Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: [DLC] The Last Roman - Campaign Pack

  1. #11
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Ja zazwyczaj dokupuję DLC na 4 corocznych cyklicznych promocjach wiosna-lato-jesień-zima na MUVE. Czyli dokupię najwcześniej jesienią-zimą. Latem planuję aktualne DLC do Attyli, bo oprócz "Normanów" których mam z preordera nie mam innych. A po kampanii Sasanidami, gdy po osiągnięciu wszystkich wymogów wielkiego zwycięstwa mam kręcącą się w nieskończoność klepsydrę, Attyla na razie jest zapomniany. A tak liczyłem na jakiś klimatyczny filmik, bo po pomniejszym był zajefajny. Katafrakci wdeptujący legionistów w piach.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #12
    Chłop Awatar DevonAire
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało DevonAire za ten post:


  4. #13
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Trochę jestem zasmucony. Nie bardzo mnie rajcują takie mini-kampanie. Dużo bardziej wolę "wczuć" się w to na dużej mapie. Do tego tutaj mamy te same nacje co w podstawce, trochę jedynie ulepszone. Szkoda! Liczyłem, że jak nawet kampania mnie nie usatysfakcjonuje to dodadzą jakieś grywalne frakcje w podstawce. Kupić pewnie kupię, ale żal będzie. Wiele DLC pewnie już nie wyjdzie, a jak nawet to długo będzie trzeba czekać, i tyle oczekujących kultur się pewnie nie pojawi... Mówię tutaj o Słowianach, Sarmatach, ludach Afryki, bliski wschód itd.

  5. #14
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Oj tam, ważne, by taka kampania miała klimat. Mi się podobają takie małe kampanie, gdyż zwykle jest wg mnie lepiej i łatwiej zrobić kampanię na pewnym wycinku głównej mapy gry, okraszoną mnóstwem różnych miast i nacji. Tym bardziej, że nareszcie Ostrogoci są wzmocnieni, a i sama postać Belizariusza przyciągnie nowych fanów (w końcu potężny i znany generał na smyczy Justyniana )

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #15
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    61
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Wiele DLC pewnie już nie wyjdzie, a jak nawet to długo będzie trzeba czekać, i tyle oczekujących kultur się pewnie nie pojawi... Mówię tutaj o Słowianach, Sarmatach, ludach Afryki, bliski wschód itd.
    Tak naprawdę to nie ma już za bardzo co wychodzić. W rzeczywistości tylko coś w Europie centralnej-wschodniej, ale tam tez nie można już za wiele wcisnąć. Na wschodzie same satrapie i nic nie znaczące frakcje. Nie ma tu w czym grzebać. Afryka? Trzy frakcje (guzik warte) które musiałyby walczyć tylko ze słabym w tym miejscu Rzymem, a później nuda.
    Słowianie to co najwyżej w jakimś dużym dlc z kampanią. Coś jak z Rzymu dlc o wojnie domowej. Ale to już czasy późniejsze. Frankowie, islam i Słowianie, to materiał na całą grę (która nigdy raczej nie powstanie) lub duża kampania do Medieval 3.
    Myślę, że to już końcówka dlc dla tej gry. Może jeszcze jedno z frakcjani lub jedna mała kampania (ewentualnie paczki jednostek), bo po prostu nie ma co już tutaj więcej robić. Taka specyfika tytułu. Trzy duże imperia i brak miejsca na coś innego.
    Napoleon i Upadek tez nie miały takiego wsparcia jak podstawowa.

  7. #16
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Widzę to trochę inaczej Możemy się sprzeczać, które nacje odgrywały ważniejszą rolę w upadku Rzymu. Bo na pewno niektóre odgrywały większą, a inne mniejszą. Natomiast nie powinno to mieć aż takiego wpływu na to czy wystąpią w grze czy nie. Może to trochę pokrętne co mówię :p Ale ja bym się cieszył z państw afrykańskich!
    Co do Słowian to nie widzę sensu na jakąkolwiek kampanię. Jakiekolwiek przetasowania wiązałyby się z z późniejszym okresem i już "padniętym" Rzymem.
    Nie wiem czemu mówisz, że Frankowie i Islam to materiał na całą grę? To jakby robić grę o rozbiciu dzielnicowym. Mało co do zrobienia, mało nacji, w ogóle sytuacja dosyć nudnawa i nadająca się jedynie na jakieś nieduże DLC z taką kampanią jak teraz nam CA proponuje.
    Rozumiem, że to może być koniec dlców, chociaż ktoś tam grzebał i niby w plikach jest ich jeszcze kilka.

  8. #17
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    [DLC] The Last Roman Campaign Pack

    Cytat Zamieszczone przez Volomir Zobacz posta
    Widzę to trochę inaczej Możemy się sprzeczać, które nacje odgrywały ważniejszą rolę w upadku Rzymu. Bo na pewno niektóre odgrywały większą, a inne mniejszą. Natomiast nie powinno to mieć aż takiego wpływu na to czy wystąpią w grze czy nie. Może to trochę pokrętne co mówię :p Ale ja bym się cieszył z państw afrykańskich!
    Co do Słowian to nie widzę sensu na jakąkolwiek kampanię. Jakiekolwiek przetasowania wiązałyby się z z późniejszym okresem i już "padniętym" Rzymem.
    Nie wiem czemu mówisz, że Frankowie i Islam to materiał na całą grę? To jakby robić grę o rozbiciu dzielnicowym. Mało co do zrobienia, mało nacji, w ogóle sytuacja dosyć nudnawa i nadająca się jedynie na jakieś nieduże DLC z taką kampanią jak teraz nam CA proponuje.
    Rozumiem, że to może być koniec dlców, chociaż ktoś tam grzebał i niby w plikach jest ich jeszcze kilka.
    Nowy DLC też już ma fabułę po upadku zach. ces. więc precedens już jest. Poza tym dla mnie Shoguny to też jedno wielkie rozbicie dzielnicowe, mimo to wielu uważa za najlepszą odsłonę. Ale jedno nie ulega wątpliwości. To że jakiś naród nie odegrał roli mocarstwa nie powinno być przeszkodą. Gra ma dać szanse pokierować także takimi maluczkimi.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #18
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    61
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Co do franków i Arabów, to chodziło mi o grę obejmujący Europe, Azję i północną Afrykę (czyli jak zawsze) w okresie późniejszym od obecnej gry, a przed klasycznym średniowieczem. Tworzenie państw Słowian, państwo Franków, Burgundów, Bawarów itp. Oczywiście większa szansa, że tego rodzaju rozgrywka miałaby postać dlc do Attili (dlatego pisałem, że raczej nierealne by była to pudełkowa gra), ale nie zmienia to faktu, że dałoby się z tego zrobić grę.

    Państwa Afryki cieszyłyby pewnie przez kilka godzin i to nielicznych. Istota obecnej gry to jednak Europa i bliski wschód. Równie dobrze można by wrzucić coś na terenach obecnej Rosji.

    Gajuszu, co innego szansa na małych, nieważnych państw, co innego przeniesienie ciężaru rozgrywki z dala od Afryki. Cios w plecy nie daje tyle przyjemności co stawanie przed wrogiem oko w oko.

  10. #19
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Co do franków i Arabów, to chodziło mi o grę obejmujący Europe, Azję i północną Afrykę (czyli jak zawsze) w okresie późniejszym od obecnej gry, a przed klasycznym średniowieczem. Tworzenie państw Słowian, państwo Franków, Burgundów, Bawarów itp. Oczywiście większa szansa, że tego rodzaju rozgrywka miałaby postać dlc do Attili (dlatego pisałem, że raczej nierealne by była to pudełkowa gra), ale nie zmienia to faktu, że dałoby się z tego zrobić grę.
    To mówisz o wczesnym średniowieczu... Wiesz, mój wyśniony okres, ale mało marketingowy To mogłoby działać po Medku3 i być tym czym Attila dla Rome2 i Napoleon dla Empire.

    Państwa Afryki cieszyłyby pewnie przez kilka godzin i to nielicznych. Istota obecnej gry to jednak Europa i bliski wschód. Równie dobrze można by wrzucić coś na terenach obecnej Rosji.
    Mogliby! CA mogłoby wreszcie wprowadzić trochę cywilizacji na ten wschód a nie robić z niego pustyni! Tak w sumie jest od Rome, przez Medievala aż po Attilę. I wątpię w teorię o małym zainteresowaniu Afryką. Byłaby to miła odmiana

    Gajuszu, co innego szansa na małych, nieważnych państw, co innego przeniesienie ciężaru rozgrywki z dala od Afryki. Cios w plecy nie daje tyle przyjemności co stawanie przed wrogiem oko w oko.
    Tylko granie ciągle nacjami "prącymi" na Rzym od wschodu jest już trochę nudne. Podejrzewam, że wiele osób chciałoby spróbować walki od innej strony. To, że Ty masz taką wizję to jedno, to że Attilla pokazuje dużo większy obszar to drugie

  11. #20
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez DevonAire Zobacz posta
    No faktycznie jest 35 prowincji (jesli liczyć Sardynię i Korsykę jako oddzielne regiony).Ciekawe jak wygląda sprawa z Majorką gdyż nie widać na niej żadnych granic.Zatem albo "forbidden land" albo część innego regionu(Tarraconensis).Liczyłem chociaż na całe Bałkany z Konstantynopolem włącznie.Grunt że w sumie mamy do utrzymania lub podbicia setkę osad z nowymi jednostkami,techologiami oraz także nową mechaniką gry.



    Jeśli zaczniemy rozgrywkę w miejscu w którym na mapie powyżej znajduje się Roman Expedition mamy trzy opcje do wyboru:
    -konfrontacja z Wandalami
    -desant na Sycylię
    -marsz w kierunku Mauretani i najprawdopodobniej walka na dwa fronty

    Zobaczymy jakie siły będziemy mieć do dyspozycji na początku kampanii gdyz od ich liczebności oraz doświadczenia bedą uwarunkowane nasze kroki.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •