Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Ambasada Wszechkapusty mongolskiej

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    Ambasada Wszechkapusty mongolskiej

    Zapraszam wszystkich do handlu i wspólnych wypadów na dziwki. Jeśli jednak przychodzisz z mieczem to wiedz, że napuścisz tylko własnej krwi.
    Imperium Mongołów zaprasza.

  2. #2
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Witam Cię Kanie Wojtascythe. Przybywam w imieniu mojego Pana - Króla Polski Ashgana I. Przywożę Ci w podarku te oto dwie zdobne włócznie :


    Jako znak przyjaźni ze strony Królestwa Polskiego oraz nadzieje na współpracę w tych mrocznych czasach. Mój Pan przesyła Ci propozycję Sojuszu, aby nasze Narody razem stanęły w obliczu narastających zagrożeń. Gdy namyślisz się Panie nad tą ofertą, proszę powiadom mnie, będę oczekiwał odpowiedzi. Żyj zdrowo Kanie Wojtascythe !
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    O Wielki Khanie! Nie daj się zwieść tym populistycznym hasłom! Wystarczy trzeźwo ocenić sytuację by dojść do wniosku, że to sojusz z Zakonem Mistrzowskim jest najbardziej opłacalny. Od północy potężny Związek Radziecki, którego niewyczerpane rezerwy i nie raz dowiodły i nie raz jeszcze dowiodą, że nie warto z nimi zadzierać. Od północnego zachodu słabiutka Litwa praktycznie pozbawiona armii, która ma beznadziejne położenie geopolityczne i nie wróżę jej żywota dłuższego jak pięć tur. A na zachodzie bogata Polska, tylko prosząca się o kolejne rozbiory - a po drodze tak pożądany Lwów, do którego praw nikt ci nie odbierze. Zamiast pięknych słówek proponujemy konkretne korzyści jakimi są potęga, władza i przede wszystkim łupy wojenne w postaci złota i ziemi. Jeśli Khan potrzebuje trochę czasu na zebranie armii - nie ma problemu, od Polsiki dzieli Cię strefa buforowa a o Litwę nie musisz się martwić. Jeśli natomiast wybierzesz jasną stronę mocy, będzie więcej do podziału dla Imperium.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ty psie LITWA BEZ ARMII ? Ahahaha Zobaczymy czyja chorągiew będzie wisieć w Królewcu !

    Wielki Kanie Proponuję Sojusz Wieczny! Nasze narody stworzą Potężny sojusz ,który przeciwstawi się tej propagandzie!

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Najpierw zajmę pocztę w Gdańsku!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Zakon poza pięknymi słowami nie oferuje niczego Kanie. Na dowód tego Wielki Mistrz podpisał stalowy pakt o nieagresji w stosunku do Polski, tymczasem jak widać grozi zajęciem Gdańska. Cóż wybierz mądrze, ale czy chcesz być pionkiem w machinie wojennej Zakonu, czy równorzędnym sojusznikiem ?
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Choose your words carefully, Persian!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #8
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Ta próżna pewność zakonu . Skąd to się bierze ? Z głupoty, czy szaleństwa?

  9. #9
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  11. #10
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    "Nadmierna pewność siebie zabija równie skutecznie jak kule. " - Arturo Perez-Reverte
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •