Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 125

Wątek: Kampania Online YouTuberów - Krzyżaki L

  1. #11
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Aaaaa to zapraszam do działu, w którym znajduje się ten wątek. Tam wszystko znajdziecie, tutorial, regulamin.

    Normalnie jest 24h na zrobienie, ale jak chcecie 48 to voila. :d


    No no Mistrzu, tym bardziej jestem wniebowzięty taką ewentualną perspektywą.
    Ostatnio edytowane przez Mefisto7 ; 17-03-2015 o 23:36

  2. #12
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Jeśli chcecie to możecie wykorzystać moje pliki do Krzyżaków (wszystko działa jak należy).

    Jest Norwegia grywalna i jeszcze kilka innych zmian. Gramy już na tych plikach w tej KO:

    http://forum.totalwar.org.pl/forumdisplay.php?455-Kampania-Online-Krzy%C5%BCacy-nr


    Tutaj opis i link do ściągnięcia plików (z tego co widzę, to jakimś cudem jeszcze nie wygasł):

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post312810

    Gdyby wygasł to najwyżej wrzucę je ponownie.

    Nawet mogę wprowadzić więcej zmian, jeśli coś jeszcze chcecie i jeśli znajdę czas.

  3. #13
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    W tym rzecz żeby nie zmieniać tych liczebności itd. żeby zachować kampanię w jej oryginalnym stanie a jedynie uczynić Norwegię i Mongołów grywalnymi + oczywiście dyplomaci w rogu mapy.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #14
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Norwegia w oryginalnym stanie nie ma najmniejszych szans i w ogóle jest "karłem" pod każdym względem.

    Wiem bo graliśmy z taką Norwegią w Krzyżakach 42 i dopiero chyba po 20 turach zebrała jedną armię. :<

    Przy czym ja tam grałem Polską, walczyłem z Danią, której "wasalem" była Norwegia, ale nic nie wskórała.

    ==============================

    Tutaj jest lista zmian jakie wprowadziłem (których zmian nie chcecie to spróbuję je usunąć ):

    1. Sakiewka Mongołów zwiększona do 750, dodana możliwość rekrutacji imamów
    2. Grywalna, wzmocniona Norwegia (wioska ulepszona do większego miasteczka + miasto Uppsala)
    3. Zwiększona liczebność konnicy (do 100), straży generałów (do 60) i chłopów (do 250)
    4. Gdańsk ulepszony do większego miasteczka i ma zbudowany od początku port
    5. Katapulty Zakonu przesunięte do Królewca by nie miały od razu zasięgu do Gdańska

    Najłatwiej chyba będzie usunąć zmianę numer 3 (wystarczy nie podmieniać pliku z jednostkami).

  5. #15
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Jeśli was zadowoli usunięcie tylko zmiany 3., to ja nawet nic nie muszę robić - wystarczy, że nie podmienicie jednego pliku.

    W instrukcji napisałem:

    1) Po wejściu do katalogu głównego z grą oba pliki "export" (units i buildings) do folderu mods ---> teutonic ---> data

    2) Natomiast plik "descr" do mods ---> teutonic ---> data ---> world ---> maps ---> campaign ---> imperial_campaign
    Jeśli nie chcecie zmian liczebności, to robicie 1) tylko z jednym plikiem "export" - tym buildings. A units zostawiacie oryginał.

    Ale jeśli nie chcecie też którejś z pozostałych zmian to będzie trzeba coś tam już dodatkowo zmodyfikować w plikach.

    ======================

    Norwegia bez wzmocnienia nie ma sensu (nawet z tym wzmocnieniem jest i tak najsłabsza).

    Mongolia z sakiewką bez zmian też nie ma sensu (bo ciągle będzie na minusie z kasą).

    Z tym Gdańskiem to chyba nie jest duży problem (IMO w podstawce jest śmiesznie to zrobione).

  6. #16
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zacznijmy od tego, że jeszcze nie jesteśmy pewni na 100% czy będziemy grać z Norwegią ale na pewno będziemy do tego dążyć. Rekrutacja imamów rozumiem nie wprowadza jihadu? Generalnie zmiany 1 i 2 całkowicie mnie zadowolą. 4 i 5 to już kombinowanie - weź pod uwagę, że będą tu grać osoby z doświadczeniem tylko z singla (czyli w moim przypadku prawie żadnym) i będziemy grać raczej czysto for fun.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #17
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Rekrutacja imamów rozumiem nie wprowadza jihadu?
    Tego jeszcze nie sprawdzałem. Chyba nie.

    Ale wiesz - jeśli nawet wprowadza, a go nie chcecie, to po prostu zakażcie stosowania.

    W końcu sami sobie zasady gry ustalacie. Albo mozecie korzystać z tych, które już istnieją - link:

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ampanii-Online

    4 i 5 to już kombinowanie
    4 i 5 robią różnicę tylko w pierwszej turze. Zakon nie może od razu zająć Gdańska i zniszczyć Polsce armii.

    Ogólnie to możesz sobie ściągnąć te pliki i przetestować na Singlu (tylko zachowaj gdzieś kopie oryginałów).

    Jakby były jakieś problemy z "instalacją" to możecie pisać do któregokolwiek z uczestników tej KO:

    http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...zy%C5%BCacy-nr

  8. #18
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ok, myślę, że użyjemy tego zestawu jeśli inni nie będą mieć nic przeciwko. Jednak bez punktu 3
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #19
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    No to fajnie, że się dałeś przekonać (4 i 5 to naprawdę niewielka zmiana).

    I żadnych dodatkowych "gadżetów" zamiast punktu 3. nie chcecie

    ==============================

    Swoją drogą - macie steamowe wersje gry Bo z tym pamiętam, że był jakiś problem przy "instalacji" plików.

    Markus
    go rozwiązał, ale teraz już nie gra w KO i ostatnio nie ma z nim kontaktu, więc chyba nie poradzi co i jak.

    W razie gdyby się jakiś problem pojawił, to piszcie na PW a spróbuję pomóc. Albo do Mefista / MG piszcie.

  10. #20
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mam i taką i taką ale zainstalowana jest steamowa, pudełkowa leży w pudełku. Jutro zainstaluję na steamową i zobaczę czy działa.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •