Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 76

Wątek: [DLC] The Last Roman - Campaign Pack

  1. #51
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Wydaje mi się, że będzie język z podstawki. Dziwne by było gdyby było inaczej.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #52
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Panowie, język wybiera się automatycznie względem kraju w którym gracz się znajduje, a zresztą w opcjach Steama można zmieniać lokalizację. Gość z zagranicy powinien wg mnie mieć jezyk ojczysty. On tylko doda nowy klucz do swojej poprawki. Raczej jest jak mówię, ale jakbym się mylił to niech ktoś mnie poprawi.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #53
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dzięki za pomoc. Mam podobne przemyślenia, ale wolałem się upewnić (ponieważ zamierzam kupić najnowszy DLC w ramach nagród turniejowych dla zagranicznych graczy).

  4. #54
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=wID0ib22pp8 a tu wraz z premierą DLC wychodzą darmowo Swebowie - co dają? Oto parę ich jednostek.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #55
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 422
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Niestety nie parę, tylko wszystkie. Niestety te 4 klonowate jednostki to wszystko co wniesie ta frakcja. pozostałe to będzie zwykły germański roster.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #56
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    To jest aż przykre. Mogli sie pokusić o inną nacje bo dodawanie bodaj już 5 frakcji germańskich klonów jest nudne. Dostajemy za przeproszenie darmowy ochłap żeby ciekawsze frakcje były płatne.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #57
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Sprawdziłem sobie tę nację Swebów w Attyli i jestem niezadowolony - tylko 3-4 jednostki nowe, a i rosterem przypomina Wandalów, ale biedniejszą wersję.
    Tu kieruję pytanie do osób posiadających Ostatniego Rzymianina - czy mógłby ktoś sprawdzić i dać mi znać, czy Ekspedycja Rzymska i jednostki dodatkowe z tego DLC są na trybie multi? Wystarczy też w "bitwach własnych" sprawdzić. Potrzebuję wiedzieć.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #58
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Sprawdziłem sobie tę nację Swebów w Attyli i jestem niezadowolony - tylko 3-4 jednostki nowe, a i rosterem przypomina Wandalów, ale biedniejszą wersję.
    Tu kieruję pytanie do osób posiadających Ostatniego Rzymianina - czy mógłby ktoś sprawdzić i dać mi znać, czy Ekspedycja Rzymska i jednostki dodatkowe z tego DLC są na trybie multi? Wystarczy też w "bitwach własnych" sprawdzić. Potrzebuję wiedzieć.
    Proszę oto pełny wykaz jednostek dostępnych dla Ekspedycji:

    Spoiler: 


























    Ptrzeoczyłem jednostki procarzy oraz kuszników ale nie będę ich już wklejać


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  9. #59
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dziękuję, czyli są dostępni na multi ^^ DLC warte zakupu w porównaniu do Wrath of Sparta do Rome II

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #60
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dodatek ograłem polecam.Też warto kupić na g2a ponieważ jest za 25 zł a na allegro jest za 55 zł

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •