Witam.
Co jakiś czas nachodzi mnie na modowanie wszelakich gier. Tak więc od zakończenia swojego dzieła z nw2 pomyślałem że pokombinuje z medieval'em 2 po tym jak do tej gry wyszedł wspaniały mod pt. The Elder Scrolls total war i trochę mnie zainspirował ogromem ich świetnie wykonanej pracy. Tak wiec spędziłem pół dnia , obmyślając co takiego wykombinuje a 2 pół próbując. Nie przypominam sobie bym miał problemy z mapowaniem na mw2 , może coś zapomniałem a może poprostu gafa lecz nie mogę dodać prowincji do mapy pod wcześniej wymienionego moda. Nie pisać od razu że ściągam czy coś takiego prosze Po prostu pomyślałem że moda zrobie w tym samym świecie lecz w czasach późniejszych na przełomie 4e a mapa z moda powyżej świetnie się do tego nadaje , sam też nie jestem pewny czy ładniejszą bym zrobił.
Próbując wyszukać błędu przestawiłem pare razy różne obiekty na mapie kampani a gra chodziła dobrze więc nie ma problemu z źle zrobioną mapą. Żadna z stworzonych prze zemnie prowincji jednak nie chce się zaimplementować w gre a podczas wybrania frakcji i ładowania mapy świata wyrzuca mnie z errorem , który nie podaje żadnej konkretnej przyczyny. Kod koloru rbg sprawdzałem juz chyba z 10 razy oraz przejrzałem wszystkie skrypty prócz zapakowanych w .bin

Poniżej zamieszczę skrypty , które napisałem , by stworzyć prowincje, może doszukacie się błędu:

dscr_regions

Volkihar_Province
Volkihar
scotland
Livonian_Rebels
171 164 172
skyrim, farms
5
3
religions { catholic 100 orthodox 0 islam 0 pagan 0 heretic 0 dagoth_rel 0 auriel_rel 0 orc_rel 0 }



descr_sounds_music_types


; Empire
regions Imperial_City_Province Ravenrock_Province Anvil_Province... ... ... Volkihar_Province

factions england normans denmark scotland venice papal_states slave mongols



descr_strat


settlement castle
{
level large_town
region Volkihar_Province

year_founded 0
population 2500
plan_set default_set
faction_creator scotland
building
{
type core_castle_building castle
}
}

imperial_campaign_regions_and_settlement_names

{Volkihar_Province} Krwiste traktaty
{Volkihar} Volkihar

To już wszystkie ważniejsze skrypty , za pomoc bardzo dziękuje i pozdrawiam