Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 103

Wątek: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

  1. #11
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    ( choć przechodziłem ze 3 razy już ).
    to podobnie jak ja, Marat

    Jeszcze odnośnie samej gry, która jest prawdziwym majstersztykiem. Niektóre misje miażdżą klimatem, misja jak trzeba zakosić Enigmę z pokładu stawiacza min "Olaf" można to przejść eliminując wszystkich po cichu. Operacja "Challenger" w austryjackim zamku, gdzie musimy współpracować z agentką Salter (chyba? ) przywodzi na myśl film "Tylko dla Orłów", a misja ją poprzedzająca gdzie musimy zdobyć niemiecki mundur i ciężarówkę, toczy się w lesie gdzie miejscowi tyrolscy górale rąbią drewno . Do tego misja ze zniszczeniem dział w starej francuskiej twierdzy na kanale La Manche, pamiętającej jeszcze czasy rewolucji francuskiej. Bardzo klimatyczne są również misje w Czechach w ostatnich dniach wojny, seria chyba 5 misji rozgrywających się od 6 do 9 maja gdzie na przeszkodzie staną nam fanatyczne jednostki Waffen SS i jeszcze ktoś ale tego nie będę zdradzał bo nie byłoby niespodzianki Do tego klimat tej czeskiej wioski :shock:. Do tego jeszcze misje w Normandii, Birmie, Libii.

    Co do dodatku to mamy misje w gigantycznej bazie U-bootów, Afryce Północnej, na Sycyli gdzie stawią nam czoła Włosi. Najbardziej jednak podobała mi się misja zdaje się tocząca się w jakiejś wiosce w Masywie Centralnym gdzie musimy zlikwidować wysokiej rangi oficera SS oraz złapać miejscowego kolaboranta.

    Do tego możliwość wyboru wyposażenia dla swoich ludzi, system promocji i odznaczenia. Możliwość posiadania w zespole Polaka -Roberta Czakowskiego Super gra!

  2. #12
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Ta pierwsza misja w dzungli Birmy jest arcytrudna. Wszedzie zielono, nasiane tych małych bunkrów, gdzie się nie ruszysz to strzelają. Jeszcze trudności sprawiła mi misja z podstawki, gdzie musimy sie przebić przez pustynną drogę( w sumie to i w podstawce i w dodatku są podobne ), raz na chama przejechalem po prostu całą droge Jeep'em, bez walki i cudem się udało. Najbardziej lubie te afrykańskie klimaty ( np. rozbity samolot w dodatku ). No i Normandzkie miasto, kolejna arcytrudna misja ( w sumie która łatwa 8-) ). Podoba mi się to, że nie jesteśmy jednoosobowym odziałem Rambo, który sam rozwala wszystko na około. Samemu trudno jest tam przejść całą gre, tzn. jednym zołnierzem, bo możemy mieć 4 ( choć mi się udało pojedyncze misje, bo całej kampanii nie grałem w taki sposób ). Nie znam się na stopniach wojskowych, ale maksymalnie udawalo mi się dojść do Majora ( może wyżsi rangą oficerowie SAS nie biorą udziału w akcjach ).

    PS: Za pierwszym razem to na prawde jest hardcore, czasami niezłą rozkminke mialem jak to przejść, co zrobić, jaką drogą iść. Teraz to już łatwizna.

    PS2: Bym zapomniał. Zdobywanie miasteczka na pustyni + potem nocna obrona przed szkopami. Rzeźnia.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Mortyr III: Akcje Dywersyjne http://www.youtube.com/watch?v=pjhemPSNVl0
    {G.Div.}
    Gdy życie Ci zbrzydnie,
    i stanie się piekłem,
    wsadź łeb do kibla,
    i przyp.. deklem.

  4. #14
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Zgadza się, zapomniałem o tej misji ze zdobywaniem i późniejszą nocną obroną wioski na pustyni. Misja w dżungli w Birmie również trudna, pamiętam, że miałem problemy z misją drugą w Birmie, tą ze zdobywaniem wzgórza gdzie Japończycy wychodzą z tuneli na twoje tyły Wydaje mi się, że major to chyba najwyższa ranga w grze bo dochodziło się do niej gdzieś pod koniec gry. Mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie Hidden & Dangerous 3. Wkońcu gra tworzona była przez twórców znakomitej Mafii, którzy teraz pracują nad jej kontynuacją. Mafia 2 ma chodzić na zmodernizowanym silniku LS3D, który był bazą dla Mafii i właśnie Hidden & Dangerous 2. Należy mieć nadzieję, że kiedyś zagramy w HD3

  5. #15
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Znalazłem coś takiego:

    http://www.youtube.com/watch?v=8hRGWi6IJZo

    Ale nie wiem za bardzo, w końcu to nie odziały SAS, tylko lądowanie w Normandii i Ardeny. Może to jakiś pic na wode, skręcony z jakiś trailerów innych gier ( osobiście nie śledze nowości pojawiających sie na rynku )
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #16
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Call of Duty, a strategia to CoH.

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Pinotchet H&D 2 + dodatek to jest to !!! Aż musze płytke odszukać i sobie zagrać ( choć przechodziłem ze 3 razy już ).
    Też to miałem, chyba z clicka ;p Fajna gierka, ale koncentrowałem się na grze w multi. Podobało mi się wymienianie w okienku postrzelonych części ciała, klimat, możliwość wychylania się, regulowanie prędkości kółkiem od myszy, no i misje.
    Moje typy nie będą zbyt oryginalne, cody, Moh - AA i wojna na pacyfiku.

  8. #18
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    Wolfenstein: Enemy Territory.
    Zwłaszcza na niemieckich serwerach podczas rozgrywek: administracja kontra reszta świata.
    I like to live in the woods and eat with sticks.

    [center:2jozd1v5][/center:2jozd1v5]

  9. #19
    Gość

    Re: Najlepszy FPS o II wojnie światowej

    RED ORCHESTRA!!! PANOWIE nie żadne call of sruty tuty(hollywood ,linowość, nie historyczność itp.) .RED ORCHESTRA za: realizm,dbałość o szczegóły,cena!!!Grywalność ,dobrze zrobiony multi.Dwa :? trzy modyfikacje(dwie z nich można pobrać przez steam).
    PS.Panowie dlaczego,nie zagracie w strzelane dla prawdziwego mężczyzny :ugeektylko bawicie sie jak 12stolatki w takie komercyjne odchody ,co inna część to musisz wymienić coś w kąpie aby poszła,a jak juz wszystko zakupiłeś.Okazuje sie że to jest to samo, tylko w lepszym opakowaniu!!!).Pozdrawiam Prawdziwych wyjadaczy..

  10. #20
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szukam turowej gry o II lub I wojnie światowej
    By maxcezar5 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 17-01-2014, 23:20
  2. Czy jesteś za/przeciw wojnie z terroryzmem.
    By historyk977 in forum Agora
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 02-12-2012, 16:40
  3. Pomoc w Wojnie
    By TitanicxD in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-10-2012, 20:38
  4. Uzbrojenie Niemców po Wielkiej Wojnie.
    By Shogunito in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 21:05
  5. Najlepszy RTS o II wojnie światowej
    By marcinus1002 in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-01-2010, 15:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •