O ile pamiętam, na poprzednim forum również nie było tematu o tej dyscyplinie sportu. Osobiście oglądam skoki od ok. 8 lat, pamiętam jak mój tata się wydzierał, gdy Małysz pokonał Smitha na tej małej skoczki (każdy pewnie kojarzy, o które zawody chodzi). Od następnego tygodnia zostałem regularnym kibicem, aż do dzisiaj
Jutro pierwsze w tym sezonie zawody z Małyszem, po wygranych przez niego kwalifikacjach zapowiada się interesująco, podobnie jak przez 5 pozostałych, którzy dostali się do konkursu. Na początku poprzedniego sezonu pełno było frustratów śmiejących się z Kruczka, ale - mimo, że sam byłem jego przeciwnikiem - zmieniłem zdanie. Zapowiada się na naprawdę niezłego szkoleniowca, zeszły sezon w którym Stoch był 4 na mistrzostwach świata, drużyna zajęła na nich te same miejsce i błyszczący pod koniec Adam zaliczam do udanych. Nasz orzeł oddał podczas przygotowań za mało skoków, i dlatego cienko mu szło na początku, potem jednak coraz lepiej. Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze zmagania, a także na olimpiadę