Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Tłumaczenie - dyskusje

  1. #41
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No cóż, taki urok tłumaczenia. Myślę, że petycja mogłaby załatwić sprawę, ale wątpię w ilość podpisów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #42
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Z tłumaczeniem Romka później też było słabo. Procarze w WoS zostali peltastami, któraś z jednostek piechoty miała dopisek konna, a to i tak nie przebija największego hitu - peltastów z pikami, których przemieniono na doborowych procarzy

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #43
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Hehehe, ale poprawili te byki w WoS? Grałem w ten DLC tylko chwilę odkładajac na bardziej wolny czas.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #44
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ech, 43 posty spłodzili, ponarzekali, ale zero konstruktywności Przecież mogli wysłać do twórców tłumaczenia swoje uwagi, też tego nie zrobili. Ot naród polski - w sytuacji kryzysowej za szablę chwycą, a w sytuacji niekryzysowej to tylko pobiadolić potrafią

    Jednak dziś, w ten dzień szczególny, po 101 latach od odzyskania niepodległości, dzięki której język polski nadal istnieje, możecie udoskonaloną wersję spolszczenia sobie pobrać!

    Poprawiłem wszystkie wyartykułowane w tym wątku błędy oraz trochę udoskonaliłem niektóre opisy (głownie te pojawiające się w bitwach). Oczywiście będę nadal to dopracowywał, bo po latach grania w Medievala II czas na Attylę No a że Medieval drugi mi się trochę znudził, a na horyzoncie Medieval Kingdoms to nieuchronnie ten dzień, kiedy zacznę męczyć Attylę, musiał nadejść

    Zapraszam do wątku ze spolszczeniem.
    Ostatnio edytowane przez wino ; 28-05-2020 o 16:31
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało wino za ten post:


  6. #45
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Pobrałem, odpaliłem sobie na starych zapisach i ładnie działa, np. zobaczyć Gotów, to bezcenne^^
    Fajna sprawa, bo poprawia komfort gry.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #46
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 489
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Informacje z encyklopedii niestety są pobierane z internetu, więc wiele informacji w niej zawartych jest nieaktualnych, szczególnie nazwy wielu jednostek, bo trochę je usystematyzowałem, na co niestety nie mamy wpływu.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #47
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2022
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam mam prośbę mógłby ktoś mi przesłać sam plik local_pl.pack
    nord1989@op.pl Dziękuję.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •