Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ambasada Ashgana I - Króla Polski

  1. #1
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Ambasada Ashgana I - Króla Polski

    Witam w moich skromnych progach Ambasady Królestwa Polskiego !


    Spocznij przyjacielu, zmęczonyś zapewne po podróży. Usiądź, zjedz i napij się u mego stołu. Gdy wypoczniesz przekażesz mi wiadomość od Twego Pana



    Rozmowy dyplomatyczne mile widziane z każdym, kto takowe prowadzić będzie miał ochotę. Propozycje wszelakie proszę składać poniżej

    SOJUSZE: WIELKIE KSIĘSTWO LITEWSKIE , DANIA , IMPERIUM WSZECHKAPUSTY MONGOLSKIEJ
    PAKTY O NIEAGRESJI: ZAKON KRZYŻACKI [1-15] - wypowiedziane przez Polskę w 2 turze w związku z agresją Zakonu na sojusznika Polski
    WOJNY: ZAKON KRZYŻACKI [2] , NIEMCY [2]
    INNE: Pakty handlowe : WIELKIE KSIĘSTWO LITEWSKIE [1], DANIA [2], MONGOŁOWIE [2], NORWEGIA [5]
    Ostatnio edytowane przez Ashgan ; 13-05-2015 o 18:12
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Witaj jaśnie panie, składam ci w podarunku oto te dwa stalowe miecze w pochwach na znak pokoju. Pragnę przekazać iż Wielki Mistrz Wielki Mistrz Malborka pragnie paktu o nieagresji na stalowych zasadach, który miałby trwać 15 tur.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Witojcie miłosciwy panie. Jam jest posłem największego dana Danii mego pana TUFF'a Widłobrodego. Zechciej przyjąć te oto bratnie pierścienie jako propozycję sojuszu miedzy naszymi Wielkimi Królestwami na 15 tur. Czy zechcesz przyjąć propozycję panie?

  4. #4
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Witaj jaśnie panie, składam ci w podarunku oto te dwa stalowe miecze w pochwach na znak pokoju. Pragnę przekazać iż Wielki Mistrz Wielki Mistrz Malborka pragnie paktu o nieagresji na stalowych zasadach, który miałby trwać 15 tur.
    Witam, przyjmuję podarek od Twego Pana i jednocześnie w akcie dobrej woli przesyłam mu te oto dwa zdobione bursztynami Święte Krzyże. Przyjmuję zatem pakt o nieagresji na okres 15 tur.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  5. #5
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuff_gru Zobacz posta
    Witojcie miłosciwy panie. Jam jest posłem największego dana Danii mego pana TUFF'a Widłobrodego. Zechciej przyjąć te oto bratnie pierścienie jako propozycję sojuszu miedzy naszymi Wielkimi Królestwami na 15 tur. Czy zechcesz przyjąć propozycję panie?
    Witaj dyplomato, z chęcią przyjmuję prezent od Twego Pana i w geście dobrej woli przesyłam mu dwa rumaki z najlepszej polskiej stajni. Przyjmuję propozycję sojuszu na okres 15 tur.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    O krwawym świcie, przez mury Wawelu wjechał jeździec. nie prowadził karawany. Nie prowadził oddziałów. Nie prowadził dyplomatycznego orszaku z darami.
    Jednak miecz z zielonkawego metalu, symbolizujący przynależność do Zakonu Organizacji Wszechkapusty, był wystarczającym powodem by go wpuścić na audiencję.
    "Witaj o Założycielu dynastii Ashganów, Trzeciej i Najszlachetniejszej dynastii rządzącej Koroną po Piastach i Jagiellonach. Nie, nie mogę usiąść i się napić. Zhańbiłbym się wobec moich trzech pozostałych towarzyszy, którzy ruszyli do Nowogrodu i Litwy by złożyć propozycję. Przybyłem by oznajmić, że nasz szlachetny Zakon w imieniu Jedynej Nadziei Ludzkości, Organizacji Wszechkapusty, objął władzę nad Imperium Chińskim, Japońskim, Indyjskim i Mongolskim. Mój przełożony, Wielki Rycerz i Khan Wojtascythe jest odpowiedzialny za prawosławną część Imperium. By wzmocnić gospodarczą cześć tej Europy, Kapłan zlecił mu by rozpocząć niezobowiązujący handel z trzema graniczącymi krajami, Litwą, Polską i Nowogrodem. Czy rycerze odziani w czerwień i biel są gotowi otworzyć na propozycję Rycerzy w zieleni?"
    Ostatnio edytowane przez Wojtascythe ; 02-04-2015 o 20:55

  7. #7
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtascythe Zobacz posta

    O krwawym świcie, przez mury Wawelu wjechał jeździec. nie prowadził karawany. Nie prowadził oddziałów. Nie prowadził dyplomatycznego orszaku z darami.
    Jednak miecz z zielonkawego metalu, symbolizujący przynależność do Zakonu Organizacji Wszechkapusty, był wystarczającym powodem by go wpuścić na audiencję.
    "Witaj o Założycielu dynastii Ashganów, Trzeciej i Najszlachetniejszej dynastii rządzącej Koroną po Piastach i Jagielonach. Nie, nie mogę usiąść i się napić. Zhańbiłbym się wobec moich trzech pozostałych towarzyszy, którzy ruszyli do Nowogrodu i Litwy by złożyć propozycję. Przybyłem by oznajmić, że nasz szlachetny Zakon w imieniu Jedynej Nadziei Ludzkości, Organizacji Wszechkapusty, objął władzę nad Imperium Chińskim, Japońskim, Indyjskim i Mongolskim. Mój przełożony, Wielki Rycerz i Khan Wojtascythe jest odpowiedzialny za prawosławną część Imperium. By wzmocnić gospodarczą cześć tej Europy, Kapłan zlecił mu by rozpocząć niezobowiązujący handel z trzema graniczącymi krajami, Litwą, Polską i Nowogrodem. Czy rycerze odziani w czerwień i biel są gotowi otworzyć na propozycję Rycerzy w zieleni?"
    Witaj, emisariuszu w mych progach. Rozumiem Twój pośpiech, zwyczajów Twych również nie znam. Pan mój Ashgan I zgadza się handlować z Imperium Wielkiego Khana, ponadto w akcie dobrej woli prześlij swemu Panu tę oto szablę :

    jako znak, że Polska otwarta jest na propozycję handlu jedwabiem, stalą i innymi dobrami. Jak już mówiłem, nie znam Waszych zwyczajów, lecz napój swego konia przed odjazdem i weź prowiant na drogę - czeka Cię zapewne długa droga do swego Khana. Pozdrów go od mego Króla i zanieś mu tę dobrą nowinę !
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  8. #8
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Dziękuję za ten dar, który z pewnością zostanie doceniony na dworze Wielkiego Rycerza i Czarnego Generała Wojtascythe. Otwieramy wiec granicę dla kupców ze wschodu mówiących w języku z nad Wisły.

  9. #9
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Niech zatem zakwitnie handel między naszymi narodami !
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #10
    Sara Temer
    Gość
    Ashganie, królu Polski, dziś mam ci tylko jedną rzecz do powiedzenia, WOJNA!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •