Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Religia

  1. #11
    Pampa
    Gość
    Tak jak Barsa powiedział, grałem ces. Jeszcze przed patchami i było diabelnie trudno, co można wyczytac z moich sprawozdań z gry tą frakcja.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Barsa Zobacz posta
    Przed patchem 1.2 WRE było o wiele trudniej...

    W czym niby usprawniono WRE?
    Bo z tego co się orientuję, po prostu podjęto kroki by to państwo sterowane przez AI miało szanse jako tako przetrwać, co ma się nijak do roli gracza.
    Początkowe jednostki jak słabe były, tak są. Problemy z ekonomią także są znaczne na początku. Jak się gra na legendary to te -8 do porządku też jest uciążliwe.

    W tej nacji istotne jest tylko otwarcie i rozeznanie w grze, bo jeden czy dwa błędy na początku i po kampanii.

  3. #13
    voitek
    Gość
    Usprawniono choćby to, że teraz od początku dostajesz więcej kasy na turę i barbarzyńcy nie rozwalają wszystkiego jak leci.

  4. #14
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    W czym niby usprawniono WRE?
    Bo z tego co się orientuję, po prostu podjęto kroki by to państwo sterowane przez AI miało szanse jako tako przetrwać, co ma się nijak do roli gracza.
    Początkowe jednostki jak słabe były, tak są. Problemy z ekonomią także są znaczne na początku. Jak się gra na legendary to te -8 do porządku też jest uciążliwe.

    W tej nacji istotne jest tylko otwarcie i rozeznanie w grze, bo jeden czy dwa błędy na początku i po kampanii.
    1. Więcej kasy już od 1 tury... przez obniżenie kosztu jednostek i może coś z budynkami.
    2. Znacząco mniej głów innych państw ma cechę "nienawidzi imperiów", a to wielce usprawnia dyplomacje, a co za tym idzie jest jeszcze więcej kasy za umowy handlowe....
    3. Nie każdy już się pcha na WRE i niszczy prowincje, co też ma znaczenie przy kasie. Poniekąd jest to skutek 2 punktu...

    Nie wiem o jakich tych słabych jednostkach na początku piszesz, ale akurat w tym mam całkiem odmienne zdanie. Jak dla mnie to państwa ościenne mają słabsze armie i możliwości mobilizacyjne na samym początku.

    Visca el Barca!!!

  5. Użytkownicy którzy uznali post Barsa za przydatny:


  6. #15
    Chłop Awatar DevonAire
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    A anulowanie antycznej technologii w miarę rozwoju kościelnej ścieżki ma tylko miejsce w WRE/ERE niezależnie od religii? Jak to wygląda w razie przejścia na poganizm?
    Po zmianie religii na pogaństwo grecko-rzymskie, techy cywilne zostały niezmienione (czyli dalej likwidują mi dostęp do akweduktów, teatrów i bibliotek), chociaż wspierają ciągle religię państwową. Ta likwidacja starorzymskich budowli ma chyba na celu wkroczenie świata w "wieki ciemne". Trochę bez sensu moim zdaniem, gdyż nie mam przez to dostępu do budynków przyśpieszających research (biblioteka).

  7. Użytkownicy którzy uznali post DevonAire za przydatny:


  8. #16
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    cz grając Wikingami w Karolowym dodatku można zmienić religie na katolicką?jeśli tak to jak?
    PROCESOR CORE I5 4570 3.2GHz LGA1150
    MSI Z97 GUARD-PRO Z97 LGA1150
    GEIL DDR3 8 GB 1600MHZ DUAL ENHANCE CORSA CL9
    GIGABYTE ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit (820/4200) (wer. OC - Over Clock)
    KINGSTON SV300S37A/60GB SSD
    HDD CAVIAR 1TB WD1002FAEX SATA III 64MB CACHE
    ZASILACZ AEROCOOL PGS VS-500
    WINDOWS 7 ULTIMATE 64-bit

  9. #17
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Z tego co wiem, to nie można, jedynie Westfalia może zmienić religię na chrześcijaństwo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •