Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 392

Wątek: Co będzie po Warhammer?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach

    Question Co będzie po Warhammer?

    Jak stanowi tutejsza tradycja taki temat powstaje jeszcze na długo przed premierą oczekiwanej gry. Zaprezentowane w ostatnich dniach screeny dały mi nadzieję, że kolejną częścią będzie XVI lub XVII wiek. Warhammer daje na to łatwe możliwości, a screeny to potwierdzają. Wiele jednostek z uniwersum Warhammera to europejskie jednostki żywcem przeniesione z XVI-XVII wieku. Są tam landknechci, arkebuzerzy, rajtarzy itp. Stroje i uzbrojenie można przenieść żywcem jak z Rome 2 do Areny.
    Na poniższym screenie widać jednostki w hełmach morionach, w pludrach, z halabardami itp. Niewiele trzeba zmieniać jeśli chodzi o wygląd imperialnych jednostek, a animacje w postaci broni palnej czy pikinierów także będą.



    Ostatnio edytowane przez KLAssurbanipal ; 09-06-2015 o 02:08
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Kolejny oczywiście będzie Medieval2 i nie ma innej opcji! Sprawdzone info

  3. #3
    sadam86
    Gość
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...Historyczne%29 tu masz to samo, co prawda już zamknięte

  4. #4
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Spoko @Pampa i ten zamknie

    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    Kolejny oczywiście będzie Medieval2 i nie ma innej opcji! Sprawdzone info

    Ja tam wolałbym Medieval3 ale i 2 tez się nada w szacie graficznej a'la Attyla.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #5
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Oj no drobny błąd! Szybko pisałem, bo Pampa zaraz zamknie

  6. #6
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Dokładnie TYLKO Średniowiecze a pozostałe epoki to dla lamusów!


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. #7
    sadam86
    Gość
    Jak dalej będzie jak w zamkniętym przez Pampę temacie dyskryminowanie i obrażenie innych (nazywanie reszty "lamusami") to ten ja zamknę i każdy podobny powstający również

  8. #8
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    KLA, tak sprostuję - w Warhammerze nie ma Landknechtów i Arkebuzerów (tylko są: szermierze, łucznicy, muszkieterzy, rajtarzy, halabardnicy ). Poza tym uniwersum Warhammera bardzo dużo czerpie z naszego świata. Szczerze - szukanie historyczności w uniwersum fantasy jest jak szukanie igły w stogu siana (nie obraź się).
    Co do kolejnej części - swoje możliwości wystawiłem: Medieval III, okres o XVI-XVII w. i właśnie XIX wiek.

    Volomirze, a mógłbyś mi podać jakieś wiarygodne źródło, dzięki czemu przekonasz mnie na 100%, że będzie Medieval III? Widziałem jakąś okładkę na necie, ale to był fake.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #9
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    KLA, tak sprostuję - w Warhammerze nie ma Landknechtów i Arkebuzerów (tylko są: szermierze, łucznicy, muszkieterzy, rajtarzy, halabardnicy ). Poza tym uniwersum Warhammera bardzo dużo czerpie z naszego świata. Szczerze - szukanie historyczności w uniwersum fantasy jest jak szukanie igły w stogu siana (nie obraź się).
    Co do kolejnej części - swoje możliwości wystawiłem: Medieval III, okres o XVI-XVII w. i właśnie XIX wiek.

    Volomirze, a mógłbyś mi podać jakieś wiarygodne źródło, dzięki czemu przekonasz mnie na 100%, że będzie Medieval III? Widziałem jakąś okładkę na necie, ale to był fake.
    Nie zrozumiałeś mnie. Kto tam szuka historyczności? Piszę, że jednostki imperialne są w dużej mierze renesansem inspirowane co każdy choć nieco znający te realia stwierdzi to widząc ich wygląd. Miałem podręcznik do gry Warhammera ale to było jakies 12 lat temu więc dokładnie mogę nie pamiętać nazw, jednak ma to marginalne znaczenie. Jednostki na obrazkach były przeniesionymi żywcem z XVI wieku lansknechtami, kirasjerami itp. Arkebuzerów, czy muszkieterów można z łatwością zrobić w oparciu o modele prezentowane na screenach. Nie będzie to wielkim wysiłkiem. P.S. Wśród landsknechtów byli halabardnicy czy arkebuzerzy - przecież to bardzo rozmaita formacja. Nawet jeśli nazwy są inne to te modele z łatwwością można nazwać landsknechtami w ewentualnej, przyszłej grze o XVI wieku.

    Osobiście mam nadzieję, że nie będzie teraz Medievala 3. Nużąca będzie taka wtórność. Potem byłby Shogun 3, Rome 3 i tak w kółko... Nadal nie było gry w czasach wojen włoskich Lepanto czy wojny 30-letniej. Okres jest szeroki i naprawdę jest co zrobić pod tą serię. Byłby to powiew świeżości. Zwłaszcza, że z Warhammera mieliby spory materiał, który wystarczy nieco przerobić, żeby było historycznie.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. #10
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Volomirze, a mógłbyś mi podać jakieś wiarygodne źródło, dzięki czemu przekonasz mnie na 100%, że będzie Medieval III? Widziałem jakąś okładkę na necie, ale to był fake.
    To był taki dowcip nawiązujący do internetowych "znawców" Nie ma żadnych przesłanek co do tego co będzie następne. Mnie się po prostu śni powrót do średniowiecza i tyle.

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •