Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Kolejka

  1. #41
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Na pewno nie 1.52 bo grałem na tamtej wersji i jest tak samo jak w 1.05 - bo to jest to samo
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #42
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Niestety u mnie szybko przewija mapę kampanii nawet przy 1920x1200, i zmiana opcji w pliku preference nic nie daje. niestety w necie nie znalazlem rozwiązania więc chyba nic sie nie da poradzić, więc trudno będzie tak jak jest.

  3. #43
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    WMM - proszę, poprawione:

    http://www.speedyshare.com/vjYvQ/export-descr-unit.txt

    Ale każdy znowu musi to ściągnąć.

    Zaraz jeszcze dam nowego sejwa (to już w sumie tylko Ty musisz ściągnąć i z niego puścić turę dalej).

    ==================

    Nowy sejw:

    http://www.speedyshare.com/M5BH9/KO-YT-tura1-ZakKrz.sav

  4. #44
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Dobra, wszystko działa. Dawaj sejwa i może już dziś wieczorem zrobię turę.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #45
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Czyli dojdziemy do Temera/Marvolo i czekamy ?
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  6. #46
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Ale zajrzyj na PW jeszcze WMM.

    A ta zmiana to - teraz pamiętam - nie był w sumie błąd tylko "pozostałość" z Krzyżaków 42, którą zapomniałem usunąć.

    W Krzyżakach 42 wszyscy się zgodzili na tą zmianę, a później jej już nie usunąłem ze swoich plików i stąd tu się pojawiła.

    Jak przejrzysz jeszcze raz archiwalne subforum Krzyżaków 42 to pewnie znajdziesz dyskusję o tym.

  7. #47
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Czyli dojdziemy do Temera/Marvolo i czekamy ?
    Tak, możecie już zaczynać.

    Tylko niech jeszcze WMM przeczyta PW i zdecyduje, czy gra z tego nowego sejwa czy jednak ze zmianą z Krzyżaków 42. Zmiana dotyczy Zakonu Krzyżackiego więc inni w sumie nie mają tutaj nic do gadania, bo WMM gra Zakonem a nie była ta zmiana uzgadniana (i nie jest korzystna dla Zakonu). Jak już WMM powie, z którego sejwa ostatecznie gra, to jeszcze podmienię pliki na te najbardziej aktualne w temacie "PRZYGOTOWANIE".

    Tzn. tylko ten jeden plik musicie wymienić - export_descr_unit.

  8. #48
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Tu jest cała paczka plików (wrzuciłem też tutaj nowy teutonic.preference ze zmianami grafiki WMM):

    http://www.speedyshare.com/RrkYH/KO-YT-Pliki.rar

  9. #49
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #50
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Pozwól iż dzisiaj tylko sprawdzę czy save działa i proponuję wyczyścić ten temat i rozpocząć na nowo , jedynie informując o kolejce gdyż tu jest ogromny spa

    (Medieval 2 napotka) co robimy? - Problem naprawiony wszystko działa wystarczyło pliki nowsze wgrać sorry ale nie zauważyłem wcześniej tej nowej paczki , ale w save nie wchodziłem bo mam pytanie teraz wpisać swoje hasło ?

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •