Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rekrutacja Leon

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Rekrutacja Leon

    Witam, zacząłem niedawno przygodę z SS 6.4 i postanowiłem grać Królestwem Leonu we wczesnej erze. W menu wybrałem Savage AI i Real Recruitment + BGR 4, stałe wieże i stale widoczne (tak to chyba można nazwać) pociski na polu bitwy. Jako że w moim głównym zamku (Toledo) mam wybudowany garrison na 3 poziomie i na szaro są zaznaczeni Men at Arms (cały czas jest napisane, że rekrutacja będzie możliwa za 7 tur), podobnie jak Mailed Knights (po 9 turach), ale rekrutacja nadal nie jest możliwa. Jestem dopiero w 1130 roku, czyli 31 tura Czy jest to błąd moda, czy po prostu musi pojawić się jakiś event czy minąć odpowiednia ilość tur żeby rekrutacja tych jednostek była możliwa?

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To raczej "wina" BGR 4. Tam o ile pamiętam generał musi mieć cechę albo członka świty jaki umożliwia rekrutację i król tez powinien rekrutować. Poczytaj na TWC o BGR, powinno coś pomóc.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    dany general musi posiadawac mozliwosc rekrutacji zaawansowanych jednostek lub sredniozaawansowanych jesli chcesz rozwiazac ten problem przenies na danego generala ceche- professional recruitment (rekrutacja jednostek zaawansowanych np ciezkiej konnicy Mailed Knights) mozesz tez sprawdzic niektorzy generalowie maja ceche average recruitment ktora umozliwoa pobor jednostek sredniego szczebla

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •