Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: PRZYGOTOWANIE DO GRY - czyli co musisz zrobić, by grać w KO Krzyżaki 50

  1. #81
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    To zarzuć linkiem

  2. #82
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    No jak mam ci rzucić. Przekopiuj to co wkleiłem do kingdoms.preferences
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #83
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Proszę - wersja teutonic.preference z wklejonymi ustawieniami "video" od WMM:

    http://www.speedyshare.com/jQBWd/teu...preference.cfg

    Roześlijcie każdemu (chyba, że ktoś woli mieć tamte ustawienia). Mistrzu, myślę, że już możesz zrobić swoją turę inaugurując tym samym KO (nieobecni są Niemcy i Mongołowie ale oni bezpośrednio nie graniczą z Zakonem, więc brak stosunków dyplomatycznych z nimi raczej na razie nie ma chyba większego wpływu na twoje ruchy - dopiero w kolejnych turach niezbędne będzie ich uregulowanie).

  4. Użytkownicy którzy uznali post Domen za przydatny:


  5. #84
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    W tym pliku można też ustawić prędkość przesuwania mapy, to chyba ta wartość:

    campaign_map_game_speed = 99

    W celu edytycji tego pliku:

    PPM, "właściwości", wyłączyć "tylko do odczytu", edytować, zapisać, zaznaczyć znowu "tylko do odczytu".

  6. Użytkownicy którzy uznali post Domen za przydatny:


  7. #85
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Myślę że lepiej jednak poczekać na nich , gdyż nie grali oni wcześniej i nie wiemy czy nie będą mieli jakiś problemów (po prostu to będzie fair)

  8. #86
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Ok to poczekajcie.

  9. #87
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Na Temera to możemy poczekać dzień i równie dobrze tydzień - padł mu net z niewyjaśnionych przyczyn i nie wiadomo kiedy go odzyska. O dyplomacji już z nim trochę gadałem i mamy zielone światło by zaczynać, Marvolo mam nadzieję przebudzi się wkrótce. Gdy tura dojdzie do Temera a on dalej nie będzie miał zrobionego neta to go zagadam o pełnomocnictwo
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #88
    Wojski Awatar Legvan
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Gdynia
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 12 podziękowań w 3 postach
    Dobra, a co ustaliliśmy z wersją 1.52? Bo ja mam wersję Steam, ogarnąłem sobie plik .bat'owski i ładnie wszystko mi się za pierwszym razem odpaliło, ale moja wersja gry to 1.52, czyli ta Steamowska łącząca wszystkie dodatki w jeden plik Medieval2.exe.
    Pójdzie to czy się będzie krzaczyć przy przesyłaniu save'a?
    =================
    Dobra, zmieniam zdanie - gra co kilka sekund minimalizuje się do pulpitu. Po podniesieniu okna znów się minimalizuje.
    =================
    EDIT2: Zmieniłem ręcznie ustawienia graficzne w pliku teutonic.preference.cfg i przestało się kopać. Dziękuję, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Legvan ; 25-03-2015 o 21:38 Powód: Bo się zesrała gra, ot.

  11. #89
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Mam nadzieję, że zauważyliście najnowsze pliki ?:

    http://www.speedyshare.com/RrkYH/KO-YT-Pliki.rar

  12. #90
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    EDIT2: Zmieniłem ręcznie ustawienia graficzne w pliku teutonic.preference.cfg i przestało się kopać.
    Co zmieniłeś Napisz proszę żeby inni wiedzieli gdyby mieli ten sam problem.

    Wygląda na to, że każdy powinien sam sobie ustawić ten preference, bo co komputer to inne ustawienia są optymalne.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •