Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Problemy techniczne.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Problemy techniczne.

    Cześć.
    Zakładam nowy temat bo takiego tutaj niema a napewno komuś się przytrafią problemy techniczne.

    Dostałem klucz, zainstalowałem grę ale nie wyskakuje launcher. Wyskakuje że Total War przestał działać.
    Ma lub miał ktoś podobnie?


    EDIT: Jak zrobiłem nowego użytkownika na kompie to na nowym zadziałało?!
    Ostatnio edytowane przez toddlockwood ; 09-04-2015 o 20:08

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Na tym etapie o wszelkie problemy techniczne zgłaszaj na zamkniętym forum dla alpha testerów.

  3. #3
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    moj znajomy zapisal sie ostatnio na bete dostal keya ale jak chce odpalic gre ma cos takiego probowalismy naprawe i odistalowanie gry co moze jeszcze zrobic http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2...8#.VY1dgEZb-Uk
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  4. #4
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Mam identyczny problem.

    W linku tej komendy jest adres strony, która w założeniu powinna pomóc: https://support.steampowered.com/kb_...r&errorvalue=1

    Ja zmieniłem w nocy system operacyjny z 08 na XP. I chyba stąd mam problem. Romek 2 mi chodzi, więc to problem z Areną. Kojarzycie może, czy gdzieś pisali, że na XP Arena nie pójdzie?

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wiem, że wieśka robili tylko pod 64 bitowe systemy i dlatego to wyklucza xp. Wiem, że pisali, że Arena nie jest zoptymalizowana i dlatego najlepiej grać w nią na mocnych maszynach ale mimo wszystko na xp powinna chodzić.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dobra, jednak tyłek:

    == Does Total War: ARENA work on Windows XP? ==

    Unfortunately not.
    http://forum.totalwararena.com/discu...s-solutions/p1

  7. #7
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Witam. Ostatnio mam ciągłe problemy z Areną - CPU Lag wynosi aż od 10 do 40 sekund. Uniemożliwia to jakąkolwiek grę. Proszę o pomoc (ustawienia graficzne najniższe).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ja zauważyłem, że u nie CPU lag = internet lag. Jak miałem ciągle lagi to obniżyłem grafikę do najniższej i 0 zmian, nawet gorzej. Potem wrzuciłem grafe na maksa + nielimitowana pamięć video i lagi magicznie zniknęły ale to obstawiam było dlatego, że mój internet wrócił do życia. Teraz cały czas gram na maks grafie i lagi występują sporadycznie. Czasami mi na kilka sekund skacze do 100-300 ms. I raz na ruski rok robi mi jakiegoś laga na kilka sekund. Ostatnio raz mnie tak przylagowało, że straciłem połączenie z grą ale z TSa mnie nie wywaliło.
    Spróbuj odpalić z maksymalną grafiką - może to jednak pomoże.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Właśnie mi też ostatnimi czasy zaczęły się problemy z Areną,kiedyś śmigało na high/medium a teraz na najniższych nagle wyskakuje błąd że sterownik przestał działać ale odzyskał sprawność...... Szkoda że Arena nie i mam taką jak by stop klatkę. Słyszę muzykę i odgłosy żołnierzy ale czas stoi w miejscu. Zamraża mi całkowicie akcję i nie da się tego przerwać.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mam tak raz na kilka dni ale jestem na 99% pewien, że to zawsze wina internetu.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •