Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 114 z 114

Wątek: Polska Mod

  1. #111
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2019
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    jak ktoś to jeszcze czyta to mam problem zrobiłem tak samo jak wyżej jest napisane i odpala mi się zwykły NTW

  2. #112
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ten mod jst wspaniały, lecz mam pytanie można używać go z darthmodem tak by kampania polska z tego moda oraz jednostki, które są świetnie wykonane zastąpiły jednostki z darthmoda?

  3. #113
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej, wiem, że post ma aż pięć lat i w sumie nie spodziewam się odpowiedzi, ale podoba mi się mod i chciałbym wiedzieć, czy da się go użyć w połączeniu z NTWIII. W pierwszym poście jest napisane, że ten mod był początkowo submodem do NTW III, poniższe komentarze sugerowały że ludzie instalowali go jako właśnie submoda, że trzeba pobrać jakieś specjalne pliki Polska Mod z podstawowymi plikami NTW, ale ja nigdzie ich nie widzę, widzę tylko pliki do podstawowej wersji moda i podstawowej wersji gry. Ktoś oświeci? Jest to w ogóle możliwe by Polska mod działał na nowej wersji NTWIII? Bardzo mi na tym zależy, bo bardzo lubię mechaniki NTWIII i bardzo powolne bitwy, irytuje i zniechęca mnie do gry fakt, że po kilku salwach tracę połowę oddziału.

  4. #114
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Nie będzie działał, to mody nie kompatybilne , nasz mod używa tylko wielu modeli z ,,Napoleonic III,, Natomiast roster Księstwa Warszawskiego jest w Polskim modzie bogatszy. Co do mechaniki bitew zgoda jest to tylko trochę zmieniona wanilia ze wszystkimi swoimi wadami.

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •