Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 125

Wątek: Kampania Online YouTuberów - Krzyżaki L

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Kampania Online YouTuberów - Krzyżaki L

    Powstał projekt by zaprosić znanych Polskich YouTuberów do wspólnej rozgrywki w Kampanię Hotseat i przy okazji wypromować to wspaniałe zjawisko i ściągnąć tutaj graczy, którzy zawsze chcieli pograć w coś takiego ale nie wiedzieli jak i gdzie. Chcemy zagrać na Krzyżakach z Norwegią (jeśli nie znajdziemy ósmego to bez). Trzeba będzie nam obmyślić specjalne zasady odnośnie nagrywania - pomyślę nad tym i coś podsunę. Chciałbym tylko żeby nie było to kampania typu "try hard" tylko bardziej "czysto for fun and entertainment".

    Zapisani (proszę o potwierdzenie postem w tym temacie)
    1. SUNTZUASW - https://www.youtube.com/user/SUNTZUASW
    2. Remix - https://www.youtube.com/user/MsRemix1992
    3. Temer - https://www.youtube.com/user/TemerPL
    4. Ashgan 92 - https://www.youtube.com/user/TheAshgan92
    5. Legvan - https://www.youtube.com/user/LePPoLePPo
    6. MarvoloGames - https://www.youtube.com/user/MarvoloGames
    7. tuff_gru - https://www.youtube.com/user/spawn00000
    8. RadekGames - https://www.youtube.com/user/Radkuspl2
    Bardzo cierpliwy MG: Mefisto
    Jeśli wśród czytających to jest ktoś kto ma aktywny kanał na YT to zapraszamy Na razie zbieramy graczy na własną rękę pocztą pantoflową. Jeśli nie będziemy mogli uzbierać ekipy to wtedy zwrócimy się do starych wyjadaczy z forum

    Zasady:
    1. Każdy tura musi być nagrana i wrzucona na YT
    2. Film musi być nagrany jednym ciągiem
    3. Filmy publikujemy z 4-turowym opóźnieniem. To oznacza, że gdy kampania wkroczy w 5 turę wrzucamy pierwszą
    4. Bez zasady Joopa
    5. Reszta zasad jak w regulaminie

    Prośba odnośnie kręcenia filmików jak i rozgrywki:
    Grajcie fair play, bez wczytywania po 15 razy jeśli coś wam nie pójdzie. Również gdy kręcicie filmiki nie powstrzymujcie się od opisania swojej strategii i swoich zamiarów - robimy tą kampanię czysto for fun, żeby była jak najprzyjemniejsza dla widza i zachęciła ludzi do gry w KO, "try-hardować" możemy w innych kampaniach.

    Dodajcie wszyscy siebie nawzajem do znajomych na steam żeby być w stałym kontakcie. Najlepszą metodą jest wymiana numerów telefonów ale nie każdy może chcieć to zrobić. Ja osobiście mam numer do Legvana i Temera, których serdecznie pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 22-03-2015 o 00:49
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Na moim kanale youtube znaleźć można jedynie setki ulubionych filmów, więc żadna ze mnie "jutuberka"
    Jeżeli jednak będą problemy ze znalezieniem ekipy to mogę widnieć na liście jako "ewentualny zastępca" czy regularny gracz o ile czas mi na to pozwoli.
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  3. #3
    Wojski Awatar Legvan
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Gdynia
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 12 podziękowań w 3 postach
    Kusisz, kusisz... Ale nie wiem jak będę miał z czasem, jestem w trakcie zakładania działalności gospodarczej i walczę z urzędem pracy o dofinansowanie na start. Podrzuć więcej szczegółów plox :]

  4. #4
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    I super duper, może zostaniecie na dłużej i będziecie grali z nami w inne, szczególnie na wwmwe. Zapisz mnie jako MG.

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Potwierdzam udział

  6. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Legvan, na to nie potrzeba wiele czasu. Wygląda to tak, że przesyłamy sobie save'y po kolei pomiędzy 7-8 graczami i każdy ma 48h na zrobienie ruchu, w praktyce oznacza to poświęcenie pół godzinki na jedną turę raz na tydzień więc czasu na pewno ci stanie Do tego dochodzi zaglądanie raz na dzień na forum by przeprowadzić rozmowy dyplomatyczne i sprawdzić czy kolejka nie doszła do ciebie. Jedna kampania na pewno cię nie przerośnie .

    Mefisto, niektórzy youtuberzy może tu zadomowią ale pomyśl ilu widzów tu przyjdzie. Zapewne nie wszyscy zostaną, nie wszystkim się spodoba ale jeśli chociaż 10% z nich okaże się aktywnymi, wartościowymi graczami to będzie to spory zastrzyk nowej krwi
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #7
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Witam, w pierwszym poście i potwierdzam udział mam nadzieję, że jest jeszcze trochę czasu żeby przyswoić sobie zasady bitew, tur itp.

    PS. Dzięki za zaproszenie

    Jeśli można to roześlę od siebie jeszcze kilka zaproszeń do kampanii

    Prosiłbym tylko o link do jakichś zasad związanych z kampanią online z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Ashgan ; 17-03-2015 o 13:23

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zanim zaczniemy minie kilka dni. Zrobię filmik wyjaśniający zasady w najbliższej przyszłości. Jak czegoś z zasad nie zrozumiesz to mefisto czy inni weterani ci pomogą.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dzięki czekam w takim razie na film
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #10
    Sara Temer
    Gość
    Potwierdzam udział

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •