Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ambasada Krwawego Księcia Nowogrodzkiego

  1. #11
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Po namyśle z doradcami stwierdziliśmy że dusilibyśmy się w swoim królestwie bez potyczek, jesteśmy narodem wojowniczym dlatego propozycja Władcy Danii również zostaje odrzucona. A teraz jedź do swego Pana, nie mam czasu na dalsze rozmowy.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  2. #12
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Remix Zobacz posta
    Po namyśle z doradcami stwierdziliśmy że dusilibyśmy się w swoim królestwie bez potyczek, jesteśmy narodem wojowniczym dlatego propozycja Władcy Danii również zostaje odrzucona. A teraz jedź do swego Pana, nie mam czasu na dalsze rozmowy.

    A zatem ustalone, sojuszu nie będzie. Skoro pan Nowogrodu tak się nudzi Dania postara się o zapewnienie przedniej rozrywki i nie będą to tańce i popijawy. Bywajcie.

  3. #13
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Wojska nowogrodzkie na duńskich ziemiach oznaczają wojnę. Gińcie psubraty

  4. #14
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    Do sali biesiadnej, gdzie ucztuje Wódz Remix z innymi politykami, możnymi i dyplomatami wchodzi postać odziana w zielonkawą zbroję z rzadkiego metalu i czarne futro podróżne.
    "Witaj o Wielki przywódco z północy. Jestem Rycerzem Wszechkapusty, reprezentantem potężnej organizacji, która włada teraz całym Imperium Mongołów aż do Indii. Zostałem posłany przez Khana, Wielkiego rycerza, który dostał od Kapłana zadanie wzmocnić rozdartą prawosławną część Imperium. Dlatego chcemy zawrzeć niezobowiązujący handel z graniczącymi nas państwami. Czy Waleczni z Nowogrodu są zainteresowani wymianą towaru Wschodu z Zachodem?"

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtascythe Zobacz posta

    Do sali biesiadnej, gdzie ucztuje Wódz Remix z innymi politykami, możnymi i dyplomatami wchodzi postać odziana w zielonkawą zbroję z rzadkiego metalu i czarne futro podróżne.
    "Witaj o Wielki przywódco z północy. Jestem Rycerzem Wszechkapusty, reprezentantem potężnej organizacji, która włada teraz całym Imperium Mongołów aż do Indii. Zostałem posłany przez Khana, Wielkiego rycerza, który dostał od Kapłana zadanie wzmocnić rozdartą prawosławną część Imperium. Dlatego chcemy zawrzeć niezobowiązujący handel z graniczącymi nas państwami. Czy Waleczni z Nowogrodu są zainteresowani wymianą towaru Wschodu z Zachodem?"
    Witaj przybyszu propozycja Wielkiego Khana Wszechkapusty zostaję przez mojego władcę Krwawego Księcia Nowogrodu przyjęta, i zaprasza do uczy.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #16
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Dziękuję za szybką odpowiedź. I tak, chętnie spróbuję Waszego wina i mięsa.

  7. #17
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Mój pan proponuje zaniechać rozlewowi krwi i proponuje 5turowy Stalowy pakt o nieagresji , Pakt ten dotyczy oczywiście całej naszej strony relacji międzynarodowych. Możliwy do zerwania z 2turowym wyprzedzeniem pod groźbą utraty 50% wszystkich armii.

  8. #18
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Lekceważenie mego pana oznacza ,że propozycja jest już nieaktualna.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •