Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Ambasada Wielkiego Mistrza w Malborku

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Ambasada Wielkiego Mistrza w Malborku

    Witaj w skromnych progach Zamku Malborskiego!



    Odpocznij po długiej drodze posłańcu i ugaś pragnienie w refektarzu, następnie przekaż mi z czym przysyła cię twój pan.



    Sojusze:
    ZSRR (1)
    Norwegia (1)
    Trzecia Rzesza (2)

    Pakty o nieagresji:
    Polska (1-15) (Stalowy)(Zerwany przez Polskę w 2 turze)

    Wojny:
    Litwa (2)
    Polska (2)
    Dania (2)

    Inne:

    Wkrótce będziemy rządzić galaktyką!
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 20-04-2015 o 18:28
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Wojski Awatar Legvan
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Gdynia
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 12 podziękowań w 3 postach
    *Do portu w Königsbergu wpłynęły cztery długie łodzie. Na ich pokładach przybyli mężowie o surowych twarzach, jasnych włosach i błękitnych oczach. Zarządcy portu przedstawili trójkę z nich jako wysłanników króla Norwegii i poprosili o wskazanie miejsca, w którym mogliby się zatrzymać. Następnego dnia udali się na audiencję do Wielkiego Mistrza Zakonu.*

    Witaj, o Najwielebniejszy. - rzekł jeden, przyklękając i pochylając głowę w pokłonie.
    Przybywamy z misją dyplomatyczną od króla Norwegii, szlachetnego Legvana Sigurdsona, w celu przedłożenia oferty stworzenia sojuszu militarnego.
    Król Legvan, świadom swojej sytuacji geopolitycznej poszukuje silnego i rzetelnego sojusznika, który będzie w stanie zapewnić królestwu Norwegii spokojny rozwój.
    Jednocześnie król Legvan pragnie zauważyć, że każdy, kto ośmieliłby się zaatakować Zakon Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie musiałby toczyć wojnę zarówno na lądzie jak i na morzu, a w wielu przypadkach także na dwa fronty, co czyni z Nordów cennych sojuszników.
    Zatem... Jaka jest twoja decyzja, o Najwielebniejszy?


  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Naszych sojuszników traktujemy jak braci więc wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa: razem zapanujemy nad Bałtykiem! A teraz zapraszam cię do stołu. Bierz i pił ile wlezie ponieważ dziś świętujemy nowe przymierze!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Widzę, że Zakon wymierzył swe ostrze w kierunku mego sojusznika - Wielkie Księstwo Litewskie. Polska uznaje to za wielce nierozsądne zachowanie, toteż wypowiadam Wam Pakt o Nieagresji. Spodziewaj się Wielki Mistrzu radykalnych kroków. Bywaj !
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Witaj Wielki Mistrzu, przybywam aby powiadomić Cię iż mój Pan Krwawy Książe Nowogrodu Remix, zrywa wiążący was sojusz oraz prawo przemarszu dla wojsk.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  7. #7
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Nowy władca ziem Germanii zrywa sojusz Panie. Odesłaliśmy waszego regenta, który nieudolnie po zniknięciu Cesarza naszym królestwem dowodził. Armie wszystkie na Polan skierował pozostawiając nasze miasta bez garnizonów. Zakon również nie wsparł nas w potrzebie gdy są nam miecz i tarcza brata potrzebne. Wojny z zakonem nie chcemy wszczynać, gdyż zakon ma już wielu wrogów. Jeśli jednak Zakon będzie knował przeciwko Germanii, skrzyżujemy swe miecze i wykorzystamy tą siłę militarną, która nam pozostała.

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jeśli generałowie Germańscy są na tyle krótkowzroczni, by nie dostrzec słuszności działań naszego najlepszego Komtura oddelegowanego do zarządzania Trzecią Rzeszą, to nie jestem w stanie dostrzec waszej świetlistej przyszłości - być może dlatego, że bez Imperium Mistrzowskiego u swego boku żadnej nie macie. Uważaj Królu byś nie sprowadził jeszcze większego nieszczęścia na lud swój, który pokłada w tobie tak wielkie nadzieje. Udowodnij mi jednak proszę, że się mylę i odbuduj swe państwo według swojej wizji, by być może w przyszłości znów porozmawiać o sojuszu.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Niewiele nam pozostało mój Panie, lecz zrobimy co w naszej mocy by przywrócić świetność Królestwu Germanii. Pomimo zerwania naszego sojuszu, bracia zakonni będą dalej traktowani jak przyjaciele. Czy Wielki Mistrz chce by umowa handlowa zawarta pomiędzy naszymi ludami nadal trwała?

  10. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Niech wymiana handlowa trwa, pamiętaj jednak, że nasi generałowie już nie będą uwzględniali w swoich planach interesów Germanii.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •