Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 114

Wątek: Polska Mod

  1. #81
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, ja po wyładowaniu plików do folderu data nie mogę w ogóle znaleźć pliku user.script.txt. Gra sie odpala, widać jakieś zmiany np brak nazwy Kampanie Koalicji, ale Polski nie ma. Instalowałem pliki na czystym NTW. Jakieś pomysły co zrobiłem nie tak?

  2. #82
    Łowczy Awatar Rafkos
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Bolesławiec, Dolny Śląsk
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 26 podziękowań w 11 postach
    plik user.script.txt nie jest w folderze z grą, poszukaj w AppData

  3. Użytkownicy którzy uznali post Rafkos za przydatny:


  4. #83
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Da sie zrobi c co s aby Francja nie wypowiadała wojny Polsce? Inaczej granie w tego moda Polską nie ma sensu. Jestem w 91 turze, mam wojnę z wszystkimi sąsiadami poza Węgrami, osmanami a do tego dołączyła jeszcze francja z którą miałem bardzo dobre relacje... Dla mnie gra się kończy bo francja jest nie do pokonania, kupowałem ta gre tylko dla Twojego moda który jest doskonaly Jest mi troche peprzykro ze nie mozna więcej pograć. Da się coś zrobić?

  5. Użytkownicy którzy uznali post vader197 za przydatny:


  6. #84
    Chłop Awatar waldii0203
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Roztocze
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    he he to jest strategia musisz tak myśleć by wygrać na Francję mam jeden jeden patent zdobywasz prowincję i oddajesz ją komuś innemu najlepiej państwu które dobrze żyje z francja trzymasz na dystans ją dopóki nie urośniesz w siłę a pózniej łomot kapralowi kurduplowi, większy problem mam bardziej z ruskimi chyba znowu sobie odpalę modka z nowymi aktualizacjami fajnie że Rafkos ciągle go udoskonala

  7. #85
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    wypaczona strategia !!! ale jeste kozak to muszę sobie dać rade ;p Tak serio to mam problem bo swoja ofensywe ukierunkowałem na prusy i Austrie, więc jestem blisko kurdupla. Mozę się wykaraskam, z tymi prowincjami fajny pomysł ale chciałem tak zrobić tylko nikt nei chce brac moich prowincjii, ale to chyba jedyna dobra metoda

  8. #86
    Łowczy Awatar Rafkos
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Bolesławiec, Dolny Śląsk
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 26 podziękowań w 11 postach
    Możesz pobrać narzędzie ESF Editor (lub jakoś podobnie) i ręcznie wklepać pokój bezpośrednio w pliku zapisu gry. Niestety nie wiem jak dokładnie to się robi, więc musiałbyś poczytać

  9. #87
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod

    Działa jeszcze?

  10. #88
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć wszystkim

    Mam problem z odpaleniem tego moda.
    Mam zainstalowanego czystego Napoleona. Moda załadowałem do pliku data, jak w opisie. Gra się włącza, ale po wczytaniu loga "Total War" po paru sekundach wszystko się wyłącza, baz żadnego wyskakującego błędu. Nie mogę znaleźć pliku user.script.txt, żeby go sprawdzić jak w opisie instalacji.
    Czy to, że mi włącza grę może być spowodowane tym, że Napoleona mam w języku angielskim?

  11. #89
    Łowczy Awatar Rafkos
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Bolesławiec, Dolny Śląsk
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 26 podziękowań w 11 postach
    Działa jeszcze?
    Gra nie była aktualizowana od ponad 3 lat, dlaczego mod ma nie działać? ^^

    Czy to, że mi włącza grę może być spowodowane tym, że Napoleona mam w języku angielskim?
    Możliwe, że problemem jest niekompatybilność wersji. Mod działa tylko z najnowszą aktualizacją.

  12. #90
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witaj Rafkos
    No więc, na czystym Napoleonie zainstalowałem Twojego moda no i chyba generalnie chodzi dobrze, w jednej bitwie na kilka miałem CTD ale to szczegól w podstawce też tak bywa i w Napoleonic TW III wersja 7.1 chyba też mi się z raz wywalił, więc generalnie jest ok.
    Podobają mi sie Twoje jednostki, są fajne, zarówno karty jednostek jak i na placu boju czyli w bitwie, podoba mi się to, że jednostki są ciasniejsze i strzelają więcej niż jednym rzędem, lekka piechota, to chyba wszyscy, czy z tego powodu statystyki trafienia sa obnizone? Ale mam wrażenie, że zbalansowanie jest dobre, bitwy nie są za krótkie, nie grałem dużo, ale jak mnie wciągnie to pociągnę trochę Podoba mi się flaga na mapie kampanii, natomiast w bitwach, to chyba Twoja fantazja ten orzeł na czerwonym tle a nie mozna zmienić, aby jednostki miały sztandar taki jak na mapie kampanii? A drugie pytanie, to o inne kampanie koalocji oraz Napoleona, mozna grać Francją od 1805 roku ale początek jest inny niż w podstawce, to znaczy np nie mam samego Cesarza na mapie kampani, chociaż jak w zakładkach, tam gdzie są generałowie, kliknę na niego to mapa pokazuje jakieś miejsce prawie na terenie Austrii że powinien tam być ale Cesarza tam nie ma to samo z flotą, nie ma zadnej floty, choć w zakładkach jest, że powinienem mieć, o co chodzi?
    Rozumiem, że gra Polską wyparła Anglię z opcji gry, czyli gramy Polską a nie Anglią, szkoda, bo Anglia jest fajna, może lepiej byłoby zamienić Polskę na Austrię albo Prusy, co? Dalej ciekawi mnie dlaczego inne kampanie mocarstwami mają inny start niż w podstawce? Czy to Twoja fantazja czy z jakiś powodów musi tak być.
    W swoim modzie zmieniasz trochę przebieg bitwy, to strzelanie i statystyki więc chcialoby się grać, wyglada to naprawdę ok więc jak się da to może inne mocarstwa powinny zaczynać jak w podstawce? Dalej, czy możesz zmienić Rzeczpospolitą na Księstwo Warszawskie? I czy poziomy trudności są mniej więcej podobne do tych z podstawki? Mam wrażenie, intuicyjnie, że tak, gram bitwy na średnim i jest jakoś łatwo, ale to nie skarga to tylko luźna uwaga zawsze mogę grać na trudnym tak jak w wersji podstawowej. W kampanii hiszpańskiej popróbowalem Anglią i w bitwie jak strzelalem z armaty, to po zmianie na kartacze nie mogłem wrócić bo nie było opcji pocisków tylko zostały te kartacze, czy to bug?
    Takie oto mam pytania do Ciebie jak wyżej, dlatego, że podoba mi się to co zrobiłeś, to co piszę, to nie krytyka, tylko pytania, generalnie mam ochotę Cię pochwalić i grać dalej, może napisałem tu trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi biega?

    też tak miałem, to sprawka tego user.script.txt też nie moglem tego znaleźć, odinastlowałem Napoleona i zainstalowałem na nowo, potem zainstalowałem te dwa pliki bez dodatkowych jednostek, podobno są źle zbalansowane, a te dwa pliki po prostu wypakowalem w folderze Data i tyle, i poszlo, na nowej instalce powinno pójść, tak mi sie wydaje, to chyba nie jest problem niekompatybilności wersji tylko tego skryptu zwlaszcza jeżeli miales wczesniej inne mody
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 01-03-2017 o 15:04

Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •