Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Skoki narciarskie

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    I taka jest prawda, ale w dzisiejszych czasach większość młodzików idzie owczym pędem, nie potrafiąc wyrobić sobie własnego zdania na dany temat. Stąd ta ciągła nagonka na m.in. Mateje.

  2. #22
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Skoki narciarskie

    Młodziki to podają takie argumenty

    mimo że pewnie nie ogląda skoków tak długo jak ja
    Ubawiło mnie to setnie. A ja np. oglądam skoki mniej więcej od tego samego roku co Rapsod, więc prosze brać moje osądy za prawdę objawioną

    Marat nawet nie wie, że w poprzednim sezonie Kruczek również był trenerem.
    Bzdura którą sam sobie dodałeś.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  3. #23
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    A jakich mam argumentów używać, widząc takie wypowiedzi? Co sobie dopisałem? Napisałeś o 3 konkursach. Wszędzie robisz zamęt Marat, niegodne to moderatora. Pewnie zaraz zacznie się pojazd

  4. #24
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Skoki narciarskie

    A ile w tym sezonie mieliśmy turniejów? Czy rok temu kadra pod Kruczkiem jakieś spektakularne sukcesy odnosiła?
    To ty robisz właśnie "pojazd". Twierdze, że po 3 konkursach nie ma co oceniać Kruczka, dodatkowo nigdzie nie pisze, że to cienias, w ogóle go nie oceniam. Poczekam z tym do Olimpiady, albo chociaż do połowy sezonu. Zobaczymy w TCS ilu Polaków po za Małyszem będzie w 30 na koniec tego turnieju. To ty się własnie zachowujesz jak typowy młodzik, mały sukcesik a ty już pomniki bys Kruczkowi stawiał. Nie wiem, może moje posty mylą ci się z mRe, albo jakiś innych osób. Odcinam się od tego, uważam, że słaby zawodnik moze być dobrym trenerem.

    Wszędzie robisz zamęt Marat, niegodne to moderatora. Pewnie zaraz zacznie się pojazd
    Rozumiem, że nie jestem godzien polemizować z tobą. A już broń Boże mieć inne zdanie i co wiecej starać sie je jakoś uargumentować, bo to zamęt 8-) Nie potrafisz przyjąć krytycznych wypowiedzi dot. twoich poglądów i zresztą to nie pierwszy raz. Dla ciebie jest to sianie zamętu. Co to, dyskusja ma polegać na lizaniu się po fiutach i obustronnym przytakiwaniu?

    I wytłumacz mi, co ja mam wspólnego z moderacją? I co to w ogóle za argumenty ad persona? Brakuje ci rzeczowych, na potwierdzenie twych tez, względnie obalenie moich? ( inna sprawa, ze nie oceniam na razie Kruczka, więc nie stawiam żadnych tez ).
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    A ile w tym sezonie mieliśmy turniejów? Czy rok temu kadra pod Kruczkiem jakieś spektakularne sukcesy odnosiła?
    To ty robisz właśnie "pojazd". Twierdze, że po 3 konkursach nie ma co oceniać Kruczka, dodatkowo nigdzie nie pisze, że to cienias, w ogóle go nie oceniam. Poczekam z tym do Olimpiady, albo chociaż do połowy sezonu. Zobaczymy w TCS ilu Polaków po za Małyszem będzie w 30 na koniec tego turnieju. To ty się własnie zachowujesz jak typowy młodzik, mały sukcesik a ty już pomniki bys Kruczkowi stawiał. Nie wiem, może moje posty mylą ci się z mRe, albo jakiś innych osób. Odcinam się od tego, uważam, że słaby zawodnik moze być dobrym trenerem.
    Ale przecież można go ocenić poprzednim sezonie, gdzie było przyzwoicie, mimo że panowała opinia, że spieprzy on polskie skoki. Na razie po trzech zawodach jest jeszcze lepiej, wiadomo że nie można pochopnie oceniać, ale wątpię by teraz nagle wszyscy przestali się łapać do 50. Dobrze, że nie piszesz, iż to cienias, bo tak robił mRe i do niego to kierowałem. Nie zachowuje się jak typowy młodziak, bo takowy pewnie by wspominał udane inaczej skoki Matei czy obecnego trenera. Zresztą, pisałeś że nad interpretuje Twoje wypowiedzi:
    Bzdura którą sam sobie dodałeś.
    A sam teraz piszesz, że od razu bym Kruczkowi pomniki stawiał. Fakty na razie wskazują na to, że Kruczek jest lepszy niż przewidywano (bo większość go wyśmiewała), takie było meritum mojej tezy odnośnie jego osoby.

    Rozumiem, że nie jestem godzien polemizować z tobą. A już broń Boże mieć inne zdanie i co wiecej starać sie je jakoś uargumentować, bo to zamęt 8-) Nie potrafisz przyjąć krytycznych wypowiedzi dot. twoich poglądów i zresztą to nie pierwszy raz. Dla ciebie jest to sianie zamętu. Co to, dyskusja ma polegać na lizaniu się po fiutach i obustronnym przytakiwaniu?
    Sam ironizujesz tera, trochę mnie poniosło, ale nie zdołasz ukryć, że często bywasz złośliwy Nie pierwszy raz? Niby dlaczego? A "Ciebie" piszę się z wielkiej litery. I trochę przesadziłeś z tym porównaniem.

    I wytłumacz mi, co ja mam wspólnego z moderacją? I co to w ogóle za argumenty ad persona? Brakuje ci rzeczowych, na potwierdzenie twych tez, względnie obalenie moich? ( inna sprawa, ze nie oceniam na razie Kruczka, więc nie stawiam żadnych tez ).
    Wydawało mi się że jesteś modem, może nim byłeś ale już nie jesteś, ale mi się coś pokopsało. Argumenty ad persona? Nie nazywałbym tego argumentem z mojej strony. Dlaczego brakuje mi ich brakuje? Niezły poprzedni sezon i dobry początek tego, mimo iż wielu najeżdża na Kruczka. Nie mam racji? I czemu nie kwestionowałeś chociażby wypowiedzi mRe czy Gorbaczowa, według których słaby zawodnik musi być słabym trenerem?

  6. #26
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Skoki narciarskie



    Sezon 08/09. Pierwsza część sezonu fatalna. Małysz skacze beznadziejnie. Reszta nie lepiej. Może to stąd bierze sie ten najazd na Kruczka? Lepsza druga polowa raczej nic tu nie zmienia, bo znowuż jakaś genialna też nie była. Małysz trenuje z Lepisto i widać poprawę ( inna sprawa, że taki mistrz musi mieć autorytet za trenera, a nie byłego kolege z kadry, więc nie do końca bym tu obarczał Kruczka ). Stoch już we wcześniejszych sezonach pokazywał, że ma potencjał i był najlepszy z tych mlodych. No ale niech będzie, zapiszmy to na plus Kruczkowi. Reszta poza pojedynczymi konkursami nic ciekawego, wszystko po staremu. Czy przyzwoicie? Może, choć ja tak dobrze tego nie oceniam. Ciekawe jakby skakał Małysz, gdyby to Kruczek był dalej trenerem.

    Fakty na razie wskazują na to, że Kruczek jest lepszy niż przewidywano (bo większość go wyśmiewała), takie było meritum mojej tezy odnośnie jego osoby.
    A ja mam pytanie, kto go aż tak strasznie wyśmiewał? To chyba tylko na onetach, interiach. Czy była, aż taka straszna nagonka na niego? Byli krytycy, ale czy po pierwszej części sezonu nie zasłużył na taka krytyke?

    Wydawało mi się że jesteś modem, może nim byłeś ale już nie jesteś, ale mi się coś pokopsało.
    To żebyś miał jasność sytuacji, zrezygnowalem juz ponad miesiąc temu z moderacji ( tak samo jak Roman, Vithal, Mossin, Regulus, Grogmir i Eutyches )
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  7. #27
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    Sezon 08/09. Pierwsza część sezonu fatalna. Małysz skacze beznadziejnie. Reszta nie lepiej. Może to stąd bierze sie ten najazd na Kruczka? Lepsza druga polowa raczej nic tu nie zmienia, bo znowuż jakaś genialna też nie była. Małysz trenuje z Lepisto i widać poprawę ( inna sprawa, że taki mistrz musi mieć autorytet za trenera, a nie byłego kolege z kadry, więc nie do końca bym tu obarczał Kruczka ). Stoch już we wcześniejszych sezonach pokazywał, że ma potencjał i był najlepszy z tych mlodych. No ale niech będzie, zapiszmy to na plus Kruczkowi. Reszta poza pojedynczymi konkursami nic ciekawego, wszystko po staremu. Czy przyzwoicie? Może, choć ja tak dobrze tego nie oceniam. Ciekawe jakby skakał Małysz, gdyby to Kruczek był dalej trenerem.
    Trochę za mało skoków oddano przed sezonem, było to dość poważny błąd Kruczka, ale nie pamiętam już, czym było to spowodowane. Również nie obarczał bym trenera za wyniki Małysza, z powodu który wymieniłeś, ale też owa za mała ilość skoków na pewno miała główne znaczenie.

    A ja mam pytanie, kto go aż tak strasznie wyśmiewał? To chyba tylko na onetach, interiach. Czy była, aż taka straszna nagonka na niego? Byli krytycy, ale czy po pierwszej części sezonu nie zasłużył na taka krytyke?
    Z tego co widziałem, niemal każdy, kto o tym usłyszał. I było to przed rozpoczęciem sezonu. Powiem Ci wprost, że na samym początku sezonu również się śmiałem z Kruczka, i myślałem, że teraz polskie skoki spadną poniżej poziomu dna. Dopiero później, choć niechętnie i trochę wbrew sobie, zacząłem zmieniać zdanie. Także nie jestem jakimś chłopcem, co się podnieca zwycięstwem 1:0 z San marino, że tak porównam odnosząc się do innego sportu.

    To żebyś miał jasność sytuacji, zrezygnowalem juz ponad miesiąc temu z moderacji ( tak samo jak Roman, Vithal, Mossin, Regulus, Grogmir i Eutyches )
    A że jakiś czas nie śledziłem dokładnie forum, a do tego rzadko zaglądam do działu serwisowego, to popełniłem niezłe przeoczenie 8-)

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    Również nie obarczał bym trenera za wyniki Małysza, z powodu który wymieniłeś, ale też owa za mała ilość skoków na pewno miała główne znaczenie
    No tak. Jak kadra dobrze skacze to jest to robota Kruczka. Nie ma innego wyjscia.

    Jako ze jest to temat o skokach a nie o samym Kruczku, przypomnijmy sobie pewne piekne momenty:
    http://www.youtube.com/watch?v=nufcWOpI ... re=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Zs_5epw- ... re=related
    http://www.youtube.com/watch?v=nfKdNdN4 ... re=related

    A to bardziej aktualne:
    http://www.youtube.com/watch?v=OmnMtyB9pWM#movie_player
    http://www.youtube.com/watch?v=f0rd4e1G ... re=related

  9. #29
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    Znowu ten biedny człowiek ... zgłaszam w odpowiednim temacie.

  10. #30
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skoki narciarskie

    Stoch zamyka gęby hejterom mam nadzieję, że Małyszowi się nic nie stało.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •