Strona 4 z 40 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 392

Wątek: Co będzie po Warhammer?

  1. #31
    Zbanowany
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Drogi panie asuryan w pierwszym linku jest mowa o kolejnym dziecku CA. Mozliwe ze bedzie sie nazywać total war: Halo Wars. W drugim jest moje odniesienie do postawionych tutaj błednie tez ze II WŚ w realiach total war jest nie możliwa co udowadniam linkiem drugim. I tak marzy mi się Total war: II WŚ dlaczego spytacie? Bo nie było, bo można (czyt wyżej), bo może być arcyciekawie i po trzecie primo bo rynek zbytu byłby ogromny.

    Prosiłbym o poprawną pisownię nicków zarówno moderatorów jak i na przyszłość użytkowników, odnosząc się do poprzedniego postu zgodnie z regulaminem link powinien mieć opis tu takiego brak. Poza tym błędy językowe kują w oczy
    Sadam86
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 05-08-2015 o 19:13

  2. #32
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    A Chiny?Nikt nie mowi o chinach bo nie "ten" rynek...Natomiast tam CA miala by pole do popisu.Duzo wojsk.Duzo jak na te czasy nowoczesnego,nie spotykanego w innych krajach uzbrojenia i machin wojennych itp
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  3. #33
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dymitr Zobacz posta
    Niby ten okres jest pusty bo to mniej więcej czas po kampanii Medka2 i przed Empire:TW ale świat młotka chyba odwzorowuje te wieki więc uznałem że tak jakby też już są zajęte.
    Eeee Dymitr, to że w grze pojawiają się muszkiety to nie znaczy że odwzorowuje ona w jakimkolwiek stopniu daną epokę historyczną. Nie pamiętam aby nasza Husaria śmigała na gryfach a Szwedzi czarodziejami niszczyli Częstochowę

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Shay Ruan za ten post:


  5. #34
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan Zobacz posta
    Eeee Dymitr, to że w grze pojawiają się muszkiety to nie znaczy że odwzorowuje ona w jakimkolwiek stopniu daną epokę historyczną. Nie pamiętam aby nasza Husaria śmigała na gryfach a Szwedzi czarodziejami niszczyli Częstochowę
    Może nie tyle na gryfach co na niedziedziach
    Spoiler: 


    Zresztą gra musi sprzedać w odpowiedniej ilości, by CA wzięła się za taki kolejny projekt, jak nie to czeka nas zapewne nudy Medek III.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #35
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Chiny - epoka walczących królestw, też byłyby dobre. Jestem już trochę zmęczony Europą, a sam Shogun jest ograniczony przestrzennie. Chiny starożytne to też wielkie pole popisu dla dlc i dodatków. Mogliby się za to wziąć.
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  7. #36
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez szwejk Zobacz posta
    Chiny - epoka walczących królestw, też byłyby dobre. Jestem już trochę zmęczony Europą, a sam Shogun jest ograniczony przestrzennie. Chiny starożytne to też wielkie pole popisu dla dlc i dodatków. Mogliby się za to wziąć.
    Pomysł zliście ciekawy, a dodatkowo można jeszcze liczyć na całą rzeszę graczy w tamtym regionie
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  9. #37
    sadam86
    Gość
    O tak Chiny, ale nie tylko, Korea, Japonia, Indie, Wietnam, kawałek Pakistanu może Indonezja grałbym

  10. Użytkownicy którzy uznali post sadam86 za przydatny:


  11. #38
    Wojski Awatar jmj06pl
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    71
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 21 podziękowań w 12 postach
    Ja akurat jestem przeciwnikiem wydawania tego samego tytułu z numerem wyższym niż 2. Był Rome 2, Medieval 2, Shogun 2 i starczy, tak naprawdę tworzenie części 3 jest już takie na siłę bo co więcej mogą zrobić po za lepszą grafiką jednostek, paroma drobiazgami na mapie czy w drzewku rozwoju lub rodowym (ja wiem zawsze można coś tam poprawić w stosunku do poprzedniej część ale jak często krzyczymy że Sega nas z kasy obdziera za dlc i inne to co za sens by znów wydawała tą samą epokę po raz 3 tylko nieco podrasowaną). Wiele razy padało na tym forum Medieval 2 jest świetny, najlepszy, to z drugiej strony po co tworzyć trzecią część jak w dwójkę nadal można spokojnie grać? Naprawdę jest jedna bardzo duża epoka do zrobienia a która praktycznie nie była ruszana (poza dodatkiem do Shoguna Zmierz samurajów). Chodzi mi o okres od 1815(kongres wiedeński) do 1914 (wybuch I Wojny Światowej). Tutaj mogliby by ostro poszaleć bo konfliktów sporo (wiadomo doją kasę to tutaj sporo mini kampanii by mieli do zrobienia jak wojna krymska czy wojna secesyjna, wojny opiumowe), a mnogość państw które wtedy zaczynały się tworzyć lub już istniały daje fajne pole do popisu. Jeśli chodzi o aspekt militarny do mają już pewne doświadczenie po dodatku do Shoguna (Zmierzch Samurajów) gdzie pojawiła się bron kapiszonowa i odtylcowa, żelazne okręty. Taktyka w tym okresie stopniowo ewoluowała ale nadal formacje piechoty walczyły w szyku liniowym, kawaleria coś niecoś miała do powiedzenia jeszcze, no artyleria bardzo mocno zaczynała dawać o sobie znać na polu walki. Także patrząc na to z spokojem można by to wszystko wpakować w realia TW, ba nawet można by się pokusić o walkę na kilku kontynentach jak w Empire choć w tej epoce byłoby to już trudniejsze bo więcej państw na mapie by było. Ot moja propozycja. Ta epoka na pewno marketingowo by chwyciła.
    "Czyż nie wydaje się wam, że mam powód do płaczu, jeżeli Aleksander będąc w moim wieku panował już nad tylu ludami, a ja nie dokonałem jeszcze ani jednego sławnego czynu?" - Gajusz Juliusz Cezar

  12. Następujących 3 użytkowników podziękowało jmj06pl za ten post:


  13. #39
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A co powiesz o takiej Cywilizacji czy Europa Universalizm?
    Nie mam nic przeciwko trzecim częścią ale tylko na nowym silniku (bo tylko to pozwoli na wprowadzenie większych zmian i nowości). Ja w sumie dalej czekam na wiek przed empire.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  14. #40
    Wojski Awatar jmj06pl
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    71
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 21 podziękowań w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez ituriel32 Zobacz posta
    A co powiesz o takiej Cywilizacji czy Europa Universalizm?
    Nie mam nic przeciwko trzecim częścią ale tylko na nowym silniku (bo tylko to pozwoli na wprowadzenie większych zmian i nowości). Ja w sumie dalej czekam na wiek przed empire.
    Może trochę nie do końca precyzyjnie się wyraziłem a raczej na pewno precyzyjnie się nie wyraziłem. Chodzi mi o tworzenie tych samych gier z kolejnym numerkiem które dotyczą bardzo wąskiego przedziału czasowego (universalisów nie ciągnąłem już po 2 ) i stricte historyczną. W Civa to grałem w pierwszą i w piątą, choć tutaj ja trochę ciężko mi zdefiniować przez jej losowość map a także zakres czasowy (i tworzenie futurystycznych oddziałów), choć w sumie jednak styl gry (tury itp) jest podobny, różnice w grafice jeno i pewnych niuasach już samej gry (badania itp.).
    "Czyż nie wydaje się wam, że mam powód do płaczu, jeżeli Aleksander będąc w moim wieku panował już nad tylu ludami, a ja nie dokonałem jeszcze ani jednego sławnego czynu?" - Gajusz Juliusz Cezar

Strona 4 z 40 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •