Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Kancelaria Gobblera Kalifa Mauretanii

  1. #21
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    159
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    To niech Xardas dalej gra dwoma państwami. Ambasadę zamknięta

  2. #22
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Wypraszam sobie wciskanie komuś od pacynek. Nikomu nie kazałem zrywać PoNów. Ty zaproponowałeś wejście na frakcję za kilka tur, ja zapytałem czy nie wejdzie od razu. Jakby do niego doszła tura to by sobie zobaczył co i jak. Ale na pewno nie zobaczyłby Francji w rozsypce. ^^

    To ty robisz wszędzie bezwolne pacynki, nie ja.

  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    To coś chyba źle zrozumiałeś. Chcesz zapis gry z ostatniej tury Maurów?

  4. #24
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Eeee to pomyliłeś fronty. To ja z Niemcem ledwo dajemy radę. Maury i Sycylia idą jak burza.

    Ty zaproponowałeś wejście na frakcję za kilka tur, ja zapytałem czy nie wejdzie od razu.
    No tak - przecież to oczywiste. Dostałeś lanie, więc chcesz uniknąć dalszych strat, więc chcesz zmiany gracza i zmiany sytuacji. Właśnie to przewidziałem (że będziesz chciał kogoś znaleźć jak zobaczysz, że Aragonia zniszczona) i dlatego poszukaliśmy "na zapas" Gobblera.

    Niech Gobbler zdecyduje czy bierze od razu czy da Xardasowi jeszcze 2-3 tury. Ale najpierw niech sam obejrzy sytuację.

  5. #25
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Szczerze to sam sobie Mefisto napytałeś tej biedy. Bo jak miałeś okazję Maurów zniszczyć to się bawiłeś w kotka i myszkę - oddawałeś prowincje, które Maurowie oblegali Aragonii (oczywiście wtedy Aragonia nie mogła zaakceptować wymiany - później miałeś zapłacić Aragonii karę za te swoje wyczyny, ale się od tego ostatecznie wywinąłeś bo Markus zrezygnował z gry w KO i frakcję przejął Katana, a kilka tur później Xardas zniszczył Aragonię). Po prostu cuda niewidy wyczyniałeś. Obróciło się to ostatecznie przeciwko tobie na tamtym froncie.

    Ja cały czas pamiętam, że miałeś płacić Aragonii co turę aż do odbicia Maurom Leonu i tego drugiego miasta.

    Ale przestałeś płacić po zniknięciu Markusa, mimo że Katana jeszcze kilka tur grał Aragonią.

    A teraz te miasta nadal są w posiadaniu Maura (!), Aragonii już nie ma, a kasa jak nie wpływała tak nadal nie wpływa...

    Jak dla mnie to MG powinien zarządzić, że masz wypłacić te zaległe pieniądze do skarbca Papieża.

  6. #26
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Jakiej biedy, po co te zbędne dyskusje. Z Kataną była umowa - możesz sobie przeczytać - w której zwalnia mnie z obowiązku zwrotu Burgos (nie Leonu) Nie ma tu nad czym deliberować, Katana stracił Aragonię po jednej turze.

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Hehe, Mefisto - Kasantinę sprzedałeś Aragonii ale do wymiany nie doszło bo też obległem. A MG powiedziałeś, że była bezpieczna. Nie chciało mi się tego wtedy komentowac bo po co (a Katana sie nie upomniał). Gobbler - proszę tu masz zapis gry z końca poprzedniej tury:

    http://przeklej.org/file/8MEFBw/wk34tura23Omma.sav

    Masz już hasło?

  8. #28
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Przecież Gobbler zrezygnował. Wpieprzyliście się z nosem w nie swój biznes i się człowiek zniechęcił.
    Jakie sprzedałem? Zaoferowałem Markusowi jako rekompensatę za czekanie na Burgos. Katana mnie zwolnił z obowiązku zdobycia Burgos. Wszystko odbyło się w ciągu jednej tury. Najlepiej nie komentować, jak się sprawy nie zbadało. To interes Aragonii, a nie jej wrogów.

  9. #29
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    207
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    No faktycznie taki interes Aragonii z tego wyszedł, że aż zginęła. A jedną armię to jej rozwaliłem jeszcze zanim Katana przejął, bo mi Palmę (to miasto na wyspie) Markus oblegał ale miałem czym odbić.

    Katana mnie zwolnił z obowiązku zdobycia Burgos.
    No przecież chyba sam go znalazłeś jako nowego gracza na Aragonię, to jak miał nie zwolnić. Markus to w ogóle chciał się ze mną dogadać i atakować Francję. Ale znalazłeś nowego co był posłuszny, hehe.

  10. #30
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Pisząc dubla na wypadek gdybyście pocili się nad odpowiedzią: Trochę nieciekawie - zrobiłem swoją turę pod przychylność Gobblera do mojej oferty dyplomatycznej, którą na spokojnie oceniał i miał ew podnieść wymagania przy zbadaniu tury. Teraz znowu bez gracza to ja zmarnowałem swój ruch. Będę miał nauczkę widocznie.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •