Strona 13 z 40 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 392

Wątek: Co będzie po Warhammer?

  1. #121
    Sara Temer
    Gość
    Racja Arroyo, choć akurat bitwy to aspekt, który można naprawić zwyczajnie zmieniając statystyki = da się to naprawić w modach

  2. #122
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach


    Mariusz Kozik narzekał na Facebooku, że musi malować dla CA arty w klimacie Młotka i napisał, że naciska na CA żeby następny tytuł był osadzony w realiach XVI - XVII wieku


    Pewnie nie wpływu na to w jakich realiach będzie osadzony następny tytuł ale mimo to trzymam za niego kciuki
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  3. Następujących 3 użytkowników podziękowało Bronti za ten post:


  4. #123
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Śmiało Kozik naciskaj tych CAmbałów bo my tutaj chcemy wreszcie nasz polski XVIIw. zagrać!


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. Następujących 3 użytkowników podziękowało Nezahualcoyotl za ten post:


  6. #124
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    90
    Otrzymał 8 podziękowań w 7 postach
    I dostaniemy taką Husarie jak w Empire

  7. Użytkownicy którzy uznali post defensywnylow za przydatny:


  8. #125
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Azradiel Zobacz posta
    To ciekawe, jak bedę miał czas to poszukam bo na filmikach z YT mówili co innego, czyli że mają dwa równolegle zespoły.

    Edit: Na szybko znalazłem: http://www.pcgamer.com/historic-tota...we-do-says-ca/
    Tak-masz racje ze sa dwa rozne zespoly-a patrzac na jakosc co drugiego TW to wydaje mie sie ze trzy.
    Jedank masz tutaj https://www.youtube.com/watch?v=sgxhODRCghw-przewin do 35 minuty.W 35 minucie Alan dokladnie mowi ze jeszcze nie pracuja nad historycznym TW-dopiero sie zastanawiaja co beda robic.
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  9. #126
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach
    Sami nie wiedzą co robią ?
    Jak dla mnie to powiedział, że pracują nad nowym historycznym tytułem już, tyle, że są w fazie projektowej, więc może te źródła nie są sprzeczne, po prostu może nie jest to praca w sensie kodowania.

  10. #127
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Szczerze...
    Zapewne trwają pracę nad historycznym TW, bo CA być może boi się klapy ze sprzedażą Młotka (mała popularność) i chce, aby nowy tytuł wyszedł w miarę szybko i był skierowany do starych fanów, którzy kupowali nowe historyczne odsłony.
    Zgodzę się z Temerem, co do czasu, który jest, będzie pomiędzy kolejnymi odsłonami tyle, że mam nieodparte wrażenie, że seria w końcu się znudzi. Stare czasy w coraz to nowych odsłonach, jakieś dodatkowe nowości... i tak aż do Nie przeczę, że z wielka chęcią ujrzałbym bym nowego TW obsadzonego w czasach, które nie były jeszcze poruszane, ale dopiero za jakiś czas aż naprawdę będzie się go naprawdę mocno chciało. TW nie ma zbyt mocnej konkurencji na tym polu więc po, co ten pośpiech?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. #128
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Masz rację chochliku, seria Total War nie ma nawet żadnej konkurencji na tym polu - patrząc po okresach historycznych. Gry Paradoxu mają jednak inną mechanikę, więc nie konkurują bezpośrednio ze sobą. A jeśli coś się przeje, to zawsze można zmienić teren zabawy i np. przenieść rozgrywkę na Daleki Wschód, gdzie główne skrzypce grałyby tamtejsze kraje, a europejskich potęg byłoby tylko kilka i to mimo wszystko słabszych na starcie
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  12. #129
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Dokładnie nie ma co się spieszyć z tworzeniem gier bo potem jest pełno bugów, słaba optymalizacja i gra wygląda jakby to była alfa... Nie wiem czy to dobry przykład ale patrząc na grę z innej beczki takiej jak Assassin's Creed Unity to aż się płakać chcę co Ubisoft zrobił z tym tytułem.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  13. #130
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Halo, może jakiś nowy temat - subforum? Bo CA wrzuciło zgadywajkę o nowej części historycznej BORZE MAM NADZIEJE ZE TO W KONCU MEDEK3!!!!!!!!!!111111oneoneone

Strona 13 z 40 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •