Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 125

Wątek: Kampania Online YouTuberów - Krzyżaki L

  1. #101
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    czyli czekamy na save i sub-forum ? Wtedy jakieś oficjalne rozpoczęcie czy coś ?

  2. #102
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=CkgrpBdMuXI
    To ten filmik Jedną stronę wcześniej też jest
    Yo sluchajta chce sciagnac ten filmik ale zaden z dowloaderow mozzilowych nie pozwala mi sciagnac tego filmiku w 1080p, co za shit? Ktos wie o co chodzi?

  3. #103
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Też tak kiedyś miałem i niestety problemu nie rozwiązałem :/ Ale Radkowi jakoś się udało
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #104
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  5. #105
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Remix Zobacz posta
    Wirusiki w tym były, ale moj antywir se poradzil. 1080p sie nie sciagnelo ale 720p jest lepsze niz 360p z innych downloaderow.

  6. #106
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ytdownloader wszystko pobierze

  7. #107

  8. #108
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    czyli czekamy na save i sub-forum ?
    Tak. Muszę jeszcze zmienić liczebność konnicy i chłopów z powrotem na "normalną" (ponieważ nie chcieliście tej zmiany) i stworzyć nowego sejwa. Postaram się to zrobić dzisiaj wieczorem / wczesną nocą ale jeśli się nie wyrobię, to jutro. Raczej jutro, bo muszę się wyspać, więc długo nie będę chyba siedział. Korzystając z tego czasu proponuję, żebyście napisali do odpowiedniego moderatora z prośbą o stworzenie subforum. Załóżcie też sobie ambasady dla swoich nacji i zacznijcie prowadzić dyplomację, skoro frakcje są rozlosowane.

    Można się dogadywać oficjalnie na forum albo przez tajnych posłańców (na PW czy GG).

    Oczywiście tylko pakty zawarte oficjalnie na forum podlegają ochronie przez regulamin KO i Mistrza Gry.

    A tak swoją drogą to gracie według oficjalnego Regulaminu KO czy na własnych zasadach

    Regulamin KO: http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ampanii-Online

    Chcecie dodatkowo zastosować zasadę machin oblężniczych Joopitera Tutaj jest treść tej zasady:

    ======================

    Zasada Joopitera:

    a) Balistą można zdobyć jedynie fort, małe miasteczko lub drewniany zamek przeciwnika
    b) Katapultą można zdobyć to samo co balistą oraz zamek oraz wszystkie rodzaje miast
    c) Trebuszami oraz wszystkimi rodzajami machin prochowych można zdobywać wszystko
    d) Punkty a)-c) nie dotyczą rebelii.
    e) Wszystkie typy osad i forty można zdobywać za pomocą machin budowanych podczas oblężenia (tarany, drabiny, wieże oblężnicze)

    Mangonela się liczy jak katapulta.

    ======================

    Jeśli nie chcecie to jej nie stosujcie, niektóre KO gramy z nią a inne bez.

  9. #109
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mamy już subforum. Zakładajcie ambasady Mój filmik o tworzeniu ambasad już się wysyła.

    EDIT: http://youtu.be/hIio_AuHksA wysłało się w minutę a przetwarzać się będzie 15 -.-
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #110
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Tym kimś jest domen. Najprawdopodobniej wystarczy tylko save z działającą Norwegią, nawet nic nie trzeba będzie zmieniać.
    Nie, nie. Nie wystarczy sam sejw.

    Jeśli każdy będzie miał inne pliki to albo gra tym osobom nie ruszy - gdy ja tak ustawię. Bo można ustawić, żeby wywalało do pulpitu przy próbie odpalenia gry z innymi plikami (tak planuję zrobić - więc jeśli kogoś wywali to będzie wiedział, że coś jest nie tak). Albo jeśli ustawię, że można grać mając błędne pliki, to wtedy będziecie mogli grać nawet jeśli ktoś błędnie zainstaluje pliki, ale wtedy wystąpi wam w grze taki bug jaki nam się pojawił na początku ostatniej KO - że gra będzie błędnie naliczała dochody i wydatki i nie będzie się wam zgadzała kasa w skarbcu.

    Ten bug można łatwo naprawić w trakcie gry (wystarczy, że gracze z błędnymi plikami wgrają poprawne pliki), ale ta KO idzie na You Tube więc lepiej bez takich "wpadek". My to przerabialiśmy w ostatniej KO i teraz już naprawiliśmy, ale przez kilka tur było mało kasy.

    Dlatego jutro wam wrzucę wszystkie 3 potrzebne pliki i sejwa startowego.

    To znaczy wszystkie pliki oprócz jednego będą takie same jak tutaj (link):

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post312810

    Ten wyjątek to plik export_descr_units.txt, który muszę jeszcze poprawić. Możecie sobie ściągnąć teraz pozostałe pliki oprócz tego jednego, albo poczekać do jutra i ściągnąć wszystkie razem. Chyba lepiej poczekać żeby się nie pogubić i żeby się nic nie pomieszało.

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •