Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 392

Wątek: Co będzie po Warhammer?

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wiesz, podręcznik sprzed 12 lat biorąc pod uwagę aktualną wersję byłby raczej bezużyteczny, co nie oznacza, że nie byłby ciekawy. W każdym bądź razie masz rację odnośnie przeniesienia jednostek.
    Co prawda stworzenie Medievala 3 mogłoby spowodować zamknięte koło odnośnie toku serii, dlatego też mamy póki co Warhammera i musimy się nim zadowolić lub skończyć grać w tę serię (to drugie głównie dla sceptycznie nastawionych do mojego ulubionego uniwersum)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Asuryan
    Gość
    Potwierdzam słowa KLA

    Landsknecht:


    Warhammer Imperial Greatswords:

  3. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  4. #13
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Znów mój ulubiony temat.
    Będzie Empire II. Możliwe że trochę później umiejscowione.

  5. #14
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez McAbra Zobacz posta
    Znów mój ulubiony temat.
    Będzie Empire II. Możliwe że trochę później umiejscowione.
    Wątpię. Mógłbym postawić kilka stów na to, że będzie Medieval III. Bardzo wielu czeka na tą grę. Ludzie chcą klasycznego Total Wara, gdzie dominuje miecz i łuk. Ostatnio było bardzo dużo gier z bronią palną - ETW, NTW, Zmierzch Samurajów i dlatego wątpliwe jest powrócenie do tego wątku właśnie teraz. Tak szybko.

    Medieval III poza tym, ze duża rzesza ludzi po prostu na niego czeka, ma tą zaletę, że:
    - po pierwsze można wydać do niego wiele ciekawych DLC z nowymi kampaniami np. z wczesnośredniowieczną Europą epoki najazdów Wikingów i Madziarów.
    - można w prosty sposób wydać w praktyce samodzielny dodatek z nową dużą kampanią w rodzaju Zmierzchu Samurajów i Atilla Total War (w teorii osobna gra - w praktyce dodatek). Takie rozszerzenie może obejmować np. okres 200 lat po zakończeniu średniowiecza czyli XVI i XVII wiek.

    Zbyt dużo możliwości, aby to odpuścić.

    Wiele osób ma nadzieje na czasy landsknechtów i rajtarów, ale moim zdaniem będzie to połączone z Medem jako DLC/duży dodatek/samodzielna gra w praktyce będąca rozwinięciem poprzedniej.
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  6. Użytkownicy którzy uznali post Jan z Czarnolasu za przydatny:


  7. #15
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jan z Czarnolasu Zobacz posta
    Wątpię. Mógłbym postawić kilka stów na to, że będzie Medieval III. Bardzo wielu czeka na tą grę. Ludzie chcą klasycznego Total Wara, gdzie dominuje miecz i łuk. Ostatnio było bardzo dużo gier z bronią palną - ETW, NTW, Zmierzch Samurajów i dlatego wątpliwe jest powrócenie do tego wątku właśnie teraz. Tak szybko.
    Rome II? Attila? W Warhu też nie zobaczymy raczej zbyt wielu walk piechoty liniowej strzelającej z muszkietów.

  8. #16
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    Zgadzam się z MacAbrą (jak coś pokręciłem w odmianie to sorry) zresztą ja jestem już zmęczony średniowieczem i nie odpowiada mi duża ilość ciężkiej jazdy, a czekam na wojny kolonialne.
    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

  9. Użytkownicy którzy uznali post hdshovcase za przydatny:


  10. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja tam osobiście nic nie mam do powrotu do średniowiecza, ale są 2 duże i znaczące ale:
    1. Nikt nie chce, by było potem ciągłe wydawanie jednych i tych samych gier, tylko z inną cyferką.
    2. XVI-XVII stulecia to są okresy wielu wojen, pewnie każdy chciałby powalczyć husarią i gromić wielkie armie sułtana, króla szwedzkiego czy Kozaków lub np. walczyć w imię rodu Borgia i walczyć o zjednoczenie Italii pod 1 berłem - ten okres został całkowicie pominięty przez CA...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  12. #18
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ja tam osobiście nic nie mam do powrotu do średniowiecza, ale są 2 duże i znaczące ale:
    1. Nikt nie chce, by było potem ciągłe wydawanie jednych i tych samych gier, tylko z inną cyferką.
    Też tego nie che, ale skoro wydali już shoguna 2, Roma 2, Medivala 2 to mogliby skończyć empire 2 (Napoleon to coś jak Attyla i wydawanie tego jeszcze raz nie ma sensu).
    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

  13. #19
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ja tam osobiście nic nie mam do powrotu do średniowiecza, ale są 2 duże i znaczące ale:
    1. Nikt nie chce, by było potem ciągłe wydawanie jednych i tych samych gier, tylko z inną cyferką.
    2. XVI-XVII stulecia to są okresy wielu wojen, pewnie każdy chciałby powalczyć husarią i gromić wielkie armie sułtana, króla szwedzkiego czy Kozaków lub np. walczyć w imię rodu Borgia i walczyć o zjednoczenie Italii pod 1 berłem - ten okres został całkowicie pominięty przez CA...
    Ja też nie marzę o Medku III. Poza Warhem numerem 1 jest dla mnie IX - XI wiek z DLC pozwalającym na rozegranie kampanii oddającej podboje Maurów w VIII wieku. Chciałbym sobie zagrać plemieniem Polan, Sasami, Karolem Wielkim i Alfrefem Wielkim. Fascynujące i klimatyczne czasy.


    Numerem 2 jest dla mnie Wojna Trzydziestoletnia oraz Wojny RP w XVII wieku, potem kolejne ETW.

    Jednak patrzę na to z boku. Według mnie ludzie generalnie lubią bardziej walczyć rycerzami, łucznikami, włócznikami, a czasy broni palnej praktycznie aż do XX wieku wydają się im mniej atrakcyjne (co nie oznacza, ze są - XVII jest wg mnie ciekawszy). Oczywiście poza husarią... tylko kto chce grać husarią? Polacy. Polska jako rynek jest praktycznie bez znaczenia gdy robi się analizy pt "jaka gra się sprzeda". Nasza husaria, wojny z Kozakami, z "Gustavusem Adolfusem", dramatyczny upadek kraju i jego spustoszenie nikogo nie obchodzą.

    Ja tam też czekam na ETW II. Lubię XVIII wiek i chciałbym pograć w DOBRĄ grę o tym okresie, bo niestety ETW było dla mnie największym niewypałem serii.
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  14. #20
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jeśli Warhammer okaże się dobry, to może Warhammer 40k? Jako wieloletni gracz figurkowego warhammera sam czekam właśnie na 40k, jak i większość osób na forach o warhammerze

Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •