Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Ambasada Wszechkapusty mongolskiej

  1. #11
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Nasz Kapłan wzniesie modlitwy do Wszechkapusty i będziemy obserwować znaki na niebie i ziemi, który naród da nam przyszłość swoja przyjaźnią. Na niebiosa nikt nie ma wpływu. Ale może wskażecie znaki na ziemi, które przemówią w tej sprawie.
    Jakie są propozycje?

  2. #12
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Baranowicze, Homel, Kraków i Jazdów plus prawa do wszystkich barbarzyńskich wiosek okalających twe ziemie na dobry początek - czy to wystarczający znak na ziemi na Khana? Jest to bardzo realna propozycja natomiast strona przeciwna może zaoferować (co i tak się nie spełni) odcięcie terytorialne. To co się spełni natomiast to wykorzystanie Khana jako kozła ofiarnego dla ZSRR, spowalniacza lub nawet katalizatora nieuniknionej klęski oraz kierunek exodusu.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #13
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Dania wnosi o sojusz z Mongołami, jako wielkimi potomkami Nezwyciezonego Hana. Czy przystapicie do sojuszu?

  4. #14
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Co oferuję ? Podział Europy a nie pojedyncze miasta. Wsparcie w każdej płaszczyźnie, odrębność kulturową i sprawiedliwy podział łupów.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Witaj o Wielki Khanie, mój Pan, Krwawy Książe Nowogrodu, Proponuje pakt o nie agresji. Mój Władca nie widzi sensu aby nasze Potęgi się wzajemnie wyniszczały.
    Jakaś jest twa odpowiedź o Wielki Khanie?
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #16
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Pakt o nieagresji to wielkie zabezpieczenie, ale także duża odpowiedzialność. Jeszcze nie jesteśmy w stanie stwierdzić kto jest sojusznikiem, a kto wrogiem. Jednak nie chcemy bezpośrednio pluć w twarz Nowogrodzkiego władcy. Daj nam maksymalnie 2 tury czasu byśmy mogli poznać intencje innych sąsiadów. W tym czasie zaczną sie zbierać chmury burzowe nad całą Europą. Jeśli wtedy wiatr będzie wiać w naszą stronę, zawrzemy pakt o nieagresji, a może nawet sojusz.

  7. #17
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Mój panie , zastanów się czy warto układać się z szubrawcami ? Taki pakt to jak splunięcie , w każdej chwili mogą go zerwać . Przyszłość pokaże ich zwyrodnienie.

  8. #18
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    A czy Wielkiemu Księstwu Litewskiemu można ufać?

  9. #19
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Nie powiem kto tutaj stalowe pony zrywa
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #20
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Wilki Książę ma taki przydomek ,iż jego sojusznicy , choćby najmniejsi zawsze znajdą pomoc i wsparcie!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •