Ankieta: Czy chcecie, by Czwartki z Antykiem się dalej odbywały?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Czwartki z Antykiem - ankieta.

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Czwartki z Antykiem - ankieta.

    Witam. Jako, że ostatnio bardzo rzadko, a prawie w ogóle nie odbywają się czwartki z antykiem, chciałbym zrobić ankietę, mającą na celu rozeznać się w sprawie tego, czy nadal chcecie, by Czwartki z Antykiem się odbywały. Możecie wybierać jedną z odpowiedzi.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Wczoraj chciałem przyjść, ale TS nie działał.
    Może czas pomyśleć nad spotkaniami z Areną? (ewentualnie jak tylko wyjdzie tryb drużynowy)

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Na czwartki na razie nie chodzę ponieważ nie mam czasu ale co do areny i trybu drużynowego powiem tak: niestety prędko go nie będzie, bo panowie z CA mają pewien poważny problem, który muszą rozwiązać zanim ten tryb wypuszczą a jak na forum pisali nie jest to ich priorytet w tej chwili. I tak za dużo powiedziałem zważając na NDA Kto ma dostęp do forum i się interesuje ten wie o czym mówię.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Może decydować w co się gra przed samym eventem? Bardziej na funa i na luza.

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Proponuje reaktywacje bitew historycznych na Rome II.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  6. #6
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    A nie można na przemian w Attylę i Roma grać ? Należałoby wykorzystać potencjał obu gier,przecież w każdym okresie historii jest mnóstwo bitew do znalezienia.
    ,,Vae Victis"


  7. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


  8. #7
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Można i tak zrobić, ale od kiedy wyszła Alfa Areny to chęć gry na Czwartkach padł na łeb na szyję. Poza tym próbowałem już raz zrobić tak, by jeden admin prowadził Attylę, a drugi Rome II, ale nie wyszło :/

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #8
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Jestem za prowadzeniem czwartków na Rome 2 i na Attyli skoro ludzie chcą grać. Dawno mnie nie było bo czasu nie miałem. Wiele osób pewnie tak miało część chciała odpocząć od Roma a reszta nie przychodziła bo za mało ludzi. Wystarczy zebrać ludzi którzy mają czas i ochotę pograć i kontynuować czwartki bo szkoda żeby tak szybko się skończyły

  10. #9
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Ja mam niestety ograniczenia czasowe i grać mogę dopiero po 22. Dlatego z reguły na Czwartkach mnie brakuje. Ale jeżeli gra trwałaby dłużej to z chęcią dołączę. Uważam, że grać powinniśmy na Romku 2, ponieważ nie wszyscy mają Attylę. A poza tym mnie osobiście w drużynówkach bardziej cieszy Romek - jest dużo bardziej zróżnicowany i lepszy wizualnie.

  11. #10
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja postawiłem na Romka, a dla Attyli otworzyć inny dzień.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •