Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 392

Wątek: Co będzie po Warhammer?

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wethao Zobacz posta
    Jeśli Warhammer okaże się dobry, to może Warhammer 40k? Jako wieloletni gracz figurkowego warhammera sam czekam właśnie na 40k, jak i większość osób na forach o warhammerze
    Z jednej strony fajny pomysł, z drugiej niewykonalny. Dlaczego niewykonalny? Bo to by musiało być latanie jednostkami w małych grupkach, przez co karty jednostek tracą sens.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Nie tyle nie wykonalny, co nie ma sensu. Są przecież świetne gry oparte na tym tytule, więc po co robić coś nowego? Przecież dużych zmian nie będzie. Bazy będziesz rozbudowywał na mapie strategicznej, a nie w polu, walka odbędzie się tylko przy udziale jednostek, które aktualnie posiadasz bez możliwości dosłania kolejnych. Ja bardziej spodziewam się nudnego Medka 3, znacznie bardziej rozbudowanego, ze znacznie większą ilością frakcji itd.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #23
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Innymi słowy zostawmy Warhammer 40.000 specom takim jak Relic

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #24
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    40000 podpada w sumie pod tą samą kategorie co wojny światowe, czyli na TW się nie nadaje.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #25
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Zapędziliście się z fantazjami okropnie Nie liczcie na 40k Już zwykły warhammer jest na pewno ciężki w wykonaniu a bardziej przypomina total wary.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. Użytkownicy którzy uznali post Shay Ruan za przydatny:


  7. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dlatego jak wspominałem - TW o W40K będzie bardzo ciężko zrobić, tym bardziej, że tam masz podział na małe oddziały, grupki uderzeniowe itp. przez co system kart schodzi do lamusa. Co innego gra o II WŚ z mapy strategicznej twórców Paradoxu i mocno zmodernizowanego trybu bitew od CA.
    Innymi słowy - zostawmy W40K specjalistom z RelicTM.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    mozliwe że będzie to http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=93301 osobiście wolałbym II WS i wiem ze jest możliwa wystarczy spojrzeć na serie Wargame np. Red Dragon gdzie jest prawie wszystko oprócz lotniskowców https://www.youtube.com/watch?v=3McE...xQu34&index=16 w 10 minucie jest fajne bombardowanie

    Przypominam, że ten temat służy do dyskutowania o następnym tytule serii Total War. Proszę nie odbiegać tematycznie od wątku, a ten wpis potraktować to jako zwykłe upomnienie (bez punktów).
    Asuryan
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 04-08-2015 o 21:41

  9. #28
    Wojski Awatar Dymitr
    Dołączył
    Dec 2014
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 14 podziękowań w 10 postach
    Z tego co kojarzę to Warhammera robią bo mieli wykupioną licencję na wydanie tej gry pod sztandarem Total War ale czy taka licencja obejmuje też W40K? Ja osobiście liczę na to że w końcu wydadzą Medieval 3: Total War ewentualnie jak nie chcą wchodzić w trójki(chociaż Attyla jest dla mnie niczym więcej jak Rome: Total War wydanym pod inną nazwą) to Total War: Medieval chyba że odpuszczają temat średniowiecza na rzecz moderów. Cokolwiek jednak miało by to być mam nadzieję że nie będzie kichy i że nie będzie to okres IIwś jednak nie oszukujmy się ale CA już nie ma więcej epok do odwzorowania jak czasy współczesne czy prehistoria chyba że zaserwują nam coś na wzór Shoguna i będziemy mieć okazję zawalczyć o dominację Aborgenami czy jakimiś plemionami z czarnego lądu bo po chwili namysłu uświadomiłem sobie że nawet motyw indian został już wykorzystany.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=10069&dateline=144348  1943

  10. #29
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    jednak nie oszukujmy się ale CA już nie ma więcej epok do odwzorowania jak czasy współczesne czy prehistoria
    Przecież w XVI i XVII wieku w Europie i na świecie się kompletnie nic nie działo nie?

  11. #30
    Wojski Awatar Dymitr
    Dołączył
    Dec 2014
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 14 podziękowań w 10 postach
    Niby ten okres jest pusty bo to mniej więcej czas po kampanii Medka2 i przed Empire:TW ale świat młotka chyba odwzorowuje te wieki więc uznałem że tak jakby też już są zajęte. Z mojego punktu widzenie nie zostaje chłopakom z CA nic więcej jak powtórzyć jakąś część z serii dodając więcej opcji i lepszą grafikę lub skierować serię TW w stronę świata fantasy i kto wie może to będzie świat Heroes, TES lub WoW...
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=10069&dateline=144348  1943

Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •