Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Shogun z MI - dyskusje ogólne

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Z miasta Łodzi się pochodzi
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez Memnon[pl
    ]Ciekawe czy gra jeszcze ktoś w Shoguna?Ja mam ochote czasami zagrać,ale po zmianie karty na nowszą moge zapomnieć o Shogunie...
    Czy to oznacza, że są także za dobre kompy na tą grę? Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem kompletu Medieval i Shogun za dwie dychy, ale od niedawna też mam porządnego kompa, więc w takim razie opłaca się w ciemno brać:?:



  2. #12
    Gość

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    [quote=Flying Piano]
    Cytat Zamieszczone przez "Memnon[pl
    ":fwaoidtg]Ciekawe czy gra jeszcze ktoś w Shoguna?Ja mam ochote czasami zagrać,ale po zmianie karty na nowszą moge zapomnieć o Shogunie...
    Czy to oznacza, że są także za dobre kompy na tą grę? Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem kompletu Medieval i Shogun za dwie dychy, ale od niedawna też mam porządnego kompa, więc w takim razie opłaca się w ciemno brać:?:[/quote:fwaoidtg]

    Nie, to nieprawda, gra spokojnie chodzi pod xp-kiem, trzeba tylko pokombinować, i nie ma to wpływu na inne gry....oczywiście, że mogą być problemy, ale jest taka gra jak np. Empire Coś Tam, i Nowa, i Akurat zacząłem grać z powrotem w Shoguna, Kubilaj Chan, wygrał drugą bitwę i jest na dobrej drodze by podbić japońców

  3. #13
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Shogun to były czasy. Grało się wspaniale,a klimat po prostu miażdżył. Szczególnie dla mnie jako osoby zafascynowanej Japonią.
    Dziś też bym sobie z wielką chęcią pograł w Shoguna gdyby nie to:

    http://www.cdprojekt.pl/support/article ... oraz_9____

    Kto by przypuszczał, że nowsze karty nie są w stanie poprawnie wyświetlać starszej grafiki :/ Oczywiście da się grać w okrojonym graficznie trybie, ale "trochę" to kłopotliwe.
    Niestety to się tyczy również Medivala TW przez, co dalsza sprzedaż tych gier bez odpowiedniej adnotacji na pudełkach jest lekko nie na miejscu.

    Pomijając już to, że i w multi nie za bardzo da się grać, bo podobno nowe wydania - wersje gold Medival + Shogun posiadają nie zaktualizowane w gamespy klucze cd ?


    Pozostaje czekać na mody
    do Romka http://forums.totalwar.org/vb/forumdisplay.php?f=120 małe szanse
    lub ewentualnie
    Medka2 http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=1026 niestety ten mody nie skupia się na tym samym okresie co oryginalny Shogun czy mod pod Roma, którego wydania raczej próżno oczekiwać :/

  4. #14
    Gość

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Konkretnie jaką, masz kartę grafiki, to co napisał cdprojekt, to jedno, a życie, to inna bajka

  5. #15
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Konkretnie mam GF 9600 GT i zapewniam, że to co napisał Cdprojekt to wyjątkowo pobieżny opis tego, co się dziej na ekranie po odpaleniu bitwy. Tu nie chodzi jedynie o brak kontroli, ale ogólnie o wyświetlanie jednostek, które się przenikają losowo ze sobą jak i z otoczeniem.

    Jakiś czas temu próbowałem bawić się w ustawieniach graficznych zarówno karty jak i Windowsa - poziom przyspieszania sprzętowego itp. ale nic to nie dało :roll:
    Tutaj jest jeden z tematów o tym z TWcenter http://www.twcenter.net/forums/showthre ... gun&page=6

    Raczej małe szanse żeby w kolejnych generacjach GF naprawili tę karygodną wpadkę. Choć kto wie...
    Odpalał ktoś Shoguna na GF GTX 295

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez Kyuzo
    Konkretnie mam GF 9600 GT i zapewniam, że to co napisał Cdprojekt to wyjątkowo pobieżny opis tego, co się dziej na ekranie po odpaleniu bitwy. Tu nie chodzi jedynie o brak kontroli, ale ogólnie o wyświetlanie jednostek, które się przenikają losowo ze sobą jak i z otoczeniem.

    Jakiś czas temu próbowałem bawić się w ustawieniach graficznych zarówno karty jak i Windowsa - poziom przyspieszania sprzętowego itp. ale nic to nie dało :roll:
    Tutaj jest jeden z tematów o tym z TWcenter http://www.twcenter.net/forums/showthre ... gun&page=6

    Raczej małe szanse żeby w kolejnych generacjach GF naprawili tę karygodną wpadkę. Choć kto wie...
    Odpalał ktoś Shoguna na GF GTX 295
    Jeśli na płycie głównej masz zintegrowaną grafikę to polecam na niej zagrać. Ja 2 tygodnie temu kupiłem kompa ze zintegrowaną grafą Radeon hd 3300 (najlepsza zintegrowana grafa obecnie) śmigają wszystkie total wary (oprócz Empire bo tej nie mam) na full detalach jak miło. W dodatku zakupiłem Ery Wielkich Wojen, a tam wersja Shoguna z możliwością włączenia lektora po Japońsku, to jest dopiero klimat na mojej wersji wcześniejszej nie było tej opcji lub nie zauważyłem.

  7. #17
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Czy ktos ma moze link do strony gdzie są spisane te wszystkie mądrości które głosił twój doradca typu " nieuzywany miecz rdzewieje, etc... ?

  8. #18
    Gość

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Cytat Zamieszczone przez morel
    Czy ktos ma moze link do strony gdzie są spisane te wszystkie mądrości które głosił twój doradca typu " nieuzywany miecz rdzewieje, etc... ?
    Zerknij, tutaj, może tutaj znajdziesz?
    http://medieval-workshop.pl/wotd/default.htm

    "Drogą wojownika jest śmierć. Oznacza to wybieranie śmierci, gdy tylko istnieje wybór między życiem a śmiercią. Ni mniej, ni więcej. Oznacza to dostrzeganie wewnętrznej istoty rzeczy."

    - Yamamoto Tsunenori, Ha Gakure (Ukryte liście)

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Niestety to nie to, pamietam że tam byly porady w stylu :
    Nie uzywany miecz rdzewieje, tak samo samuraj ktory nie walczy traci swój honor.
    Twa mądrośc panie jest jak....
    I nie jestem pewien czy tam nie było jakoś rozwniete przysłowie : Niedaleko pada jabłko od jabłoni ;]

  10. #20
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    70
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun z MI - dyskusje ogólne

    Ja nie znalzłem nigdzie opisu mojego problemu, moze ktoś pomoże?
    Otóż o przenikanie jednostek czytałem (mnie też to dotyczy), ale nie grafika najważniesza
    Chodzi o to, że jak jestem w innym miejscu poza mapą bitewną i strategiczną to wszystko miga, i ja ruszam myszą to w tym miejscu ekran jasnieje, a podczas gry, czasami "wskakuje" czarny kolor, po ok. 0,5 sek. znika
    Ja to naprawić?
    Mój komputer:
    Windows XP home SP 3,
    Intel Core 2 Quad Q8300
    4 GB RAM
    Karta graficzna: chyba gf 9800 gti (nie jestem pewien)
    Komputer ten kupiłem ok 3 tygodnie temu
    Jeśli coś jeszcze podać, to piszcie
    PS. Proszę o odpowiedź jeszcze dziś.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Shogun 2: Total War - DYSKUSJE OGÓLNE
    By voitek in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1121
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 06:58
  2. Dyskusje Ogólne
    By Avasil in forum WKO XXXIV
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 13:27
  3. Dyskusje ogólne
    By McAbra in forum Rome KO III
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 16:41
  4. Dyskusje Ogólne
    By Avasil in forum WKO XXXIII
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-09-2013, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •