Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: MG

  1. #1
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    MG

    Jakiś problem, kufa?

  2. #2
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Jakby co to hasła na PW. Już w tytule: <KO> - <państwo> - <hasło

  3. #3
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Sprawa wyglądała tak:

    1) w poprzedniej turze pokonałem wojska Temera - wpisałem w odpowiedni dział (pokonane armie)
    2) zrobiłem swoją turę i przesłałem save (Legvan go jeszcze nie pobrał do gry)
    3) po jakiś 10 minutach usunąłem save z forum i napisałem odnośnie naruszenia regulaminu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	medieval2 2015-04-17 11-19-34-54.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	101.1 KB
ID:	850Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	medieval2 2015-04-17 11-19-38-36.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	99.6 KB
ID:	851
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	medieval2 2015-04-17 11-19-55-31.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	101.0 KB
ID:	852Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	medieval2 2015-04-17 11-19-58-04.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	98.7 KB
ID:	853
    Te armie powinny stać w tej turze, przy czym jedna zajęła Koszalin (który później i ja zająłem) natomiast ta większa stoi w drodze do Poznania.

    4) ciekawe bo to WMM bronił sprawy Temera a nie on sam (może nie miał czasu)
    5) gram w KO pierwszy raz więc nie wiem jakie są kary czy coś za takie sprawy więc nie wysuwam propozycji. WMM chce żeby armia (ta większa) nie ruszała się w tej turze, oraz że według niego zajęcie Koszalina przez Temera to już kara sama w sobie (swoją drogą bardzo ciekawe stwierdzenie, moim zdaniem zajęcie Koszalina miało mieć zgoła odmienny cel). Więc wykonałem po raz kolejny swoją turę żeby nie wstrzymywać gry.

    Ot taka historia
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  4. #4
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Prześledziłem ją, wiem wszystko, pytanie było tylko czy na pewno zgadzasz się grać dalej normalnie, czy też domagasz się kary. Sprawa nie jest wszczynana z urzędu.

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Żeby było jasne, to co robiłem to nie była obrona - nie pochwalam głupoty. A kara jest taka, że gdyby Temer Koszalina nie zajął to ty podbijając go miałbyś do czynienia z większą armią.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    To już wiemy, więc Ashgan ma dwa wybory - każdy niesie ze sobą pozytywy i negatywy.

  7. #7
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ok rozumiem że mam do wyboru albo pauzę wojsk, albo inną karę. Jeśli więc chodzi o tego save którego obecnie mam nagranego to niech te wojska stoją w następnej turze Bo rozumiem, że nie można kar łączyć za takie przewinienia ? Jakieś stresowe czy coś Tylko mam pytanie, czy mogę go poprawić ? Kupców nie ustawiłem :/

    Jeśli tak to wrzucę tego save około 18 jak wrócę z treningu
    Jeśli nie mogę ich ustawić to gramy na tym co jest wrzucony w temacie Kolejka

    ---
    Mam nadzieję, że nie podjąłem złego wyboru odnośnie tej sytuacji z wojskami czas pokaże
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  8. #8
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Skoro Norwegowie nie zrobili jeszcze swojej, to mogłeś napisać Kolejce, że stop - poprawię. To dalej zależy od tego jak sami to ze sobą umówicie. Jednak gdyby teraz Norweg dał swoją, to nie mógłbyś go zmuszać do cofania.
    Mogłoby być stresowe, wszystko ostatecznie ode mnie zależy, ale jeżeli ostatecznie przeciwny ruszonemu nie straci na ruchu tak bardzo lub wręcz w ogóle, a tym bardziej zawinił gracz świeży... to mogę takowe odpuścić. Dlatego ważne było określenie przez ciebie, jak czujesz się poszkodowany.

  9. #9
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    No więc tak, Czuję się poszkodowany w kwestii tej większej armii, bo ona maszeruje dziarsko na Poznań, kiedy powinna mieć jednoturowy urlop w Zgorzelcu Co do armii z Koszalina to fakt, sytuacja wymagała tam mojej interwencji i ta armia już więcej nigdzie nie pójdzie. Toteż wnoszę o pauzę dla wojsk Temera w następnej turze co do stresowego to tak jak napisałeś MG - leży to w Twojej kwestii, więc ja nie podsycam . Linka już zaktualizowałem, odnośnie mojej tury.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #10
    Sara Temer
    Gość
    Czyli jedna moja armia będzie koczować, a z drugą się pożegnałem (nauczka by nie robić tury na szybko).

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •