilsbach

5. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów