Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 2937383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 392

Wątek: Co będzie po Warhammer?

  1. #381
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Nawet muzyka na teaserze jest jakaś taka w klimatach brytyjsko-nordyckich, a Brytania to rzeczywiście dobra miejscówka. Hasło "Kings will rise" trochę też mi się kojarzy z Anglosasami, którzy przecież dzielili się na 6 królestw.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Krwawy_Baron za przydatny:


  3. #382
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Mi się też kojarzy z kampanią Brytania do M2 gdzie pod koniec narrator mówi coś o królach, niby coś mało ważnego, ale po filmach Marvela jestem nauczony szukać nawet najmniej ważnej i oczywistej informacji.

    Sent from my SM-T815 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  4. #383
    Łowczy Awatar Polakko
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    139
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Małe podsumowanko informacji: Wiemy że nowy duży tytuł ma się dziać w epoce, która jeszcze nigdy nie została przedstawiona w serii Total War, na pewno nie ma być kontynuacją z liczbą 3 w tytule, z ostatniego wywiadu wynika że istnieje dużo materiałów historycznych pozwalających dokładnie odwzorować miasta w grze oraz jakże znamienne hasło "Oh, and beware the crow".
    A zatem?
    Na pewno nie będzie to bardzo odległa historycznie epoka, z takich ciężko jest dokładnie odwzorować miasta, musi istnieć już z danej epoki spora liczba zapisków.
    Na pewno możemy skreślić starożytność, średniowiecze, japonię, XVIII wiek + wojny napoleońskie, ponieważ ta epoka jeszcze nigdy nie została ukazana a wymienione są w obecnych TW.
    Jeden z udzielających wywiadu (Johny bodajże) dodaje że pomysł opiera się na bardzo niegdyś popularnym modzie do pewnej części TW, a który posiadał bardzo hardcorową baze fanów (on również udzielał się przy tym modzie); Jako że Napoleonica z Medka mamy już w postaci gry, fantasy skreślamy mi nasuwa się tylko ten mod poruszający XVI-XVII wiek (również z Medka).

    Oh, and beware the crow, Oh, and beware the crow, Oh, and beware the crow... Uważajcie na kruki...
    Mi się to kojarzy z symbolem kruka jako innowiercy w chrześcijaństwie, a gdzie ów motyw się przewija? Wieki średnie odpadają, ale Renesans? Reformacja? Zagrożenie Osmanami? mi to brzmi, husyci w Czechach, te sprawy - pasuje.
    Dodam że jak dotąd t y l k o okres od Renesansu do XVIII nigdy nie został w jakikolwiek sposób poruszony przez serię Total War - medek kończy się gdzieś w połowie XV wieku i mamy na naszej total warowej osi czasu przeskok do 1700 w Empire.

    Pozdrawiam.
    "Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka"- Józef Stalin

  5. #384
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Draken Zobacz posta
    Mi się też kojarzy z kampanią Brytania do M2 gdzie pod koniec narrator mówi coś o królach, niby coś mało ważnego, ale po filmach Marvela jestem nauczony szukać nawet najmniej ważnej i oczywistej informacji.

    Sent from my SM-T815 using Tapatalk
    Jutro dowiemy się co. Jeżeli rzeczywiście jest to Brytania to śmiało można założyć, że kampania będzie toczyć się w którymś odcinku czasu między rokiem 410 a 1066. Kampania Brytania do Medievala 2 miała ten minus, że pokazywała dosyć ustabilizowany okres czasowy na wyspach, kiedy to Anglia miała już przewagę nad resztą. A przed podbojem normańskim królów tam było dostatek - nie licząc 6 anglosaskich królestw, mieliśmy jeszcze przecież równie rozdrobnionych Celtów - a jeżeli jeszcze dojdą wikingowie... Będzie miodnie.

    Cytat Zamieszczone przez Polakko Zobacz posta
    Wieki średnie odpadają
    Mamy jeszcze "ciemne wieki", które zostały liźnięte wybiórczo - ich początek (Attyla, Ostatni Rzymianin) i ich koniec (Karol Wielki), sama epoka też była nietykana

    Cytat Zamieszczone przez Polakko Zobacz posta
    Oh, and beware the crow, Oh, and beware the crow, Oh, and beware the crow... Uważajcie na kruki...
    Mi się to kojarzy z symbolem kruka jako innowiercy w chrześcijaństwie, a gdzie ów motyw się przewija? Wieki średnie odpadają, ale Renesans? Reformacja? Zagrożenie Osmanami? mi to brzmi, husyci w Czechach, te sprawy - pasuje.
    Mi kruk kojarzy się z Odynem - który jest jednym z jego atrybutów

    Husyci są zbyt niszowi a Imperium Osmańskie bardziej pasowałoby jako jedna z głównych frakcji gry o renesansie i xvii wieku na pełną skalę

  6. #385
    Łowczy Awatar Polakko
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    139
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    toteż o pełno wymiarowym total warze mówie, nie chodzi mi o nową serie Sage tylko nowy "duży" tytuł.
    Może i były liźnięte wybiórczo, ale tak możemy powiedzieć o każdej grze serii w zasadzie, a wyraźnie CA zapowiedziało że epoka będzie nowa. Mogą to też być Chiny, albo i XIX ale mi najbardziej tego renesansu brakujei XVII wieku. Zresztą, nie tylko mi.
    "Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka"- Józef Stalin

  7. #386
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Oh, and beware the crow, Oh, and beware the crow, Oh, and beware the crow... to pewnie będzie odniesienie do nowej serii SAGA. Kruk jako symbol Odyna więc wikingowie najazdy na wyspy i tego typu historie nie ma to zupełnie odniesienia to nowego pełnego tytułu historycznego. Tu akcję umieszczam w XVI-XVII, to jedyny rozsądny okres na nowy tytuł jeśli ma to nie być odgrzewany kotlet z kolejnym numerem "3".
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  8. #387
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zakladac temat Total War Three Kingdoms

  9. #388
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Heh, po sukcesach Warhammera wydaję mi się że tego typu ,,małym'' Total Warom ciężko będzie go przebić. Myślę że puki co jest taki jeden na którego wszyscy czekają trzecią część, ale jak widać CA się z tym nie spieszy :/
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  10. #389
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Heh, po sukcesach Warhammera wydaję mi się że tego typu ,,małym'' Total Warom ciężko będzie go przebić. Myślę że puki co jest taki jeden na którego wszyscy czekają trzecią część, ale jak widać CA się z tym nie spieszy :/
    No nie wiem, wydaje mi się że o ile Warhammer przyciągnął do serii Total War masę nowych graczy, to "trzon" graczy TW cały czas czekał na nowy historyczny tytuł. Warhammer 3 wyjdzie pewnie po podobnej przerwie jaka była między WH1 i WH2 czyli około 16 miesiecy. Skoro Trzy Królestwa wychodzą jesienią tego roku to nic nie stoi na przeszkodzie aby WH3 wyszedł 16 miesięcy po WH2 czyli w okolicach stycznia/lutego 2019.

    PS nie zdziwie się jak Trzy Królestwa będą miały mapę wielkości Mortal Empires, także małym bym go raczej nie nazwał :]
    Si vis pacem, para bellum

  11. #390
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    W sumie to się nawet cieszę,zdecydowanie to nie jest wyczekiwany przeze mnie okres i dzięki temu łatwiej mi będzie wytrwać w postanowieniu nie kupowania nowych odsłon TW do czasu modernizacji silnika . Osobiście trzymałem kciuki za XVI/XVII wiek i dzięki opóźnieniu wzrastają szanse na to,że ta odsłona jeżeli kiedyś się pojawi już nie będzie na feralnym warscape .



    Sam trailer całkiem dobry,można z niego wywnioskować że znów będziemy mieli do czynienia z jakimś rodzajem herosów,tak jak w Warhammerze.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 39 z 40 PierwszyPierwszy ... 2937383940 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •