Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93

Wątek: Dali Dali Bomba - Nowe MKO - świeżość tak bardzo.

  1. #21
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Tak samo Gruzja ma sens tylko w przypadku gdyby Turcja grała.
    Ja bym powiedział, że albo Turcja albo Gruzja musowo jest potrzebna, żeby hamować Egipt, Bizancjum i Kijów.

    Turcja ma większe terytorium startowe ale w Gruzji kusząca jest perspektywa bardzo dobrego wojska.

    Dania jak i Węgry, biorąc powyższą likwidację, zostają, a Polska mi się nie kalkuluje niestety.
    Mam doświadczenia z gry Węgrami i Polską i powiem ci, że Polska ma początkowo znacznie lepsze wojsko.

    Tzn. Węgry mogą mieć dobre wojsko ale wymaga to rozbudowy koszar, a Polska ma na starcie dobrą piechotę.

    Litwa i Polska mogłyby chyba z powodzeniem zastąpić Danię i Węgry.

    Natomiast Wenecji nie wybrałem specjalnie, wiecie dlaczego
    Dlaczego? Nigdy nie grałem Wenecją więc nie wiem.

  2. #22
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Wepchnąłbym coś na ten Kaukaz ale nagrałem się w zastępstwie Gruzją, napatrzyłem tu i ówdzie i ta frakcja jest przekokszona. Turcja to jedyny hamulec. Już Rapsod mówił, że Gruzja jest prze, co wtedy przez większość było odbierane z niedowierzaniem. No Mnil to potrafił zrzędzić i oszukiwać, że niby trudno, ale to Mnil.

    Nie chodzi, że Polska taka a taka, a o rozmieszczenie. Strategia geograficzna. Węgry się wpasowują w pokaźną dziurę, równomiernie jeśli chodzi o proporcje rozstawienia frakcji. Polska robi tłok, a przy jej braku - państwa ościenne mogą sprawiedliwie ją rozebrać. (tfu co ja piszę)

    Bo Wenecja jest uber-silna. Na drugim miejscu podium, za HRE. Zależy od gracza, ale trafiająca do dobrego gracza, przy braku na Genui i Sycylii - nie wchodzi w grę tym razem. Zresztą... zawsze była brana, to teraz zmiana. Nie będzie też Węgrom robiła tłoku, a tym można trochę tym pomóc.

  3. #23
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zróbcie WKO i po problemie Napisałem do znajomych, może się któryś skusi
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #24
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Nie przesadzajmy z tą Gruzją. Równie dobrze można by powiedzieć, że Genua jest przekokszona (i inne frakcje włoskie).

    Po prostu mają dobre wojsko ale trzeba najpierw rozbudować te frakcje a to jest trudne. Tak samo Wenecja.

    Zależy od gracza, ale trafiająca do dobrego gracza, przy braku na Genui i Sycylii - nie wchodzi w grę tym razem.
    A ilu zostało dobrych graczy Większość to teraz nowicjusze.

    Jak np. ja wylosuję Wenecję to się zamienię. Tak samo z Gruzją - ilu weteranów zostało? Raczej Gruzja nie trafi do weterana. A jak nawet trafi to będzie miał ciężko z polityką, bo wszyscy dookoła będą chcieli go zniszczyć, wiedząc że ma potencjalnie przekokszoną frakcję.

  5. #25
    Podczaszy Awatar KapitanKatana
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    697
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Poczekajmy może na WKO i z głowy te gadanie.

  6. #26
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    No właśnie bez Turcji to Gruzja będzie miała bardzo łatwo. Nim Bizancjum czy Egipt jej zagrożą to ta już przerodzi się w monstrum.

    Na WKO nie mamy ludzi. Nawet jeśli, co i tak jest niemożliwe na razie, uzbieralibyśmy te 22 osoby, to wciąż trzeba mieć ludzi w rezerwie.

    Nie ma wiele gadania. Odpowiedź dostanę od pewnego człowieka i gramy.

  7. #27
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Wenecja chyba lepiej zahamuje ekspansję HRE na południu niż Sycylia.

    Wtedy można będzie odpuścić Danię żeby HRE też za bardzo nie osłabiać.

    No właśnie bez Turcji to Gruzja będzie miała bardzo łatwo. Nim Bizancjum czy Egipt jej zagrożą to ta już przerodzi się w monstrum.
    Przesadzasz. A ta Gruzja w MKO 25 to taka znowu silna nie jest, teraz już upada z tego co widziałem.

    Nawet bez Turcji Gruzja jest i tak otoczona przez 3 imperia - Egipt, Bizancjum, Kijów.

    Jakby Bizancjum chciało to może szybko się rozprawić z Gruzją, ale kosztem ekspansji na zachodzie.

  8. #28
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Tę samą rolę może ew. spełnić Genua i jest bardziej włosko. A Wenecja =/= Genui - tak a propos poprzedniego postu któregoś.

  9. #29
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Jestem tego samego zdania WKO byłoby łatwiejsze do ogarniecia i nie byłoby kombinowania xd
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  10. #30
    Cześnik Awatar RadekGames
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    269
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Można dołączyć ? Bo ta kampania youtuberów strasznie się ciągnie , a ja chętnie zagram , gdyż spodobało mi się to .

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •