Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Co będzie po Total War: Attila (Historyczne)?

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Co będzie po Total War: Attila (Historyczne)?

    Witam - jak zapewne wszyscy wiedzą następnym Total War ma być osadzony w świecie Warhammera, który bardzo lubię. Są jednak sceptycy, którzy nie mają zamiaru tej gry kupić. Dlatego też CA oświadczyło, że wraz z TW: Warhammer zostanie wydany inny historyczny Total War. Wg Was jaki okres będzie poruszony w następnym historycznym Total War?
    Ja mam parę teorii:
    1. Zostanie wydany TW: Empire II.
    Zapewne zgodzicie się ze mną, że Empire: Total War mimo wielu nowych możliwości np. bitwy morskie czy nowa szata graficzna pozostawiał niedosyt u fanów serii. CA mogła wydać wiele różnych DLC z dodatkowymi nacjami do głównej kampanii i z większą ilością kampanii dodatkowych jak później to w Rome II zrobiono. Strzelam, że pewnie wydadzą coś w stylu odświeżenia gry, tyle że z nową szatą graficzną, muzyką, większą ilością DLC z nacjami, kampaniami (gdzie będą dodatkowe nacje + jednostki i kampanie właśnie np. III Wojna Północna, Rozbiory Polski, I Koalicja Antyfrancuska + Valmy) czy właśnie z jednostkami.
    2. Zostanie wydany Total War o XIX wieku.
    CA wydało 2 gry osadzone w XIX wieku - Napoleon i Shogun II Fall of the Samurai. Brakuje jednak konkretnej gry o całym świecie, coś na wzór modyfikacji Eras: Total Conquest do Medieval II. Cały świat - cała Ameryka Północna, Południowa, Afryka (czyli kolonizacja, wojny burskie etc.), Europa, Azja. Począwszy od roku 1815 do 1900. To byłoby coś wspaniałego. Do tego duża ilość DLC (kampanie np. Wiosna Ludów, Wojna o Krym 1854-56, Wojny Burskie, Zulusi, Wojna Secesyjna itp., paczki nacji np. nacje Afryki w tym Burowie, Belgia z ziemiami w Europie i Afryce czy Zulusi) i mamy świetną grę. Oczywiście o ile AI będzie na przyzwoitym poziomie i nie będzie bugów.
    3. CA wyda TW: Medieval III.
    Dużo osób liczy na wydanie po raz trzeci Total Wara w okresie średniowiecza. Niektórym to nawet się płyta zacięła lub mózg się zatrzymał, by tę grę ujrzeć. W sumie nie jest to głupi pomysł. Począwszy od śmierci Karola Wielkiego przez Wielkie Krucjaty aż do Odkrycia Ameryki była by to świetna gra. Podobnie dużo DLC i wymagane dobre AI mogłoby wznieść grę na wyżyny serii. No i ze sporą ilością nacji - takie Knights of Honor ma bodajże prawie 50-100 nacji na jeden okres gry, co w sumie jest całkiem sporą ilością. Oczywiście DLC z kampaniami (te, co w Kingdoms do Medieval II, do tego Rekonkwista, Wojna Stuletnia, Rozbicie Dzielnicowe czy np. właśnie kampania w okresie Ottonów), jednostkami i nacjami i mamy znowu dobry zarys na grę.
    4. CA wyda grę o I Wojnie Światowej.
    TW: Warhammer może być zaledwie testem przed wielkimi bojami w powietrzu samolotami z okresu I Wojny Światowej, barykady z TW: Attila testem przed okopami i wojną pozycyjną. Połączywszy to z możliwościami z Fall of the Samurai i voila, mamy TW: Great War. Zapewne byłoby to wycięte do terenu z Empire: Total War (Europy i Afryki Północnej), ale wraz z DLC o wojnie domowej w Rosji mogłoby być ciekawą odskocznią.


    A wasze propozycje?


    PS. Do moderacji - powołuję się na słowa moderatora Lwie Serce, że mogę tu założyć ten temat do dyskusji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Jeśli sprawią że ai będzie umiało uformować linie strzelców i w miarę ogarnie bitwe to chce 18 lub 19 wiek.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  3. #3
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Medieval3 Tylko i wyłącznie! I to ze względu, że pragnę tego jak i faktu, że CA potrzebuje teraz silnego uderzenia, marketingowej pięści a czasy średniowiecza to właśnie to. Z tymi możliwościami co teraz mają CA może zrobić na prawdę wielką grę.

    WWI odpada, pisane było tysiąc razy dlaczego ta gra w serii TW nie powstanie

  4. #4
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mam podobne zdanie jak Shay, bo w Napoleonie/Empire AI często leciało na pałę dążąc do walki na bagnety,nawet pomimo przewagi w sile ognia. Cały czas marzę o XVI/XVII wieku,medek 3 też bardzo mile widziany. Dla I WŚ stanowcze: NIE!

  5. #5
    sadam86
    Gość
    Nie tylko nic późniejszego niż XVIII wiek, jak dla mnie to graniczna data w której może toczyć się TW. Skryte marzenie to Renesans TW lub Medek 3, ale taki na cały glob, żebym mógł husarią zaszarżować na samurajów

  6. #6
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Sadam czemu tylko akurat ten wiek to graniczna data jak największe bitwy odbywały się w następnym wieku ?

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #7
    sadam86
    Gość
    Shay bo mam sentyment do szczęku oręża, odgłosy salw i wizg kul już mnie tak nie cieszą Nie ma to jak szarża rycerstwa, dlatego ja usilnie wyczekuję M3

  8. #8
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No cóż, skoro już zacząłem dyskusję, to się do niej włączę.
    Ja osobiście wolałbym ujrzeć TW: Empire II pod warunkiem, że byłoby bardziej od jedynki dopracowane i lepsze. No i z garścią kampanii, by był pełny odjazd.
    Z drugiej strony okres XIX wieku jest też jednym z lepszych do zrobienia, w końcu FotS i NTW przyciągnęło nową rzeszę fanów. Co do Medieval III - wątpię, by ujrzało światło dzienne. O ile się orientuję dobrze, to studio tworzące Medka 2 zostało zamknięte. Za to przy premierze TW: Warhammer pewne jest, że wydadzą coś o I WŚ - jak mówiłem, Warhammer to wg mnie test do I WŚ. Nie zważam na narzekania, że byłoby to niemożliwe, skoro i tak robią już TW, gdzie będą pegazy, nieumarłe smoki z wampirami i prawdopodobnie żyrokoptery u krasnoludów. Wszystko jest możliwe!

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #9
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Medieval III - wątpię, by ujrzało światło dzienne.
    A co ma do tego jakieś studio? CA istnieje i robi dalej TW więc co to za problem? Medieval3 powstanie, kwestia tylko czy teraz czy później. Jeśli nie teraz to pewnie kolejna pełnoprawna część TW będzie właśnie powrotem do średniowiecza.

  10. #10
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    hmm w sumie mam taką koncepcję że wydają jedną część na każdym silniku więc logicznym by było jakby wydali medievala 3 i zmienili silnik na inny. Empire mogłoby powstać na zupełnie nowym i lepszym silniku ale to tylko moje marzenia.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •