Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 114

Wątek: Polska Mod

  1. #91
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Niby dobrze, ale...

    Wszystko ładnie pięknie działało, dopóki nie usunąłem wszystkich sejwów i teraz piechota ma po 40 ludzi, artyleria 2... Co robić? Jak żyć? Pomocy!

  2. #92
    Łowczy Awatar Rafkos
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Bolesławiec, Dolny Śląsk
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 26 podziękowań w 11 postach
    Wszystko ładnie pięknie działało, dopóki nie usunąłem wszystkich sejwów i teraz piechota ma po 40 ludzi, artyleria 2... Co robić? Jak żyć? Pomocy!
    W opcjach gry ustaw wielkość oddziału na dużą.
    ---
    Przepraszam za późną odpowiedź, ale miałem dużo na głowie w tym miesiącu

    Podoba mi się flaga na mapie kampanii, natomiast w bitwach, to chyba Twoja fantazja ten orzeł na czerwonym tle
    Przyznam się szczerze, że nie pamiętam skąd ją wziąłem, prawdopodobnie to orzełek z herbu Księstwa Warszawskiego.
    A drugie pytanie, to o inne kampanie koalocji oraz Napoleona, mozna grać Francją od 1805 roku ale początek jest inny niż w podstawce, to znaczy np nie mam samego Cesarza na mapie kampani, chociaż jak w zakładkach, tam gdzie są generałowie, kliknę na niego to mapa pokazuje jakieś miejsce prawie na terenie Austrii że powinien tam być ale Cesarza tam nie ma
    Aby odblokować Polskę na mapie musiałem "zagrać" kilka tur, a więc rozmieszczenie jednostek mogło się zmienić. Być może Napoleon zginął w tym czasie w jakiejś bitwie i pojawi się po jakimś czasie Co do floty, to nie wiem, jest to jakiś dziwny błąd, którego pochodzenia nie mogę znaleźć.
    Rozumiem, że gra Polską wyparła Anglię z opcji gry, czyli gramy Polską a nie Anglią, szkoda, bo Anglia jest fajna, może lepiej byłoby zamienić Polskę na Austrię albo Prusy, co?
    Możliwe, że zamienię to kiedyś jak zaktualizuję mod
    Podobają mi sie Twoje jednostki, są fajne, zarówno karty jednostek jak i na placu boju czyli w bitwie, podoba mi się to, że jednostki są ciasniejsze i strzelają więcej niż jednym rzędem, lekka piechota, to chyba wszyscy, czy z tego powodu statystyki trafienia sa obnizone?
    Statystyki są dość skomplikowane, składa się na nie wiele czynników. Zmieniłem nie tylko rozrzut wystrzału ale i statystyki samych pocisków. W efekcie pomimo, że strzela więcej osób niż normalnie, to ofiar z salwy jest znacznie mniej. Starałem się zrobić to tak, aby bitwy nie były zbyt szybkie, ale również aby nie dłużyły się.
    alej, czy możesz zmienić Rzeczpospolitą na Księstwo Warszawskie?
    Jest to pewien element "fantasy" mojego moda Jako, że Polska może walczyć z Francją, to używanie tej nazwy mogłoby dziwnie wyglądać. Wolałem zastosować coś uniwersalnego. Ale zdaję sobie sprawę, że to i tak mocno naciągane
    I czy poziomy trudności są mniej więcej podobne do tych z podstawki? Mam wrażenie, intuicyjnie, że tak, gram bitwy na średnim i jest jakoś łatwo, ale to nie skarga to tylko luźna uwaga
    Poziomy trudności wpływają tylko na zmiany statystyk jednostek AI, nie ruszałem ich. Nie mają wpływu na zachowanie komputera na mapie bitewnej.
    W kampanii hiszpańskiej popróbowalem Anglią i w bitwie jak strzelalem z armaty, to po zmianie na kartacze nie mogłem wrócić bo nie było opcji pocisków tylko zostały te kartacze, czy to bug?
    Nie ruszałem nic u Anglików, to pewnie bug samej gry.
    kie oto mam pytania do Ciebie jak wyżej, dlatego, że podoba mi się to co zrobiłeś, to co piszę, to nie krytyka, tylko pytania, generalnie mam ochotę Cię pochwalić i grać dalej, może napisałem tu trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi biega?
    Miło mi słyszeć, że mod podoba się tak wielu osobom

    Pozdrawiam

  3. #93
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wielkie dzieki Rafkos za odpowiedzi

  4. #94
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć.
    Zaraz po zainstalowaniu moda(tak, wrzuceniu plików do folderu data) wszystko działało jak należy. Niestety, po jakimś czasie zauważyłem, że postacie biorące udział w bitwach są ciemne, tak jakby pozbawione tekstury i kolorów. Po prostu zwykły cień z kształtem; wyglądem przypomina jakieś zombie, licho... Po prostu nie ma tekstur, zero kolorów mundurów, etc.
    Nie zainstalowałem tylko pakietu z jednostkami.

  5. #95
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam !
    Mod bardzo mi się podoba, jednostki wykonane staranie, kawał dobrej roboty.
    Ale jest jedna rzecz którą chciałbym zmienić, czy jest możliwość wyłączenia tych limitów jednostek w kampanii ?
    Pamiętam że kiedyś udało mi się to zrobić w EmpireTW w jakiś edytorze plików, ale nie mam pojęcia jak zrobić to tutaj.
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

  6. #96
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam chciałbym sie zapytac jak mógłbym naprawic błąd dzialania moda poniewaz wszystko robie tak jak nalezy lecz gdy odpalam grę widac ze jestes cos zmienione niema jednej rubryki jest pusta ale polskiej frakcji dalej niema, czytałem wczesniejsze wypowiedzi i bład był w złym kodowaniu pliku user.script i niewiem co tak naprawde mam w nim zmienic na innej stronie angielskiej było napisane zeby wpisac w nim nazwe moda ale po wpisaniu jego nazwy i zmianie kodowania na unicode tak jak trzeba było dalej jest to samo czy ma ktos moze jakies pomysły co zrobic zeby mod zadziałał dodam rowniez ze robiłem reinstal razem z folderem gry i ponownie instalowałem moda ale to rownież nie pomagało.

  7. #97
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Cytat Zamieszczone przez Rafkos Zobacz posta



    Wyobraź sobie rok 1805, Rzeczpospolita chyli się ku upadkowi cudem jednak unikając ostatniego rozbioru, który miał zakończyć jej niepewny byt. Wciel się w rolę przywódcy, walcz na trzy fronty, wygrywaj i spraw, by Kraj nad Wisłą odrodził się jako potęga w nowej, prowadzonej przez Ciebie Europie.

    Mod oferuje:

    - 21 jednostek pieszych
    - 13 jednostek konnych
    - 6 jednostek artylerii
    - zmodyfikowana mapa kampanii
    - historyczni generałowie: Poniatowski, Dąbrowski






    Screeny
    Spoiler: 








    Linki:

    | ------------------- |

    Polska Mod v1.2.7 (09.09.16) (Finalna wersja)
    Pobierz
    Polska_Mod.rar

    (zalecane) Zbalansowane i lekko wolniejsze potyczki + jednostki strzelają dwoma rzędami + lepsze AI v1.2 (19.07.15)(Finalna wersja)
    - bitwy prezentują się wizualnie o wiele lepiej.

    - jednostki strzelają dwoma rzędami zamiast jednym.
    - ciaśniejsze formacje.
    - zmniejszona skuteczność broni palnej.
    - zmniejszona skuteczność artylerii.
    - poprawki w systemie morale.
    - znacznie poprawiona sztuczna inteligencja.
    - AI rzadziej decyduje się na starcie na bagnety.
    - dodatkowa amunicja dla jednostek.

    Pobierz Polska_Mod_StatMod.rar

    | ------------------- |
    Spoiler: 


    (opcjonalne, jednostki mogą być źle zbalansowane) Dodatkowe jednostki dla pozostałych frakcji v1.3.3 (16.07.15)
    (Finalna wersja)
    Dodatkowe 800 jednostek dla pozostałych frakcji.
    - 600 jednostek od BUM MOD, wykonanego przez Sacrebleu!
    - 200 jednostek z Napoleonic Total War 3 dla głównych państw - Rosja, Prusy, Francja, Austria, Wielka Brytania - przystosowanych do podstawki.
    Wszystko zostało przerobione i przystosowane do standardów podstawowej wersji gry przeze mnie.

    Pobierz
    Polska_Mod_UnitPack.rar

    Instalacja:

    - instalację przeprowadzamy na czystym, niezmodyfikowanym Napoleon Total War.
    - wypakuj zawartość paczki Polska_Mod.rar oraz Polska_Mod_StatMod.rar bezpośrednio do folderu Data znajdującego się w katalogu z grą.
    - upewnij się, że plik user.script.txt w AppData jest pusty lub nie ma go wcale.
    - grę uruchamiasz tak, jak zwykle, czyli przez Steam lub napoleon.exe

    Aktualizowanie
    Każda aktualizacja jest kompatybilna z zapisanymi grami! Obok nazwy linku napisana jest data ostatniej aktualizacji, upewnij się, że masz pobrane najnowsze pliki! Nie trzeba usuwać starych wersji, za każdym razem wystarczy tylko podmienić pliki.



    LISTA ZMIAN

    Spoiler: 

    09.09.2016
    - uaktualniony wizerunek karty jednostki piechoty liniowej.
    - dodano domyślne armie startowe dla Polski w menu własnej rozgrywki.

    08.09.2016
    - rogatywki piechoty mają teraz czarny pasek zamiast złotego, który zarezerwowany jest teraz wyłącznie dla oficerów.
    - kolor płaszczy zamieniony na szary dla jednostek polskich.
    - poprawiono niektóre twarze jednostek polskich.
    - zmieniony wizerunek czapek elitarnych lansjerów.

    28.02.2016
    - Generałowie Poniatowski i Dąbrowski są "nieśmiertelni", podczas bitwy mogą zostać jedynie ranieni.

    19.07.2015
    - poprawiona skuteczność kartaczy w StatModzie.

    17.07.2015
    - aktualizacja do StatModa. Jednostki AI będą rzadziej atakowały na bagnety.


    16.07.2015
    - kolejna aktualizacja do moda na statystyki. Poprawione statystyki w pozostałych państwach + kolejny balans artylerii (pewnie ostatni).
    - poprawione tekstury niektórych krajów w submodzie na jednostki.


    09.07.2015 (ważne)
    - Aktualizacja do Polska Mod. Niektóre kampanie mogły doświadczyć CTD w momencie przeprowadzania wyborów. Powodem tego był błąd w kodzie gry, zmieniłem ustrój kraju na monarchię absolutną i problem zniknął. Aby zaobserwować zmianę trzeba rozpocząć nową kampanię (można grać w starą, ale błąd nie będzie naprawiony). Jeżeli nie chcesz zaczynać od nowa kampanii, a gra Ci się wywala, to zmniejsz podatki do minimum i przeprowadź wybory manualnie, powinno zadziałać.
    - Mod na statystyki zaktualizowany.


    08.07.2015
    - duża zmiana balansu w modzie na AI


    03.07.2015
    - poprawiona sztuczna inteligencja w submodzie na spowolnione bitwy, balans jazdy.
    - przywrócono możliwość rekrutacji kirasjerów w Polska Mod (hotfix).


    02.07.2015
    - submod spowalniający rozgrywkę powinien teraz działać zarówno z, jak i bez dodatkowych jednostek.


    27.06.2015 (Finalna wersja)
    - ostatnie dopieszczenia do opcjonalnej paczki jednostek (wersja finalna). Sprawdziłem każdą jednostkę z osobna i usunąłem wszelkie błędy w teksturach.


    26.06.2015 (Finalna wersja)
    - hotfix - dodano limit rekrutacji unikalnych jednostek dla Polski (zapomniałem o nim, funkcjonował jedynie w grze dowolnej).


    25.06.2015
    - poprawka dla opcjonalnej paczki dodającej jednostki - naprawiono błędnie wyświetlane tekstury we frakcjach: Dania, Królestwo Niderlandów, Węgry (aktualizacja jest w pełni kompatybilna z zapisami, ale mogą pojawić się pojedyncze jednostki, które nie będą miały mundurów, ponieważ je usunąłem. Nie będzie to skutkowało crashem, po zniszczeniu tej jednostki nie pojawi się ona już nigdy, komputer ma zablokowaną możliwość ich rekrutacji).


    24.06.2015
    - poprawka dla opcjonalnej paczki dodającej jednostki - uzupełniono brakujące karty jednostek.


    23.06.2015
    - duża aktualizacja dla opcjonalnej paczki dodającej jednostki.


    11.06.2015
    - poprawiono kilka błędów tekstowych w Polska Mod


    CREDITS
    Model czapki wykonany przez Wangrina.
    Mod był kiedyś submodem do NTW3, dlatego możliwe jest, że zostały jakieś pozostałości po autorach tamtego moda.
    Jednostki z opcjonalnej paczki wykonane są przez Sacrebleu! i zespół Napoleonic Total War 3
    Jednostki Polski wykonane przeze mnie
    No moógłbyś wybrać okres wcześniejszy lub późniejszy i tak byśmy dali tym bandziorom radę ale co z flotą jeżeli podbiję pomoże to co? Flota będzie? jeśli tak to wspaniale heheh

  8. #98
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    To kapitalny mod tylko nie mam Angoli w zestawie nie wiem czemu ale nie ważne,jak by się tobie chciało to mógłbyś zrobić doskonały mod do atylli z polską ale to byłby wiek IX X raczej sam byś nie dał rady szkoda że nasi Polscy moderzy tego nie potrafią zrobić...

  9. #99
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mod jest świetny,choć drażni mnie nie zgodność historyczna mapy,ale to już do CA można mieć pretensje.Czy dało by radę zmienić warunki zwycięstwa dla Rzeczpospolitej np.Śląsk,Prusy wschodnie,zachodnie,Galicja,Podole,Kurlandia,Litwa ,Smoleńsk?

  10. #100
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam pewien problem z modem otóż w kampanii głównej są tylko startowe frakcje ale w bitwach polska już jest . Zauważyłem że ktoś już miał ten problem co ja .Proszę o pomoc . Sam mod bardzo fajny

Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •