Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Kancelaria Gobblera Kalifa Mauretanii

  1. #31
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    To niech zbada turę: http://przeklej.org/file/8MEFBw/wk34tura23Omma.sav

    Niby zrezygnował ale jak chce to go mogę za 2 - 3 tury wpuścić. Tylko dokończę obecny kontratak bo głupio mi przerywać w połowie... Zresztą miałbyś gorzej gdyby nie odejście Markusa, bo on na serio brał pod uwagę atak na Francję (mocno go wkurzyłeś tą aferą z miastami i kasą). A Katana to nawet nie chciał rozmawiać o pokoju jak do niego zagadałem, bo już był ustawiony odpowiednio profrancusko w momencie przejęcia.

  2. #32
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Co takiego? Licz się kolego z oskarżeniami. Ja nie mam takich praktyk. Katana dał mi propozycję sojuszu z własnego pomysłu, już po pierwszej turze, a ja znalazłem sobie "cenę" w postaci wyzbycia się zobowiązania. Katana widać bardzo ceni sojusze. Uważaj, bo będziesz mi wciskał bajki o Markusie, za którego przeciwnika robiłeś tury...
    Wpuszczać to ty sobie możesz powietrze do płuc.

  3. #33
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dobra wierzę, Katana chyba każdemu sojusz proponuje (no prawie, mi nie proponował a teraz w MKO 35 chce mnie zwasalizować ).

    Markus miał takie dążenia przed paktem o prowincjach.
    Później też. Bardzo niechętnie na mnie szedł. Zresztą to ja zacząłem wojnę turę wcześniej niż on mógł mnie atakować po zerwaniu pona - tzn. ja zaatakowałem w swojej turze a on mógł mnie atakować w tej samej, ale po mnie był w kolejce. Można tak przecież.

  4. #34
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    NIe ma o czym gadać. Kolega zrezygnował.

  5. #35
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    NIe ma o czym gadać. Kolega zrezygnował.
    No dobra, szkoda. Ale co jak za chwilę się znowu jakiś chętny znajdzie i zerwie sojusz, już po tym jak dam dalej turę? Jeszcze chcę ze 2 - 3 tury zrobić w zastępstwie bo jestem już zorientowany w tym co i jak trzeba rozegrać a potem kogoś znajdę. Może Gobbler zmieni zdanie. Nawet jak później nowy gracz będzie chciał z Francją podpisać porozumienie to przynajmniej będzie miał silniejszą pozycję w negocjacjach.

  6. #36
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Wejdzie nowy, to będzie robił co chce. Możesz go namawiać do swojej opcji. Twoim interesem jest Sycylia. Priorytetem zawsze jest gracz - 1 frakcja.

  7. #37
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mefisto7
    zrobiłem swoją turę pod przychylność Gobblera do mojej oferty dyplomatycznej, którą na spokojnie oceniał i miał ew podnieść wymagania przy zbadaniu tury. Teraz znowu bez gracza to ja zmarnowałem swój ruch. Będę miał nauczkę widocznie.
    Ale nie wszystko stracone! Prosze bardzo, jestem regentem Maurów - przedstaw mi swoją ofertę. Choć wątpię, że była choć trochę korzystna dla Maurów (w aktualnej sytuacji). Musiałaby być bardzo hojna.

  8. #38
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wejdzie nowy, to będzie robił co chce.
    Już wszedł i zerwał sojusz. A potem zrezygnował z gry (choć chciał zawrzeć ponownie sojusz ale nie odpowiedziałem jeszcze na propozycję). To teraz nie wiem, czy sojusz zerwany i mogę mu w tej turze miasta zdobyć i armie zniszczyć, czy nie?

    Twoim interesem jest Sycylia.
    No właśnie.

    Więc nie wiem czy mogę teraz Sycylią miasta Maurów oblegać, zdobyć czy nie? Chyba tak! Skoro zerwał sojusz i zrezygnował a ja wróciłem do gry, to mogę Sycylią zdobyć ze dwa miasta, a potem podpisać znowu sam ze sobą sojusz w imieniu Maurów.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •